bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzība par administrāciju
9
2
topic
sudziba ELSB, fletcher
jur
Lietotājs++
gardedis
200 atbildes forumā
Online: 9d 1h 59m
Redzēts 25. februārī, 19:09
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 31. augustā, 23:09

Paraugs, kuru jānokopē un jāizpilda, kad iesniedz sūdzību

Tavs lietotājvārds: cartridge

Augstākstāvošā/o lietotājvārds: ELSB, Fletcher

Iesaistīto personu lietotājvārdi:  ELSB, Fletcher

Ko augstākstāvošais/ie pārkāpa: DM, nofalso reportu bez jebkāda iemesla, paskaidrojuma.

Pierādījumi:https://prnt.sc/vXy11dyeWVTY

 

https://youtu.be/1qsddwx-AgM - reida laikā uzspawnojos norobežotā perimetrā, skrēju jau ārā, kad mani vienkārši sāk ar auto triekt nost 

 

Komentāri: tikko biju ienācis online, helis uz cita jumta sēž un ber pa mani ar snaiperi bez jebkāda izskaidrojuma, kad uzrakstu reportu, tas uzreiz tiek falsots. Man pat inventory nebija ne ieroča, ne kā cita. Kurš tad taisa DM? menti vai nelegālie?

 

https://prnt.sc/bJto71id7f9L - atgriezt naudu

Pēdējo reizi rediģēja jur, 2022. gada 01. septembrī, 00:45.

 

jur
Lietotājs++
gardedis
200 atbildes forumā
Online: 9d 1h 59m
Redzēts 25. februārī, 19:09
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 01. septembrī, 00:45
0
post

airē dirst ja nav ko teikt

 

sencis.
Servera administrators
Frakciju komanda
Transportlīdzekļu komanda
Transportlīdzekļu 3D modelētājs
papinsh
309 atbildes forumā
Online: 10d 6h 22m
Redzēts 26. aprīlī, 12:08
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 01. septembrī, 00:49
0
post

0 paskaidrojumu par to zbis MG reidu un 165k atņemšanu XD

[oo==[][]==oo]
(_)_)=============D
(-.(-.(-.-).-).-) <---- kiniesu mafija uzmanies

DriverOG
Servera administrators
Frakciju komanda
Transportlīdzekļu komanda
136 atbildes forumā
Online: 16d 1h 23m
Redzēts 16. aprīlī, 14:30
Pievienots, 2022. gada 01. septembrī, 00:54
0
post

Fletcher, paldies tev. Es biju satraucies par šo bardaku, bet tavi posti raisīja prieku manī.

Mēs esam spēlētāji, ja negribi mūs te, vari banot. Spēlējam mēs lomuspēli. Visiem noteikumi vienādi, pārkapjam mēs - sods. Pārkāpjat jūs - sods.

Bet tu dauni, tagad skaidri parādi kā mūs noniecini, kaut arī pats ignorē šī servera prasību lomuspēli. Nu ja policists esi, tad kas tev ļauj šaut visu kas kustas. Man jācieš tevis dēļ, jāraksta šīs jobanās penteres, lai tu salīdzinātu sevi ar asv un mani ar teroristu? Bet tev nepietika viekārši aizbraukt projām no mūsu hood. Iekickoja varenais lomuspēles valdnieka instinkts - būt pārākam. Izreidoji mūs varoni?

Pēdējo reizi rediģēja DriverOG, 2022. gada 01. septembrī, 00:55.
Bosch
Servera administrators
Frakciju komanda
Veterāns
1009 atbildes forumā
Online: 109d 9h 37m
Redzēts 7. maijā, 23:55
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 01. septembrī, 00:57
2
post

Jūs pirmie šāvāt pa mums, ko nozime aizbraukt prom. Nopīpējām šāvējus, nu piedod, ja patrāpijās viens pa ceļam kurš nebija bruņots.
Puķīte uz kapakmeņa un ''nomira varoņa nāvē''. 

