bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
0
2
topic
[Rekrutācija]Laura Hamilton
Flare
Lietotājs
1 atbildes forumā
Online: 3h 49m 57s
Redzēts 2022. gada 15. augustā, 00:48
Pievienots, 2022. gada 14. augustā, 00:03

| 1 posms;  Personālā informācija |

Uzvārds, vārds:Laura Hamilton
Dzimums: Sieviete
Dzimšanas vieta: Los Santos Slimnīca
Deklerētā dzīvesvieta: Los Santos Idlewood 12
Faktiskā dzīvesvieta: Los Santos Idlewood 12
Pilsonība: Amerikāne
Tālruņa numurs:(555)-846161
E-Pasts:Laura.Hamilton@kick.com

| 2 posms; Jautājumi |

Kādēļ Jūs vēlaties kļūt par Los Santos Policijas Departamenta virsnieku?: Es vēlos kļut par Policisti, jo jau esmu ļoti centusies priekš ši darba, kā arī kļut par Policisti, jau esmu par to sapņojusi no pašas bērnības,no pašas bērnības skatijos daudzas Policistu Filmas par izmeklešanām, ļoti piesaistija lietas par Detektīviem un skatoties šis Filmas, Sapratu kad es vēlos kļut par Policisti, lai pasargātu citus no Briesmām,Tadeļ jau no 10 gadu vecuma ļoti Pievērsos Fiziskajai Aktivitātei, Katru Rītu skrēju 10km, jo mans mērķis ir kļut par Policisti! Ļoti vēlos pilnveidot savu mērķi, kļustot par Policisti iekš Los Santos Policijas Departamenta, Es vēlos pieteikties Policijas Darbā, lai varētu palīdzēt citiem Los Santos Iedzīvotājiem no Krimināl Personām, kas pārkāpj CSN Noteikumus un arī pasargāt cilvēkus no Nelegāliem Cilvēkiem, Kas atrodas šajā Pilsētā.Ļoti esmu draudzīga Sieviete, varu sarunāties ar daudziem cilvēkiem, kā arī ļoti meģinašu sarunāties ar Saviem darba koleģiem un uzturēt diezgan labu Kontaktu, Jo Viss Los Santos Policijas Departaments ir kā viena liela Ģimene.
Kur Jūs sevi redziet pēc 5 gadiem?:Es sevi redzu pec 5 gadiem, Joprojām Los Santos Policijas Departamenta Sastāvā, Kā arī labākā Policiste Virsnieku Pakāpē.

| 3 posms ; Vēsture | 

Vai Jūs esat tikuši arestēti par kādu noziegumu?: Jā [] | Nē [-]
Ja jā, tad kāds bija noziegums un viņa motīvs?:

Vai Jūs esat lietojuši narkotiskās vielas?: Jā [] | Nē [-]
Ja jā, tad vai Jums ir radusies atkarība un kādas narkotiskās vielas tās bija?: 

Vai Jūsu radiniekos ir kāds krimināli sodīts cilvēks?: Jā [] | Nē [-]
Ja jā, tad nosauciet šo radinieku vārdus un uzvārdus un izvirzītās apsūdzības: 

| 4 posms; Apliecinājums | 

Es, Laura Hamilton  apliecinu, ka visi šajā aplikācijā izteiktie apgalvojumi ir patiesi un pilnīgi. Es saprotu, ka jebkādas neatbilstības, nepareizi apgalvojumi, izlaidumi vai viltojumi radīs iemeslu diskvalifikācijai, mana vārda svītrošanai no atbilstības saraksta. Es apstiprinu, ka visa norādītā informācija ir manis rakstīta un tā ir patiesa. 

(( 5 posms; OOC informācija ))

Vārds:Rudolfs
Vecums: 14
In-Game UCP vārds: Flare
Spēsi lietot programmu Discord?: Protams!
Vai pēc iestāšanās Departamentā Tu būsi spējīgs izmantot mikrafonu mūsu Ts3 kanālos?: Protams!
Ekrānšāviņš ar Admin History (/history): https://prnt.sc/wrTUL26fMPj0

Pēdējo reizi rediģēja Flare, 2022. gada 14. augustā, 10:07.
Bosch
Servera administrators
Frakciju komanda
Veterāns
1009 atbildes forumā
Online: 109d 11h 54m
Redzēts 20. augustā, 00:17
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 14. augustā, 23:56
0
post


Cienījamais kandiāt Laura Hamilton vēlamies Jūs informēt par Jūsu aplikācijas statusu.

 KANDIDĀTA ANKETA - NORAIDĪTS

Paldies, ka pieteicāties Los Santos Policijas Departamenta, Policijas Virsnieka amatam. Mēs esam rūpīgi izvērtējuši Jūsu pieteikumu, ņemot vērā Los Santos Policijas Departamenta vispārējos drošības standartus. Pamatojoties uz Jūsu sniegto informāciju,  Jūsu pieteikums ir atzīts par neatbilstošu standartiem un tas netiek nodots tālākai izskatīšanai. Rekrutēšanas un Nodarbinātības divīzija ir spiesta atzīmēt Jūs, kā kandidātu nederīgu turpmākajam dienestam departamentā.

 



 

Augusts, 14, 2022.
Los Santos Policijas Departaments
Rekrutēšanas un Nodarbinātības Divīzija

Lietotāji skatās šo tēmu: 0