bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzība par spēlētāju
7
3
topic
Sudziba Trusewicz Beaz
joebiden
Lietotājs
102 atbildes forumā
Online: 2d 16h 58m
Redzēts 7. martā, 18:04
Pievienots, 2022. gada 12. decembrī, 13:31

Tavs lietotājvārds: joebiden

Pārkāpēja/u Vārds_Uzvārds: Trusewicz Beaz

Iesaistīto personu lietotājvārdi: Trusewicz Beaz

Ko spēlētājs/i pārkāpa: DM

Tatad man saplisa masina netalu no pizza stack, es vinu saku stumt uz stavvietu, netalu ieveroju bija apsaude kad policija ieradas ar sirenam, vini aizbrauca prom. Tatad turpinu stumt masinu, iestumu stavvieta, stavu nevienu netrauceju un mani nosauj. Neredzeju kurs tas bija bet par cik logfile rada ka trieciensautene ta bija diezgan liela ticamiba ir ka tas bija Trusewicz Beaz ka vienigais no lspd online.

Pierādījumi:

Komentāri: Velams izmest no lspd

sencis.
Servera administrators
Frakciju komanda
Transportlīdzekļu komanda
Transportlīdzekļu 3D modelētājs
papinsh
309 atbildes forumā
Online: 10d 6h 22m
Redzēts 26. aprīlī, 12:08
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 12. decembrī, 13:32
1
post

https://i.imgur.com/D5h7BLZ.png

https://i.imgur.com/FjSqPC3.png

 

valsirdiga atzisanas

[oo==[][]==oo]
(_)_)=============D
(-.(-.(-.-).-).-) <---- kiniesu mafija uzmanies

LMD
Lietotājs
LMD
81 atbildes forumā
Online: 11d 17h 7m
Redzēts 7. maijā, 21:33
Pievienots, 2022. gada 12. decembrī, 16:06
4
post

PM ir redzams, ka Noah Vibes pats atdzīstās, ka bijāt šāvuši. Līdz ar to, sākās apšauda, kuras rezultātā gāja bojā John_Punisher.

Muldēt par savu atrašanās vietu nevajag. Visi bijā pretī Pizza Stack un uzsākāt apšaudi. Punisher tur arī tika nošauts.

Jūs, troļļus, sen bija laiks nobanot. Bojājat serveri, bet godājamais BH, ir akls vai stulbs, jo neko nedara lietas labā. Mta.kick.lv no kvalitaīva rp servera ir kļuvi par freeroamu, šito neattīstīto cilvēku dēļ. 

jur
Lietotājs++
gardedis
200 atbildes forumā
Online: 9d 1h 59m
Redzēts 25. februārī, 19:09
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 12. decembrī, 16:17
0
post

Jau iepriekšējā sūdzībā redzams, ka pārkāp noteikumus rpojot LSPD, šeit atkal tas atkārtojās.

Šobrīd Tu centies situāciju interpetēt savā labā, kaut gan tā nemaz viņa neizvērtās.

Tu pieripoji ar sirēnām pie Pizza Stack, vispār nesapratām kāds iemesl tam, jo tu nevienu neķēri, neredzēji tajā brīdi.

Noah Vibes palīdzēja Punisheram stumt auto, ieraugot tevi ar sirēnām sāka šaut, tu uzreiz aizlaidies prom, jo nobijies.

Pēc pāris min., piebraucam atkal pie pizza stack un Punisher guļ nošauts. 

Chatlogā ļoti labi redzams, ka pa tevi šauj 13:18:42, bet manā vai Noah chatlogā vairs nav redzams, kā tu šauj ar m4 pa punisher, jo mēs tajā brīdī esam jau prom.

Arī ļoti neizprotams būtu iemesls vispār nošaut/šaut pa punisher, jo viņš pa tevi nešāva un nekādīgi pat nav iesaistīts, principā uzskatāms kā garāmgājējs šajā situācijā.

 

Pēdējo reizi rediģēja jur, 2022. gada 12. decembrī, 16:24.

 

sencis.
Servera administrators
Frakciju komanda
Transportlīdzekļu komanda
Transportlīdzekļu 3D modelētājs
papinsh
309 atbildes forumā
Online: 10d 6h 22m
Redzēts 26. aprīlī, 12:08
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 12. decembrī, 16:20
1
post

tu esi pilnīgs retards. tu pullup ar sirēnām, es sabijos, izšāvu pa tevi un aizbraucu prom ar juru. tu arī aizbrauci prom. punisher vispār nebija iesaistīts, ne viņš šāva pa tevi, neko. viņš stūma savu volgo prom un es palīdzēju. kāpēc šauj randomus, situācijā neiesaistītus? tev būtu tiesības viņu nošaut, ja viņš būtu ielecis ar mani mašīnā. 13 iq ape. pēc tam braukā pie hood, taurē, bēg prom un aiz lspd barjeras ar m4 ber. klauns. hz kurš tevi lspd paņēma.

