bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
5
2
topic
[VCT] Thomas
Thomas
Bijušais administrators
105 atbildes forumā
Online: 7d 17h 27m
Redzēts 30. martā, 12:22
Pievienots, 2022. gada 17. novembrī, 11:58

 

Transportlīdzekļu komandas pieteikuma paraugs.

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [ X ]
• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera transportlīdzekļu pasaules struktūra [ X ]
• Jābūt vismaz 17 gadus vecam. [ X ]
• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [ X ]

• Jaizprot transportlīdzekļu komandas vadības panelis un tā editors [ - ]

 

Anketa

Jūsu servera lietotājvārds: Thomas

Jūsu iepriekšējie lietotājvārdi:  -

Jūsu vecums: 20

Jūsu profila vēsture /history:  Tikko atsāku spēlēt nesen, svaigs un nav pārkāpumu.

Pieredze kā transportlīdzekļu komandas biedram / līderim: Pieredzes diemžēl nav bijušas un nav nācies saskarties ar šo pienākumu pildīšanu, kaut ja dotu iespēju es protams to visu apgūtu, vismaz censtos apgūt, jo nu kā gūs to pieredzīti pirms dos iespēju to iegūt.

Vai izproti vehliba struktūru un vadāmības editoru?: Neesmu to savām acīm redzējis, kā jau minēju, censtos to visu apgūt, neiet jau man tik grūti ar šīm lietām.

Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!): Jaunietis, 20 gadus vecs, profesija - metinātājs (MIG/MAG), ikdienā metinu melno metālu,  kā arī nodarbojos ar TIG metināšanu. Skrūveju savu autiņu katras brīvdienas, tagad ziemā protams laika daudz atpūtai, jo siltas garāžiņas nav ar pečku, nesanāks vairs neko baigi šiverēties. Tāpēc domāju, kapēc lai gan neveltītu savu laiku palīdzot kikā ko agrāk spēlēju, kā arī atvieglot nedaudz Bunny darbu, jo skatos tik jau nu raiti neiet uz priekšu ar visu, ka vienam maz vai jātiek galā ar visu.

Kas Tevi piesaista kļūt par transportlīdzekļu komandas biedru - tieši iekš mūsu serverī?: Jo tas ir vienīgais serveris ko vislaik esmu spēlējis, nekur citur neesmu devies uz citiem projektiem, ja nu vienīgi patroļļot, tas jau nu neskaitās, skatos te nav pēdējā laikā baigi daudz tautas, domāju kapēc gan neapgūt to ko varu apgūt ja dotu iespēju.

Motivācijas vēstule (150 vārdi kā minimums): Ikdienu spēlējot šajā serverī, skatos ka spelētāju ir pamaz, domāju kapēc gan neuzrakstīt un nepamēģināt kaut ko jaunu, ko neesmu līdz šim darījis. Nebūs tā, ka nespēju tikt līdzi saviem pienākumiem, jo Roleplays šajā jomā nav paliels, vienīgie kuri čipo autiņus, uzstāda visvisādus uzlabojumus es domāju tie esam mēs Tunex Automotive pagaidām. Nu tālāk skatīsies, vai dos man tādu iespēju vai nedos, apgūt jaunas zināšanas, pilnveidoties šajā jomā un gūt pieredzīti.

Vai apzinies ja kāds no punktiem tika norādīts nepareizi, tad Tev netiks dota otra iespēja?: Apzinos

 

ddandaliis
Lietotājs
9 atbildes forumā
Online: 9h 38m 09s
Redzēts 25. martā, 15:22
Pievienots, 2022. gada 17. novembrī, 12:50
0
post

 

 

ČAU!! Es domāju ka nebūs šoreiz vecīt tev nekas.

 

 

 

Ricins
Lojālais lietotājs
Seržants
Mafia
Ričiņš
1783 atbildes forumā
Online: 125d 14h 46m
Redzēts 26. aprīlī, 12:44
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 17. novembrī, 12:59
2
post

Nē, Tu tikko atnāci atpakaļ spēlēt, jau raksta pieteikumu. Kad Tu uzraksti chara Čau BH, cenšoties uzsist klaču, nebūs. Pret


Hyper
Lietotājs
41 atbildes forumā
Online: 3d 4h 47m
Redzēts 14. aprīlī, 16:01
Pievienots, 2022. gada 17. novembrī, 13:47
1
post

Veiksmi večuk, lai tavs pieteikums ne nogrimst kā mans !

PAR 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0