DriverOG
Servera administrators
Frakciju komanda
Transportlīdzekļu komanda
136 atbildes forumā
Online: 16d 1h 23m
Redzēts 16. aprīlī, 14:30
Pievienots, 2022. gada 01. septembrī, 01:01
0
post

sencis.
Servera administrators
Frakciju komanda
Transportlīdzekļu komanda
Transportlīdzekļu 3D modelētājs
papinsh
309 atbildes forumā
Online: 10d 6h 22m
Redzēts 26. aprīlī, 12:08
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 01. septembrī, 01:04
0
post

Par reidoshanu joprojām neviens vārds 

[oo==[][]==oo]
(_)_)=============D
(-.(-.(-.-).-).-) <---- kiniesu mafija uzmanies

jur
Lietotājs++
gardedis
200 atbildes forumā
Online: 9d 1h 59m
Redzēts 25. februārī, 19:09
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 01. septembrī, 01:05
0
post

Jūs pirmie šāvāt pa mums, ko nozime aizbraukt prom. Nopīpējām šāvējus, nu piedod, ja patrāpijās viens pa ceļam kurš nebija bruņots.
Puķīte uz kapakmeņa un ''nomira varoņa nāvē''. 

nav pirmā reize, kad nopīpē kādu bez iemesla

 

Bosch
Servera administrators
Frakciju komanda
Veterāns
1009 atbildes forumā
Online: 109d 9h 37m
Redzēts 7. maijā, 23:55
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 01. septembrī, 01:11
4
post

Nu nav, jā.

No 5 cilvēkiem 4 cilvēki šauj, vienam nav ierocis. Piedod, ja netišām nošausim papildus chuvaku, jo neredzējam vinam ieroci, vai nevelejamies riskēt.
Neteikšu tev, ka dzive ari tadas situacijas nav. Pameģini tumsa izvilkt kkadu kemmi ble kas lidzinas glockam, nedomaju ka dzivs paliksi. 

Nu nav smuki bet tā sanāca. Jus jau ari loti forsi rpotaji, katram savi greki. aiziesu sodien uz baznicu, atpestisos no launa

sencis.
Servera administrators
Frakciju komanda
Transportlīdzekļu komanda
Transportlīdzekļu 3D modelētājs
papinsh
309 atbildes forumā
Online: 10d 6h 22m
Redzēts 26. aprīlī, 12:08
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 01. septembrī, 01:14
0
post

Joprojām nulle komentāri par MG reidošanu, gan random fujaku, gan veikalu, gan konfiscētu 150-200k. Rēcīgi. 

[oo==[][]==oo]
(_)_)=============D
(-.(-.(-.-).-).-) <---- kiniesu mafija uzmanies

jur
Lietotājs++
gardedis
200 atbildes forumā
Online: 9d 1h 59m
Redzēts 25. februārī, 19:09
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 01. septembrī, 01:14
0
post

es pat nebēgu, neslēpos, lai vispār būtu kaut kādas aizdomas, ka man ir ierocis.

šāva tikai 1 cilvēks vispār pa jums, nefantazē.

 

Bosch
Servera administrators
Frakciju komanda
Veterāns
1009 atbildes forumā
Online: 109d 9h 37m
Redzēts 7. maijā, 23:55
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 01. septembrī, 01:16
2
post

Es runāju kopumā, aizmirsu pieminēt.
Runaju kopuma, kadel jums tiesi sanak nospragt kadam nevainigam fujakam. Tas ir tapec ka apsaudes ir tikai no jums un parak biezi un parak nerealistiskos brizos, tadel mes ari negribam risket ar savam dzivibam un likvidejam tos kuri ir iesaistiti. Piedod ja kkada situacija ble no 5 fujakiem tikai 1 nav brunots, nu ble es tak neiesu zīlet nahuj vai negaidisu kad tu ieskriesi kkada dirsa n nopipesi. 

