bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzība par administrāciju
10
0
topic
[Sūdzība] Fletcher
pagarinatajs
Nejaušs incidents
lietotajs++:)
edu sudus
285 atbildes forumā
Online: 16d 0h 17m
Redzēts 31. martā, 22:10
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 18. augustā, 23:47

Tavs lietotājvārds: pagarinatajs

Augstākstāvošā/o lietotājvārds: Fletcher

Iesaistīto personu lietotājvārdi: Fletcher

Ko augstākstāvošais/ie pārkāpa: Cilvēks, būdams administrators, kas savā būtība jau nozīmē to, ka viņa uzdevums ir nodrošināt serverī patīkamu atmosfēru un kārtību, dara burtiski pretējo. Nodrošina haosu DMojot spēlētājus un nepatiesi ierobežojot tos (manā gadījumā nepatiesi admin jailojot). Normāli Idlewooda rpoju ar citiem cilvēkiem, kad pēkšņi pieripo policijas mašīna, brutāli atlika paskatīties uz viņu, kad tiku nošauts uz vietas - man inventārā nebija neviena ieroča, pat pistolīte ne, kad tiku prieka pēc noguldīts ar M4. Tas vien norāda uz nervu problēmām un nepiemērotību administratora pienākumu pildīšanai. Pats, protams, atdzīvināja, saprata, ka ir kārtējo reizi pāršāvis pār strīpu, taču nepagāja ne 10 minūtes, kad bezsakarā tiku iemests administratīvajā cietumā (netiku ne reizi brīdināts) par "trollēšanu ar clothing itemiem". Kad lūdzu paskaidrojumu caur reportu sistēmu serverī - nesaņēmu NEVIENU paskaidrojumu, vien nofalsotu reportu. Tā mēs komunicējam ar spēlētāju... Neuzskatu, ka man tagad ir jāsēž 2 stundas administratīvajā cietumā + nepamatots ieraksts manā administratīvajā vēsturē vien tāpēc, ka puika nesavaldīgs nejēdz savākties. 

Pierādījumi: 

 (video ja paskatās var redzēt, ka guļu pie IGS staba un nesavaldīgais Fletcher tikai šauj.)

Komentāri: Sauciet mani par trolli, lowaku, retardu - kā gribat. Pierādijumi ir acu priekšā, katrs varat vērtēt pats. Kur bija troll ar clothing itemiem? Nezinu, lūdzu apgaismojat, jo pats administrators neuzskata par vajadzīgu ne pabrīdināt, ne painteresēties, ne arī noskaidrot. 2022. gadā mēs tikai visus jailojam. Katrā ziņā, manuprāt, šāda uzvedība un netoleranta attieksme pret spēlētāju nav pieņemama nekādā mērā un uzskatu, ka ja cilvēks ir nesavaldīgs, tad viņam nevajag būt adminam. Visi nevar būt akadēmiķi, pārdevēji un zobārsti. Kādam kaut kas padodas vairāk, kādam mazāk. Šim jaunietim adminēšana droši vien ne pārāk padodas. 
Labprāt gribēšu redzēt ko Fletcher teiks par abām šīm situācijām, kuras notika praktiski 10 minūšu intervālā. 

Pēdējo reizi rediģēja pagarinatajs, 2022. gada 18. augustā, 23:47.
timaballs
Lietotājs+
382 atbildes forumā
Online: 25d 0h 19m
Redzēts 2. aprīlī, 22:31
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 18. augustā, 23:49
0
post

flecher ko tu dari katru dienu sudzibas ne kauna ne prata cilvekam

Bosch
Servera administrators
Frakciju komanda
Veterāns
1009 atbildes forumā
Online: 109d 9h 37m
Redzēts 9. maijā, 21:19
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 18. augustā, 23:50
0
post

Nošāvu nepareizo, jo teamspeak raidītā informācija bija kļūdīga. Tā iemesla dēļ, es atdzīvināju, lai nerastos lieka raudāšana. Piekāps, jo tādas DOJ sistēmas mums nav, kur notiek tiesvedības par pielietoto šaujamieroci, tādēļ vienkārši tiki revivots. Jā, nošāvu nepareizo, atvainojos. 
Par jailu ar clothingiem-

Pēdējo reizi rediģēja Bosch, 2022. gada 18. augustā, 23:51.

Zatlerzaurs
Lietotājs
58 atbildes forumā
Online: 3d 4h 53m
Redzēts 23. februārī, 20:14
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 18. augustā, 23:52
1
post

bet likt 2h par to? pilnigi bezjedzigi

Bosch
Servera administrators
Frakciju komanda
Veterāns
1009 atbildes forumā
Online: 109d 9h 37m
Redzēts 9. maijā, 21:19
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 18. augustā, 23:53
0
post

Pilns history. Ļoti nenopietna uzvedība serverī. Izdarīju pakalpojumu spēlētājiem un aizvācu no ielām traucēkli. 
Sodu var samazināt bet skatoties pēc kopumā ko dara Teritis serverī, 2h ir pietiekami lai teritis netraucetu normaliem speletajiem. 

