bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
4
0
topic
[Rekrutācija] Austin Micheal
Scrubs
Uzraugs
Biedrs
lvbrok
587 atbildes forumā
Online: 18d 21h 12m
Redzēts 15. maijā, 15:36
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 21. oktobrī, 23:50

| 1 posms;  Personālā informācija |

Uzvārds, vārds: Micheal Austin
Dzimums: Vīrietis
Dzimšanas vieta: Los Santos
Deklerētā dzīvesvieta: Iddlewood Motel #3
Faktiskā dzīvesvieta:Iddlewood Motel #3
Pilsonība: Amerikānis
Tālruņa numurs: 671124
E-Pasts:familyguy11@gmail.ls

| 2 posms; Jautājumi |

Kādēļ Jūs vēlaties kļūt par Los Santos Policijas Departamenta virsnieku?: Skatoties uz to, ka visi mani draugi ir bijuši dienestā policijā, vēlējos kopā ar viņiem izbaudīt šo pieredzi un aizsargāt tautu no likuma pārkāpējiem, esmu labs kandidāts šim amatam, esmu pabeidzis daudz kursu, kas pierāda ka esmu gatavs dienesta darbam.
Kur Jūs sevi redziet pēc 5 gadiem?: Metrapoles Seržants, Supervisors un cilvēks uz kuru skatoties var redzēt labu likuma sargu, no kura var mācīties un kurš palīdzēs uzlabot visus aspektus dienestā.

| 3 posms ; Vēsture | 

Vai Jūs esat tikuši arestēti par kādu noziegumu?: Jā [-] | Nē [x]
Ja jā, tad kāds bija noziegums un viņa motīvs?:

Vai Jūs esat lietojuši narkotiskās vielas?: Jā [x] | Nē [-]
Ja jā, tad vai Jums ir radusies atkarība un kādas narkotiskās vielas tās bija?: Bērnība, apmēram 17 gados pamēģināju zālīti, ļoti nepatika un nēesmu to vairāk darījis kopš tās reizies.

Vai Jūsu radiniekos ir kāds krimināli sodīts cilvēks?: Jā [-] | Nē [x]
Ja jā, tad nosauciet šo radinieku vārdus un uzvārdus un izvirzītās apsūdzības: 

| 4 posms; Apliecinājums | 

Es, [Austin Micheal]  apliecinu, ka visi šajā aplikācijā izteiktie apgalvojumi ir patiesi un pilnīgi. Es saprotu, ka jebkādas neatbilstības, nepareizi apgalvojumi, izlaidumi vai viltojumi radīs iemeslu diskvalifikācijai, mana vārda svītrošanai no atbilstības saraksta. Es apstiprinu, ka visa norādītā informācija ir manis rakstīta un tā ir patiesa. 

(( 5 posms; OOC informācija ))

Vārds: Arturs
Vecums: 16
In-Game UCP vārds: Scrubs
Spēsi lietot programmu Discord?: ++
Vai pēc iestāšanās Departamentā Tu būsi spējīgs izmantot mikrafonu mūsu Ts3 kanālos?:++
Ekrānšāviņš ar Admin History (/history): https://imgur.com/a/zB8d9U8

Raiziņš
Lietotājs
22 atbildes forumā
Online: 2d 2h 31m
Redzēts 29. martā, 00:47
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 22. oktobrī, 01:18
2
post

                                                                                                                                                                                              *

Memorie
Bijušais administrators
25 atbildes forumā
Online: 3d 19h 54m
Redzēts 2023. gada 13. novembrī, 15:36
Pievienots, 2022. gada 22. oktobrī, 16:54
0
post

LSPD - TSAP - Rockstar Games Social Club


Cienījamais kandiāt Austin Micheal vēlamies Jūs informēt par Jūsu aplikācijas statusu.

 KANDIDĀTA ANKETA - APSTIPRINĀTS


Paldies, ka pieteicāties Los Santos Policijas Departamentā uz Policijas Virsnieks I kvalifikāciju. Mēs esam rūpīgi izvērtējuši jūsu pieteikumu, ņemot vērā Los Santos Policijas Departamenta vispārējos drošības standartus. Pamatojoties uz Jūsu sniegto informāciju,  Jūsu pieteikums ir atzīts par atbilstošu standartam.

Kamēr Rekrutēšanas un Nodarbinātības divīzija nodrošina departamenta iekšējās politikas īstenošanu, Jūsu pienākums ir sazināties ar Departamenta Rekrutēšanas un Nodarbinātības divīzijas pārstāvjiem izmantojot departamenta līniju - 311 un ziņot par to, ka Jūs esat pieejami intervijai. 


Oktobris, 22, 2022.
Los Santos Policijas Departaments
Rekrutēšanas un Nodarbinātības divīzija

Pēdējo reizi rediģēja Memorie, 2022. gada 22. oktobrī, 16:55.
Lietotāji skatās šo tēmu: 0