[oo==[][]==oo]
(_)_)=============D
(-.(-.(-.-).-).-) <---- kiniesu mafija uzmanies

LMD
Lietotājs
LMD
81 atbildes forumā
Online: 11d 17h 7m
Redzēts 7. maijā, 21:33
Pievienots, 2022. gada 12. decembrī, 16:49
3
post

@cartrige Jūs atklājāt uguni, es ieņēmu droši pozīciju un šāvu pretī. Nekāda DM šeit nav, bet jūsu smadzenēm to neizprast.

Vienīgais ko tu vari darīt, ir rakstīt IC sūdzību par mani.

LMD
Lietotājs
LMD
81 atbildes forumā
Online: 11d 17h 7m
Redzēts 7. maijā, 21:33
Pievienots, 2022. gada 12. decembrī, 16:56
6
post

Un vispār. Jūs esat tādi raudātāji. Paši nemitīgi šaujat un sitat citus nost bez iemesla. Tai skaitā veicat dm sadursmes. Un tiklīdz jums kaut ko izdara, tā vienīgais ko mākat ir paraudāt, pasūdzēties.

 

Pat ja es būtu veicis dm pret šitādiem infantīļiem, tad es to nenožēlotu un nenosodītu citus par šādu rīcību. Kaut kā jau spēlētājiem ir jācīnās pret autisma sērgu serverī, ja īpašnieks negrib darīt neko lietas labad.

Pēdējo reizi rediģēja LMD, 2022. gada 12. decembrī, 16:56.
jur
Lietotājs++
gardedis
200 atbildes forumā
Online: 9d 1h 59m
Redzēts 25. februārī, 19:09
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 12. decembrī, 17:33
0
post

kā jau minēju - šāva tikai Noah Vibes, tev nav tiesību šaut pa kādu citu izņemot viņu, jo viņš vienīgais atklāja uguni

PUNISHER stāvēja pie sava volvo, vispār neko nedarīdams, neiesaistoties situācijā

 

sencis.
Servera administrators
Frakciju komanda
Transportlīdzekļu komanda
Transportlīdzekļu 3D modelētājs
papinsh
309 atbildes forumā
Online: 10d 6h 22m
Redzēts 26. aprīlī, 12:08
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 12. decembrī, 17:54
0
post

tu esi lielākais retards lspd. ja nemāki sekot lspd kodeksam, tad striķis, ozols un aiziet uz čuču muižu. tu 15min MGojot braukā gar hoodu, taurē un vēl sazin ko dari. ar iq viss kārtībā? jau otrā sūdzība par tevi 2 dienu laikā. paskaties, kad par mums pēdējā ir bijusi. lmd saīsinājums lielākais mudaks & daunis kickā?

[oo==[][]==oo]
(_)_)=============D
(-.(-.(-.-).-).-) <---- kiniesu mafija uzmanies

LMD
Lietotājs
LMD
81 atbildes forumā
Online: 11d 17h 7m
Redzēts 7. maijā, 21:33
Pievienots, 2022. gada 12. decembrī, 18:14
6
post

Atkārtots OOC insults. Laikam esi ļoti emocionāls spēles dēļ. Jāsaka, ka dotajās situācijas nebija nekādu LSPD kodeksa pārkāpumu un pavisam noteikti, tu neesi tas kurš par to varētu spriest, jo zināšanās šajā tēma tev ir 0. 
Par kādu MG tu vispār runā? Laikam neizproti šo terminu, visdrīzak ne tikai šo, bet visus.
Jā, otrā sūdzība par mani divu dienu laikā. Bet, pirmkārt, sūdzības par mani nav bijušas vairākas mēnešus, varbūt pat pusgadu, ja neskaitām šīs divas. Otrkārt, vakardienas sūdzībai nav vēl slēdziena un, treškārt, šī jūsu sūdzība ir aplama, tāpēc, tavi šie pieņēmumi ir stulbi. 

Tas minējums par mana lietotājvārda atšifrējumu nav korekts. Tādā gadījumā, kas esi tu? Kakulācis, kuram smadzeņu vietā ir sūdi? Varētu jau piekrist, vērojot tavu uzvedību.

Bosch
Servera administrators
Frakciju komanda
Veterāns
1009 atbildes forumā
Online: 109d 9h 37m
Redzēts 9. maijā, 21:19
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 13. decembrī, 07:31
5
post

Noraidu. 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0