bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
1
0
topic
(LSPD) Wayne Farham
UMEH
Lietotājs
jaunais talants
125 atbildes forumā
Online: 5d 17h 4m
Redzēts 7. martā, 18:30
Pievienots, 2022. gada 08. decembrī, 20:27

LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS
"REKRUTĒSANAS UN NODARBINĀTĪBAS DIVĪZIJA''

1. PERSONĪGĀ INFORMĀCIJA

1.1 Uzvārds: Farham
1.2 Vārds: Wayne
1.3 Otrais vārds: -
1.4 Tālruņa numurs: 438064
1.5 Dzimšanas datums: 05.12.1996
1.6 Dzimums: Vīrietis
1.7 Adrese: Willowfield Avenue 13
1.8 Pilsēta: Los Santos
1.9 Štats: Los Santos
1.10 Pilsonība:
 Esmu ASV pilsonis [+]
 * Esmu ASV teritorijā dzīvojošs ārvalstnieks un esmu pieteicies uz uz pilsoņa statusu [-]
 * Neviens no iepriekš minētiem [-]

1.11 Rase:
  Baltādainais [+]
  Melnādainais/Afroamerikānis [-]
  Meksikānis/Latīņamerikānis [-]
  Aziāts [-]
  Cits: 

1.12 Svars (kg):  70
1.13 Augums: 180


2. IZGLĪTĪBA

2.1 Augstākais sasniegtais izglītības līmenis: Augstākā izglītība (Bakalaurs) - Los Santos Tehniskā Universitāte, novirziens - Uzņēmējdarbība un vadīšana
2.2 Iegūtie sertifikāti: -
2.3 Iepriekšējā vai pašreizējā darba vieta: Pāris neizdevušās startup kompānijas, nekas oficiāls un man ir nepieciešams stabils darbs, lai izdzīvotu un tiktu galā ar parādiem.
2.4 Ieņemamais amats: CEO


3. DATU PĀRBAUDE

3.1 Man ir tīrs sodāmības reģistrs [+]
3.2 Esmu sodīts par kriminālkodeksa pārkāpumiem vai ceļa satiksmes noteikuma pārkāpumiem [-]
3.3 Esmu sodīts par nozieguma klases pārkāpumiem [-]
3.4 Esmu sodīts par smagu nodarījumu veikšanu [-]

3.4 Dokumentācija:
B kategorijas [+]
C kategorijas [-]
A kategorijas [-]
Citas (miniet): 


4. PERSONĪGĀ ESEJA

4.1 Kāpēc jūs vēlaties karjeru Policijas Departamentā?Turklāt kāpēc Jūs esat īstais kandidāts Jūsu izvēlētajam  amatam? (200 vārdi): Es uzskatu, ka es esmu piemērots cilvēks šim darbam, jo visu bērnību jau esmu sapņojis par šādu pavērsienu savā dzīvē, bet nekad īsti neesmu saņēmies. Tiku virzīts augstskolas darbībās uzņēmējdarbības virzienā tikai, lai nebūtu jāzaudē vidusskolas draugi, to nožēloju ātri un draugus esmu zaudējis tāpat. Tagad esmu sapratis, ka man ir jāpievēršas sev un jāīsteno savi sapņi, Policijas Departaments ir man īstā vieta. Esmu fiziski sagatavots, esmu labs šoferis un esmu gatavs pastāvēt par sevi un savu dzimto štatu. Pilsētai vajag jaunus policistus un uzskatu, ka ļoti labi iekļaušos sastāvā un arī akadēmijai tikšu cauri bez nekādām problēmām un šķēršļiem. Protams reāls iemesls jau nevar būt tikai un vienīgi bērnības sapnis. Esmu šeit ar iemeslu beidzot pārtraukt savus sliktos karjeras ceļus, pārtraukt savu neizdevušo uzņēmumu ēru un virzīties uz stabilu karjeru un uzskatu, ka LSPD tieši to man var sniegt. Uzskatu, ka darot labu darbu pilsētas vārdā man pavērsies daudz un dažādas opcijas dzīvē un varbūt arī veiksme uzspīdēs arī citos lauciņos. Esmu gatavs iet cauri ellei divreiz, lai saņemtu vietu komandā un domāju, ka pēc šīs motivācijas vēstules jūs to ļoti labi apzināties un saprotat. Kā arī minēju iepriekš esmu nedaudz parādos veidojot neizdevušos startupus un uzskatu, ka LSPD algu katalogs var atrisināt manas bažas, stabilie ienākumi gan parupēsies par to, ka es dzīvoju stabili, gan parūpēsies par manas nākotnes savākšanu un izveidos man fantastisku nākotni pilsētā. Nevēlos bēgt no problēmām, vēlos tās risināt, esmu jums īstais cilvēks!
4.2 Kur Jūs sevi redziet pēc 5 gadiem?: Neesmu ieradies LSPD uzņemšanas lapā, lai pieteiktos uz darbu, pastrādātu mēnesi un pazustu. Esmu šeit gatavs iesaistīties ilgtermiņā un cīnīties par savu pozīciju iekš LSPD sienām. Esmu gatavs visiem šķēršļiem, kas nāks pretī un esmu gatavs kāpt pa karjeras kāpnēm tieši LSPD sastāvā. Man nav nekādas intereses un pat domas beigt karjeru LSPD ja vien lode mūs var šķirt.