Zatlerzaurs
Lietotājs
58 atbildes forumā
Online: 3d 4h 53m
Redzēts 23. februārī, 20:14
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 01. septembrī, 01:16
0
post

Mani noraidoja, kautvai nevareja noteikt ka es tur dzivoju, manam auto kas atradas hood nebija numurzimes..

Ka vins ic atrada kur es dzivoju, un kads ir iemesls raidam uz manas majas?

sencis.
Servera administrators
Frakciju komanda
Transportlīdzekļu komanda
Transportlīdzekļu 3D modelētājs
papinsh
309 atbildes forumā
Online: 10d 6h 22m
Redzēts 26. aprīlī, 12:08
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 01. septembrī, 01:18
0
post

Chuvaks nav komentārus JOPROJĀM par savu ooc reidu sniedzis 

[oo==[][]==oo]
(_)_)=============D
(-.(-.(-.-).-).-) <---- kiniesu mafija uzmanies

DriverOG
Servera administrators
Frakciju komanda
Transportlīdzekļu komanda
136 atbildes forumā
Online: 16d 1h 23m
Redzēts 16. aprīlī, 14:30
Pievienots, 2022. gada 01. septembrī, 01:18
1
post

čuvak, ja reiz attaisnojies ka nošavi mūs visus jo mums visiem vienādas drēbes.. Tad šoreiz slinkums bija meklēt īsto čuvaku pēc drēbēm. Vieglāk nobērt visu kas kustās, tāpēc ka ooc zini kas tajā pagalmā dzīvo :) fletchers in nutshell. Piesedz savu ideālo personību, ja viss dirsā tad uzvedas kā trollis

Jitzie
Foruma Moderators
Vadošais administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Veterāns
Discord Moderators
Sanity
1178 atbildes forumā
Online: 158d 15h 56m
Redzēts 4. maijā, 00:35
Pievienots, 2022. gada 01. septembrī, 01:53
5
post

Palūgšu izbeigt čatu.

Katrs nākamais liekais posts tiks sodīts ar 1 brīdinājuma punktu. Atļauts izteikties tikai sūdzības izskatītājam un sūdzības iesaistītajiem, lai pievienotu tikai papildus pierādījumus(ekrānšāviņi, logfiles, situācijas video, detalizēts situācijas apraksts).

Tominsh
Bijušais administrators
Tominsh
461 atbildes forumā
Online: 19d 19h 23m
Redzēts Vakar, 12:56
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 01. septembrī, 14:54
1
post

elsb normals pepers, bet fletchers tas jenots

Sodīts (c) ketamins

Pēdējo reizi rediģēja Jitzie, 2022. gada 01. septembrī, 15:01.

 

 

 

 

Jitzie
Foruma Moderators
Vadošais administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Veterāns
Discord Moderators
Sanity
1178 atbildes forumā
Online: 158d 15h 56m
Redzēts 4. maijā, 00:35
Pievienots, 2022. gada 01. septembrī, 15:44
3
post

Izteikšos tikai kā iesaistītais ar diezgan mazu knowledge un teikšanu šajā visā.

-

Viss sākās ar to, ka es casually patrulēju, sēžu TS3 ar ELSB. Man palido garām daunars ar savu RS4, es tajā brīdī ēdu, tādēļ neņēmu vērā. Biju paēdis un daunars atkal palido garām, šoreiz sāku ķert. daunars aizbrauca aiz vārtiem tajā teritorijā, es uzreiz teicu, lai ELSB brauc ar enforceri, kamēr viņš brauca, mani kāds nopīpēja no jumta. ELSB atbrauca, redzēja, ka esmu miris un izsauca visas vienības uz notikuma vietu. Atbrauca visi un veica vajadzīgās procedūras par cik no nožogotās teritorijas tika nogalināta virsniece.