 

Pēdējo reizi rediģēja Bosch, 2022. gada 18. augustā, 23:53.

timaballs
Lietotājs+
382 atbildes forumā
Online: 25d 0h 19m
Redzēts 2. aprīlī, 22:31
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 18. augustā, 23:53
0
post

jur
Lietotājs++
gardedis
200 atbildes forumā
Online: 9d 1h 59m
Redzēts 25. februārī, 19:09
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 18. augustā, 23:54
0
post

vispar jau ta ir kikona problema, jo man, piemeram, stavot uz igs jumta neradijas nekada soma, bet random saulesbrilles.

tas ir tikai tapec, ka viens puisis f10 var spelet ar modded clothing sudiem un otrs ne, nu tad kurs ir vainigs, ja ne pati sistema?

 

Zatlerzaurs
Lietotājs
58 atbildes forumā
Online: 3d 4h 53m
Redzēts 23. februārī, 20:14
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 18. augustā, 23:55
1
post

''netraucetu citiem speletajiem'' ar somu? ko vins viniem izdaris? iesitis ar to somu?

figura
Lietotājs
kricis
91 atbildes forumā
Online: 13d 12h 36m
Redzēts 24. martā, 01:50
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 18. augustā, 23:55
0
post

Kur seit ir teikts, ka kads jasoda uz 2h? Un ka jau mineja pagarinataja jaunskungs, vins pat netika bridinats

 

nu

Bosch
Servera administrators
Frakciju komanda
Veterāns
1009 atbildes forumā
Online: 109d 9h 37m
Redzēts 9. maijā, 21:19
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 18. augustā, 23:56
5
post

Soda izmērs ir pārkāpts, atzīstu, bet tikai profilaktiskos nolūkos, lai ierobežotu lietotāja īsinātājs nelabvēlīgo ietekmi uz normāli audzinātiem un attīstītiem spēlētājiem. Pēc pirmās pavēles no priekšniecības es Jums šo sodu anulēšu no history'a. 

timaballs
Lietotājs+
382 atbildes forumā
Online: 25d 0h 19m
Redzēts 2. aprīlī, 22:31
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 18. augustā, 23:57
1
post

"uz normāli audzinātiem un attīstītiem spēlētājiem." te tadi ir?

pagarinatajs
Nejaušs incidents
lietotajs++:)
edu sudus
285 atbildes forumā
Online: 16d 0h 17m
Redzēts 31. martā, 22:10
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 19. augustā, 00:00
0
post

Nošāvi nepareizo... Kā tā sanāca? Tev tā regulāri sanāk nošaut nepareizo. Kā tev informācija TS3 varēja būt kļūdīga, ja uz vietas biju vienīgais ar skinu, kuram ir zila cepure, balts krekls un zili šorti? Kā? Ļauj man saprast, moš man ar galvu nav viss kārtība. "Lai nerastos lieka raudāšana atdzīvināju" - nu es tomēr ar to neesmu mierā. Tu mani ar M4 dmosi, pēc tam es rakstīšu 3 reportus, jo 2 no tiem tu, būdams iekarsis falsosi, un ar trešo piegājienu atdzīvināsi un viss fine? Nu tā, manuprāt, nav īsti korekta attieksme, vai es kļūdos?

Runājot par tavu screenshot - 

Manā ekrānā tā neizskatījās, un tu, augsti godājamais administrator, biji tik smagi aizņemts, ka pat neatradi 3 sekundes uzrakstīt man PM ar tekstu "Klau, kāpēc tev virsū ir milzīga soma?" vai "Lūdzu noņem clothing item, lai nerodas domstarpības". Tu brutāli, bez jebkāda aizrādijuma/brīdinājuma iebliez mani uz 2 stundām jail un vēl atļaujies manus reportus ar centieniem noskaidrot problēmu falsot. Tāda sajūta, ka serverī būtu 800 cilvēki un tu esi Dievs tas Kungs debesīs, kas ir nesasniedzams un neaizskarams. Tas galīgi nav taisnīgi.
Manā ekrānā tas viss izskatās, piemēram, šādi - 

Parastas saulesbrilles. Kā es varu zināt kas tev ekrānā rādās? Neviens nevienā brīdī necentās ar mani sazināties un pabrīdināt. Arī no spēlētājiem bija klusums, tāpēc pieņēmu, ka viss ir fine. Es taču nevaru nest atbildību par servera funkciju kļūdām, ne tā? Nekur nav norādīts, ka vēlams neizmantot /clothing, jo ir problēmas ar objektiem.

Bosch
Servera administrators
Frakciju komanda
Veterāns
1009 atbildes forumā
Online: 109d 9h 37m
Redzēts 9. maijā, 21:19
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 19. augustā, 00:02
5
post

Man jau arī nebija informācijas par /clothing funkciju. Es Jums šo jailu anulēju, atvainojos par neertībām. History tīrs, dzails noņemts.
Kas attiecas uz dm- man bija informācija par vairākām personām, vieniga ko redzēju no aprakstiem biji tu. No tāluma ari nopipeju jo pieripoju isi pec apsaudes. 

Sods noņemts. History izdzēsts. 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0