5. (( ĀRPUS TĒLA INFORMĀCIJA )) 

5.1 Vārds: Kristers
5.2 Vecums: 21
5.3 Dzimums | Vīrietis [+]  ;  Sieviete [-]  ; Neviens no iepriekš minētiem [-]
5.4 Cik ilgi spēlējat lomuspēli?: Precīzi nevarēšu pateikt, bet nu vismaz trīs/četrus gadus.
5.5 Cik ilgi spēlējat MTA KICK RP projektu? Kopš reģistrēšanās forumā, līdz ar to 23.marts 2019
5.6 Vai esat bijis LSPD/LSSD/PDD frakcijā kopš 2020.gada Oktobra (šī projekta ietvaros)?: Jā [+]  ;  Nē  [-]
5.6.1 Ja, jā miniet personāžus un/vai apstiprinātu anketas link: https://mta.kick.lv/forums/topi…arson-militao/
5.7 Vai spēsiet izmantot Teamspeak 3 programmu?  Jā  [+]  ;  Nē [-]

Bosch
Servera administrators
Frakciju komanda
Veterāns
1009 atbildes forumā
Online: 109d 11h 54m
Redzēts 20. augustā, 00:17
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 08. decembrī, 20:34
0
post

Cienījamais kandiāt Wayne Farham vēlamies Jūs informēt par Jūsu aplikācijas statusu.

 KANDIDĀTA ANKETA - PIEŅEMTS

 

Paldies, ka pieteicāties Los Santos Policijas Departamentā uz Policijas Virsnieks I kvalifikāciju. Mēs esam rūpīgi izvērtējuši jūsu pieteikumu, ņemot vērā Los Santos Policijas Departamenta vispārējos drošības standartus. Pamatojoties uz Jūsu sniegto informāciju,  Jūsu pieteikums ir atzīts par atbilstošu standartam.

Kamēr Rekrutēšanas un Nodarbinātības divīzija nodrošina departamenta iekšējās politikas īstenošanu, Jūsu pienākums ir sazināties ar Departamenta Rekrutēšanas un Nodarbinātības divīzijas pārstāvjiem izmantojot departamenta līniju - 311 un ziņot par to, ka Jūs esat pieejami intervijai. Kā alternatīvu saziņai variet izmantot e-pastu, vai meklēt atbildīgos virsniekus klātienē. Par akadēmijas laikiem tiks paziņots pēc pozitīvi izietas intervijas.

 

Decembris, 08, 2022.
Los Santos Policijas Departaments
Rekrutēšanas un Nodarbinātības divīzija

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 13 ( 136 skatījumi )
Kristiāns, ELSB, Bosch, Safety, kurmisss, Anton Vasily, Leonchiks, wfud, UMEH, LMD, Supreme, LVnooB, archaa