bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
0
0
topic
[LSPD] Miguel Mantana
Wolfijs
Lietotājs
13 atbildes forumā
Online: 3d 9h 51m
Redzēts 2023. gada 09. maijā, 21:48
Pievienots, 2022. gada 07. novembrī, 17:37

LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS
"REKRUTĒSANAS UN NODARBINĀTĪBAS DIVĪZIJA''

 

 

 

 

 

| 1 posms;  Personālā informācija |

Uzvārds, vārds:Miguel Mantana
Dzimums:Vīrietis
Dzimšanas vieta:Meksikas piepilsēta
Deklerētā dzīvesvieta:Puero Muteno #3
Faktiskā dzīvesvieta:Washignton street,idlewood #4
Pilsonība:Meksikans
Tālruņa numurs:869192
E-Pasts:Miguel112@gmail.com

| 2 posms; Jautājumi |

Kādēļ Jūs vēlaties kļūt par Los Santos Policijas Departamenta virsnieku?:Policijas darbinieki uz ielām ir minimāli,kā arī jau no mazotnes dzīvojit Meksikas piepilsētā esmu sapņojis par kārtības ieviešano.Vēlos aizstāvēt skaisto Los Santos pilsētu no noziedzniekiem,it īpaši no ātrum pārkāpejiem,jo tādu netrūkst.Man būtu paties gods savest kārtība mūsu mīļo pilsētu.
Kur Jūs sevi redziet pēc 5 gadiem?:Kādā augstākajā pakāpe,sežo sakrustojis kājas un uzlicis tās uz galda malkojot kadiju,jo visa noziedzība ir apkarota un pilsētā valda miers.

| 3 posms ; Vēsture | 

Vai Jūs esat tikuši arestēti par kādu noziegumu?: Jā [-] | Nē [x]
Ja jā, tad kāds bija noziegums un viņa motīvs?:

Vai Jūs esat lietojuši narkotiskās vielas?: Jā [-] | Nē [x]
Ja jā, tad vai Jums ir radusies atkarība un kādas narkotiskās vielas tās bija?: 

Vai Jūsu radiniekos ir kāds krimināli sodīts cilvēks?: Jā [-] | Nē [x]
Ja jā, tad nosauciet šo radinieku vārdus un uzvārdus un izvirzītās apsūdzības: 

| 4 posms; Apliecinājums | 

Es, [Miguel Mantana]  apliecinu, ka visi šajā aplikācijā izteiktie apgalvojumi ir patiesi un pilnīgi. Es saprotu, ka jebkādas neatbilstības, nepareizi apgalvojumi, izlaidumi vai viltojumi radīs iemeslu diskvalifikācijai, mana vārda svītrošanai no atbilstības saraksta. Es apstiprinu, ka visa norādītā informācija ir manis rakstīta un tā ir patiesa. 

(( 5 posms; OOC informācija ))

Vārds: Dāniels
Vecums: 17
In-Game UCP vārds: Vein
Spēsi lietot programmu Discord?: ja
Vai pēc iestāšanās Departamentā Tu būsi spējīgs izmantot mikrafonu mūsu Ts3 kanālos?:ja
Ekrānšāviņš ar Admin History (/history):https://prnt.sc/1tYphwPzUJUO pārkāus nav tīš,bija jadodas nost no pc

Kristiāns
Servera administrators
Frakciju komanda
60 atbildes forumā
Online: 15d 5h 40m
Redzēts pirms 17 stundām
Pievienots, 2022. gada 07. novembrī, 17:41
0
post

LSPD - TSAP - Rockstar Games Social Club

LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS
"REKRUTĒSANAS UN NODARBINĀTĪBAS DIVĪZIJA''


Cienījamais kandiāt Miguel Mantana vēlamies Jūs informēt par Jūsu aplikācijas statusu.

 KANDIDĀTA ANKETA - APSTIPRINĀTS


Paldies, ka pieteicāties Los Santos Policijas Departamentā uz Policijas Virsnieks I kvalifikāciju. Mēs esam rūpīgi izvērtējuši jūsu pieteikumu, ņemot vērā Los Santos Policijas Departamenta vispārējos drošības standartus. Pamatojoties uz Jūsu sniegto informāciju,  Jūsu pieteikums ir atzīts par atbilstošu standartam.

Kamēr Rekrutēšanas un Nodarbinātības divīzija nodrošina departamenta iekšējās politikas īstenošanu, Jūsu pienākums ir sazināties ar Departamenta Rekrutēšanas un Nodarbinātības divīzijas pārstāvjiem izmantojot departamenta līniju - 311 un ziņot par to, ka Jūs esat pieejami intervijai. 


Novembris 7, 2022.
Los Santos Policijas Departaments
Rekrutēšanas un Nodarbinātības divīzija

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 17 ( 139 skatījumi )
jur, Wolfijs, Kompakts, Bosch, CiMBo, jurislips, Kristiāns, Maruzha, Memorie, Renis2004, Twizzy, LMD, Admiiiks, dandijs, Osmans, 518293182, Jitzie