bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
3
0
topic
(PD) Memphis Corse
CiMBo
Lietotājs
181 atbildes forumā
Online: 14d 17h 30m
Redzēts 4. aprīlī, 22:44
Pievienots, 2022. gada 23. novembrī, 14:41

Iesūtītājiem:

[!] Jābūt San Andreas štata iedzīvotajiem.
[!] Jābūt vismaz 21 gadus veciem.
[!] Jābūt nokārtotai San Andreas Štata izsniegtai B kategorijas vadītāja apliecībai, vai A kategorijas vadītāja apliecībai.
[!] Tīrai sodāmības vēsturei.
[!] Kandidāta radinieki vai tuvākie draudi nedrīkst būt sodīti un nedrīkst atrasties policijas uzskaitē.


| 1 posms;  Personālā informācija |

Uzvārds, vārds:Memphis_Corse
Dzimums:Virietis
Dzimšanas vieta:Whetstone
Deklerētā dzīvesvieta:Whetstone Downhotel #2
Faktiskā dzīvesvieta:El Corona apartment room #7
Pilsonība:Afroamerikānis
Tālruņa numurs:596402
E-Pasts:Memphis22corse@gmail.com

| 2 posms; Jautājumi |

Kādēļ Jūs vēlaties kļūt par Los Santos Policijas Departamenta virsnieku?Visu mūžu man ir bijusi vēlēšanās kļūt par Policijas Departamenta darbinieku/Virsnieku, visu dzīvojot ne visai bagātos ielas rajonos es skatījos kā cilvēki mirst, tiek apzagti vai vēl trakākas lietas. Es ar to neko nevarēju padarīt, līdz šīm protams momentam. Es vēlos kļūt par Policijas Departamenta Virsnieku lai palīdzētu pilsētas iedzīvotājiem, lai iedzīvotāji nebaidītos iziet no savām mājām vai vienkārši pēc desmitiem lai justos droši, lai nedomātu kad sliktais raujas pa durvim iekšā , lai iedzīvotāji justos droši, ieviest kartibu Los Santos melnajās ielas, lai musu pecnacejiem butu drošaka nakotne.
Kur Jūs sevi redziet pēc 5 gadiem?:auksta amata, pie karstas tases tējas un smaidu uz sejas, zinot kad Los Santos ielas ir miers.

| 3 posms ; Vēsture | 

Vai Jūs esat tikuši arestēti par kādu noziegumu?: Jā [-] | Nē [+]
Ja jā, tad kāds bija noziegums un viņa motīvs?:

Vai Jūs esat lietojuši narkotiskās vielas?: Jā [-] | Nē [+]
Ja jā, tad vai Jums ir radusies atkarība un kādas narkotiskās vielas tās bija?: 

Vai Jūsu radiniekos ir kāds krimināli sodīts cilvēks?: Jā [-] | Nē [+]
Ja jā, tad nosauciet šo radinieku vārdus un uzvārdus un izvirzītās apsūdzības: 

| 4 posms; Apliecinājums | 

Es, [Memphis_Corse]  apliecinu, ka visi šajā aplikācijā izteiktie apgalvojumi ir patiesi un pilnīgi. Es saprotu, ka jebkādas neatbilstības, nepareizi apgalvojumi, izlaidumi vai viltojumi radīs iemeslu diskvalifikācijai, mana vārda svītrošanai no atbilstības saraksta. Es apstiprinu, ka visa norādītā informācija ir manis rakstīta un tā ir patiesa. 

(( 5 posms; OOC informācija ))

Vārds:Jānis
Vecums:17
In-Game UCP vārds: CiMBo
Spēsi lietot programmu Discord?: Jā.
Vai pēc iestāšanās Departamentā Tu būsi spējīgs izmantot mikrafonu mūsu Ts3 kanālos?:Jā.
Ekrānšāviņš ar Admin History (/history):https://i.imgur.com/iBn4KF6.png

grauzejs
Lietotājs
32 atbildes forumā
Online: 2d 3h 45m
Redzēts 25. februārī, 23:24
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 23. novembrī, 15:37
0
post

pipejot... smoke that blunt

Jitzie
Foruma Moderators
Vadošais administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Veterāns
Discord Moderators
Sanity
1178 atbildes forumā
Online: 158d 15h 56m
Redzēts 10. maijā, 13:32
Pievienots, 2022. gada 23. novembrī, 16:30
0
post

nodauzisi visus likumparkapejus ja

Bosch
Servera administrators
Frakciju komanda
Veterāns
1009 atbildes forumā
Online: 109d 9h 37m
Redzēts 9. maijā, 21:19
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 25. novembrī, 12:57
0
post

Cienījamais kandiāt Memphis Corse vēlamies Jūs informēt par Jūsu aplikācijas statusu.

 KANDIDĀTA ANKETA - PIEŅEMTS

 

Paldies, ka pieteicāties Los Santos Policijas Departamentā uz Policijas Virsnieks I kvalifikāciju. Mēs esam rūpīgi izvērtējuši jūsu pieteikumu, ņemot vērā Los Santos Policijas Departamenta vispārējos drošības standartus. Pamatojoties uz Jūsu sniegto informāciju,  Jūsu pieteikums ir atzīts par atbilstošu standartam.

Kamēr Rekrutēšanas un Nodarbinātības divīzija nodrošina departamenta iekšējās politikas īstenošanu, Jūsu pienākums ir sazināties ar Departamenta Rekrutēšanas un Nodarbinātības divīzijas pārstāvjiem izmantojot departamenta līniju - 311 un ziņot par to, ka Jūs esat pieejami intervijai. Kā alternatīvu saziņai variet izmantot e-pastu, vai meklēt atbildīgos virsniekus klātienē. Par akadēmijas laikiem tiks paziņots pēc pozitīvi izietas intervijas.

 

Novembris, 25, 2022.
Los Santos Policijas Departaments
Rekrutēšanas un Nodarbinātības divīzija

Lietotāji skatās šo tēmu: 0