bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
1
1
topic
TLL BENO
nauriks
Servera administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Biedrs
Gate atbildīgais
nauriks
Naurēns
720 atbildes forumā
Online: 47d 22h 23m
Redzēts 26. augustā, 17:26
Pievienots, 2022. gada 29. decembrī, 04:01

 

~ Personālā Informācija

 - Vārds: Joe.

 - Uzvārds: Taylor.

 - Dzimums: Vīrietis.

 - Dzīves vieta: Ganton. 

 - Nacionalitāte: Amerikānietis.

 - Talruņa nummurs: 324503

~ Vakances / Vispārīgā Informācija

 - Iepriekšējās darba vietas: Los Santos Glābšanas Dienests, mehāniķis, vecākais konfiscētājs. 

 - Amats, uz kuru kandidējat: Konfiscētājs. 

 - Jūsu pieredze šajā amatā: Mana pieredze šāda veida amatā ir ļoti liela. Esmu strādājis tieši šādā vietā jau iepriekš, tikai citā pilsētā. 

 - Izglītības iestādes: Las Venturas Augstskola. 

 - Vai Jūs esat iepriekš sodīts? Ja, jā tad par ko?: Neesmu ticis sodīts. 

~ Dokomentu Pārbaude

 - Vai Jums ir derīga Los Santos B kategorijas vadītāja apliecība?: Jā, protams.

 - Vai Jums ir kādas citas apliecības? Vai licences?: Nē.

~ Motivācijas Dati

 - Kādēļ mums tieši Jūs būtu jāpieņem šajā amatā?: Tādēļ, ka esmu ļoti gudrs un saprotošs cilvēks, vēlos strādāt nevis skatīties uz to kā cilvēku sabojātās mašīnas mētājas pa ceļiem vai arī vienkārši parastās mašīnas, kuras viņi nomet kur pagadās. Es domāju, ka ar šo visu es tiktu ļoti labi galā, savestu kārtību pilsētā, konfiscētu visus transportlīdzekļus kas būtu nepreizi noparkoti, traucētu satiksmei vai kas tam līdzīgs. 

 - Motivācijas Vēstule ( 60 - 90 Vārdi ): Esmu 23 gadus jauns vīrietis kas meklē sev jaunu darbavietu, šī darbavieta ir kā radīta man, jo esmu strādājis šāda veida amatā jau iepriekš citā pilsētā un man ir ļoti liela pieredze, es darītu visu lai iedzīvotājiem būtu miers, varētu kārtīgi pārvietoties pa Los Santos ceļiem bez nekādiem šķēršļiem ( automašīnām, kuras mētājas ceļa vidū ) vai vienkārši ir nomestas uz trotuāra un traucē kādam pārvietoties. Esmu ļoti saprotošs cilvēks tādēļ domāju, ka ar mani nekādu problēmu nebūtu, ja Jūs mani pieņemtu. 

~ OOC Informācija

- SS no /history: Iesūtīšu privāti pieteikuma izskatītājam. 

 - SS no /stats: Tieši tas pats, kas ar history, iesūtīšu privāti. 

Lxst
Uzraugs
29 atbildes forumā
Online: 2d 5h 10m
Redzēts 2023. gada 11. augustā, 21:56
Pievienots, 2022. gada 29. decembrī, 22:55
0
post


 

Cienījamais Joe Taylor, izskatot Jūsu iesūtīto CV, esam nolēmuši pieņemt jūs uz pārbaudes laiku.

         Sazināsimies ar jums tuvāko 2 dienu laikā.

Ar cieņu TLL Beno Administrācija


 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0