bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
0
0
topic
[LSPD] Calvin Haze
wfud
Lietotājs
juul addict
18 atbildes forumā
Online: 1d 20h 19m
Redzēts 2023. gada 03. jūlijā, 02:09
Pievienots, 2022. gada 08. decembrī, 20:43

LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS
"REKRUTĒSANAS UN NODARBINĀTĪBAS DIVĪZIJA''


 

1. PERSONĪGĀ INFORMĀCIJA

1.1 Uzvārds: Haze
1.2 Vārds: Calvin
1.3 Otrais vārds: -
1.4 Tālruņa numurs: 745485
1.5 Dzimšanas datums: 01.01.1998
1.6 Dzimums | Vīrietis [X]  ;  Sieviete [-]  ; Neviens no iepriekš minētiem [-]
1.7 Adrese: Willowfield 7
1.8 Pilsēta: Los Santos
1.9 Štats: San Andreas
1.10 Pilsonība: 
 Esmu ASV pilsonis [X]
 * Esmu ASV teritorijā dzīvojošs ārvalstnieks un esmu pieteicies uz uz pilsoņa statusu [-]
* Neviens no iepriekš minētiem [-]

1.11 Rase:
  Baltādainais [X]
  Melnādainais/Afroamerikānis [-]
  Meksikānis/Latīņamerikānis [-]
  Aziāts [-]
  Cits: 

1.12 Svars (kg):  78
1.13 Augums: 189


2. IZGLĪTĪBA

2.1 Augstākais sasniegtais izglītības līmenis: Vidējā izglītība
2.2 Iegūtie sertifikāti: -
2.3 Iepriekšējā vai pašreizējā darba vieta: Gateris, Los Santos Satiksme
2.4 Ieņemamais amats: Malkas nesējs, Autobusa šoferis


3. DATU PĀRBAUDE

3.1 Man ir tīrs sodāmības reģistrs [X]
3.2 Esmu sodīts par kriminālkodeksa pārkāpumiem vai ceļa satiksmes noteikuma pārkāpumiem [-]
3.3 Esmu sodīts par nozieguma klases pārkāpumiem [-]
3.4 Esmu sodīts par smagu nodarījumu veikšanu [-]

3.4 Dokumentācija:
B kategorijas [X]
C kategorijas [-]
A kategorijas [-]
Citas (miniet): 


4. PERSONĪGĀ ESEJA

4.1 Kāpēc jūs vēlaties karjeru Policijas Departamentā?Turklāt kāpēc Jūs esat īstais kandidāts Jūsu izvēlētajam  amatam? (200 vārdi): 

Jau no agras bērnības mans sapnis ir bijis kļūt par policistu. Pirmā reize kad iepazinos ar šo profesiju, bija filmās. Ļoti daudz laika no saviem bērnu gadiem, pavadīju skatoties kā darbojās šī profesija filmās un videoklipos. Pat līdz šodienai, mana bērnības istaba ir pilna ar policistu rotaļlietām. Tagad, kad esmu daudz vecāks, pabeidzis vidusskolu un nedaudz pavazājies pa dzīvi, mēģinot atrast, tā teikt, sevi, esmu saņēmies beidzot mēģināt iestāties, tur kur sauc mana sirds - Policijas Departamentā. Es uzskatu, ka esmu īstais kandidāts šim amatam, jo, kā jau minēju, tas ir patiešām tas, ko es vēlos darīt turpmāk ar savu dzīvi - tas nozīmē, ka es šajai profesijai došu maksimālu atdevi un nelikšu jums vilties par mani. Vēlos arī piebilst, ka esmu ļoti komunikabls un draudzīgs cilvēks, tādēļ, iepazīties un iekļauties jaunā un svaigā kolektīvā, man noteikti nebūs problēmu. Esmu arī ļoti bezbailīgs, kas, manuprāt, šajā amatā ir galvenais. Kopsummējot, esmu mentāli un fiziski gatavs šim amatam, un es jūs par to pārliecināšu.
4.2 Kur Jūs sevi redziet pēc 5 gadiem?: Kā minēju, šis ir mans sapnis jau no vecuma, kad nemācēju staigāt, un tas, manuprāt, ļoti labi parāda to, ka es šeit, protams ja mani pieņems, plānoju palikt uz mūžu. Tāpēc pēc 5 gadiem es sevi redzu, kā godīgu un bezbailīgu policistu, kurš plāno šo darīt visu savu dzīvi.


5. (( ĀRPUS TĒLA INFORMĀCIJA )) 

5.1 Vārds: Ralfs
5.2 Vecums: 20
5.3 Dzimums | Vīrietis [X]  ;  Sieviete [-]  ; Neviens no iepriekš minētiem [-]
5.4 Cik ilgi spēlējat lomuspēli?: 4-5 gadi
5.5 Cik ilgi spēlējat MTA KICK RP projektu? 3 gadi
5.6 Vai esat bijis LSPD/LSSD/PDD frakcijā kopš 2020.gada Oktobra (šī projekta ietvaros)?: Jā [-]  ;  Nē  [X] 
5.6.1 Ja, jā miniet personāžus un/vai apstiprinātu anketas link: -
5.7 Vai spēsiet izmantot Teamspeak 3 programmu?  Jā  [X]  ;  Nē [-]

Pēdējo reizi rediģēja Bosch, 2022. gada 11. decembrī, 17:32.
Bosch
Servera administrators
Frakciju komanda
Veterāns
1009 atbildes forumā
Online: 109d 9h 37m
Redzēts 9. maijā, 21:19
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 08. decembrī, 20:55
0
post

Cienījamais kandiāt Calvin Haze vēlamies Jūs informēt par Jūsu aplikācijas statusu.

 KANDIDĀTA ANKETA - PIEŅEMTS

 

Paldies, ka pieteicāties Los Santos Policijas Departamentā uz Policijas Virsnieks I kvalifikāciju. Mēs esam rūpīgi izvērtējuši jūsu pieteikumu, ņemot vērā Los Santos Policijas Departamenta vispārējos drošības standartus. Pamatojoties uz Jūsu sniegto informāciju,  Jūsu pieteikums ir atzīts par atbilstošu standartam.

Kamēr Rekrutēšanas un Nodarbinātības divīzija nodrošina departamenta iekšējās politikas īstenošanu, Jūsu pienākums ir sazināties ar Departamenta Rekrutēšanas un Nodarbinātības divīzijas pārstāvjiem izmantojot departamenta līniju - 311 un ziņot par to, ka Jūs esat pieejami intervijai. Kā alternatīvu saziņai variet izmantot e-pastu, vai meklēt atbildīgos virsniekus klātienē. Par akadēmijas laikiem tiks paziņots pēc pozitīvi izietas intervijas.

 

Decembris, 08, 2022.
Los Santos Policijas Departaments
Rekrutēšanas un Nodarbinātības divīzija

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 20 ( 132 skatījumi )
Kristiāns, ELSB, Freedy, naurz, Kspaks, Bosch, wolfenstein, LMD, Safety, LVnooB, Anton Vasily, Leonchiks, wfud, Supreme, dandijs, Baarnijs, archaa, Ricins, UMEH, Lxst