-

Sakarā ar iešanu iekšā un visu likvidāciju, es nedomāju, ka tas bija pareizais veids kā īsti rīkoties, bet, viss notika momenta karstuma iespaidā, neviens neapdomāja situāciju līdz galam, gāja tik iekšā un atklāja uguni. Kārtīgi padomājot varēja rīkoties savādāk, piemēram - iznest vārtus, ielaist asaru gāzi un neitralizēt visus iekšā esošos pārmeklējot tos. Tas ir tikai mans point of view, par cik es tiku nogalināts pirmais un vispār neko nedarīju kopā ar pārējiem, bet still skaitos kā iesaistītais, tādēļ mans viedoklis varētu būt ko vērtīgs.

518293182
Īpašnieks
Transportlīdzekļu komanda
🥀
1115 atbildes forumā
Online: 225d 11h 14m
Redzēts 20. aprīlī, 17:00
Pievienots, 2022. gada 01. septembrī, 23:40
7
post

Tiklīdz situācija nav vēlama jūsu pusē, tad jūs cenšaties atrast katru kasjaku pretējā pusē, ir nedaudz smieklīgi arī, ka vienmēr vieni un tie paši cilvēki ''nejauši'' nokļūst tādās situācijās, kā redziet reidam bija iemesls, jo jūs paši nošāvāt ketamīnu chase laikā un bēdzējs iebēga pazemes eksterjerā, nezinu arī ko jūs vēlaties panākt burtiski rejot šajā sūdzībā. 

Vienīgais par ko varu piekrist ir tas, ka administrators ignorēja tavu iesūtīto reportu un nemaz necentās paskaidrot tev kāpēc tiki nošauts reida laikā. Klips ir arī neskaidrs, jo tajā tevi notriec vienu reizi un elsb atgriežas savā vietā ignorējot tevi, ja klips būtu pietiekami garš kurā varētu novērot tevis nonāvēšanu, tad iespējams būtu vēl kas sakāms tev.

 

šāva tikai 1 cilvēks vispār pa jums, nefantazē.

varbūt tā arī bija, bet ieskrēja vietā, kur atrodas vēl pāris cilvēki un tādēļ visi pazemes eksterjera cilvēki kļūst par draudu. Neaizmirstiet, ka nošāvāt virsnieku, kas jau padara situāciju jums nevēlamu, protams ir daudz un labāku veidu kā šāda tipa situāciju risināt, bet šī izvēle arī nebija nepareiza, jo nedomājāt par sekām.

sūdzība nepatiesa, nauda tiks atgriezta, jo pagadijies neistajā vietā, neistajā laikā.

🆗🆒♿

sīkāk par ls opening kekw

Horoskopi Ātri vien zaudē savaldību!

2. vieta - Skorpions

Skorpions var izskatīties ļoti atturīgs un pat ieturēt distanci, taču viņa iekšienē viss ir gluži pretēji. Agresija šīs zīmes pārstāvju starpā kādu laiku uzkrājas un pēc tam izpaužas ārkārtīgi negaidīti. Skorpioni ir atriebīgi, tā ir viena no viņu galvenajām iezīmēm, viņi ir ļaunatminīgi. Šī zīme nepieļauj melus, tie viņus sagrauj. Kas attiecas uz krāpšanu, tad tikai mājiens, ka partneris ir viņam neuzticīgs, var padarīt Skorpionu traku.

Skorpiona zīmē dzimis vīrietis vēlas atrast labāko sievieti pasaulē - neko mazāk. Tāpēc, ja viņš ir izvēlējies tevi, tas nozīmē, ka tu esi labākā. Skorpions iemīlēs inteliģentu, seksīgu, azartisku, kaislīgu un neatkarīgu sievieti.

Skorpioni neko neaizmirst. Jūs būsiet pārsteigts par viņu spēju atcerēties pat vissīkākās detaļas par visdažādākajiem notikumiem. Sākot no priecīgiem brīžiem līdz skumjiem, Skorpioni atceras visu, saglabājot aizvainojumus un neatlaižot tos vaļā.

CODE: PRISONGANG FOR 75% DISCOUNT

Lietotāji skatās šo tēmu: 0