bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
0
0
topic
[Rekrutācija]K.Wade
Brazy
Lietotājs
Bijušais administrators
45 atbildes forumā
Online: 10d 12h 1m
Redzēts 12. aprīlī, 21:43
Pievienots, 2022. gada 13. augustā, 23:23

LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS
"REKRUTĒSANAS UN NODARBINĀTĪBAS DIVĪZIJA''


 

Iesūtītājiem:

[!] Jābūt San Andreas štata iedzīvotajiem.
[!] Jābūt vismaz 21 gadus veciem.
[!] Jābūt nokārtotai San Andreas Štata izsniegtai B kategorijas vadītāja apliecībai, vai A kategorijas vadītāja apliecībai.
[!] Tīrai sodāmības vēsturei.
[!] Kandidāta radinieki vai tuvākie draudi nedrīkst būt sodīti un nedrīkst atrasties policijas uzskaitē.


| 1 posms;  Personālā informācija |

Uzvārds, vārds: Kevin Wade
Dzimums: Vīrietis
Dzimšanas vieta: Los Santos
Deklerētā dzīvesvieta: Glen st. #14
Faktiskā dzīvesvieta: Glen st. #14
Pilsonība: Amerikānis
Tālruņa numurs: 395719
E-Pasts: kevinwade@kick.com

| 2 posms; Jautājumi |

Kādēļ Jūs vēlaties kļūt par Los Santos Policijas Departamenta virsnieku?: Es, Kevin Wade, vēlētos kļūt par Los Santos Policijas Departmenta virsnieku, lai spētu ieviest pozitīvas pārmaiņas katra civiliedzīvotāja ikdienas dzīvē, gribu dzirdēt no civilajiem, ka viņi jūtas droši - pat diennakts tumšajā laikā mūsu ielās, pateicoties Los Santos Policijas Departmentam.
Kur Jūs sevi redziet pēc 5 gadiem?: Los Santos Policijas Departmentā vienā no vadošajiem amatiem.

| 3 posms ; Vēsture | 

Vai Jūs esat tikuši arestēti par kādu noziegumu?: Jā [-] | Nē [x] 
Ja jā, tad kāds bija noziegums un viņa motīvs?:

Vai Jūs esat lietojuši narkotiskās vielas?: Jā [-] | Nē [x]
Ja jā, tad vai Jums ir radusies atkarība un kādas narkotiskās vielas tās bija?: 

Vai Jūsu radiniekos ir kāds krimināli sodīts cilvēks?: Jā [-] | Nē [x]
Ja jā, tad nosauciet šo radinieku vārdus un uzvārdus un izvirzītās apsūdzības: 

| 4 posms; Apliecinājums | 

Es, Kevin Wade  apliecinu, ka visi šajā aplikācijā izteiktie apgalvojumi ir patiesi un pilnīgi. Es saprotu, ka jebkādas neatbilstības, nepareizi apgalvojumi, izlaidumi vai viltojumi radīs iemeslu diskvalifikācijai, mana vārda svītrošanai no atbilstības saraksta. Es apstiprinu, ka visa norādītā informācija ir manis rakstīta un tā ir patiesa. 

(( 5 posms; OOC informācija ))

Vārds:  Toms
Vecums:  20
In-Game UCP vārds: Brazy
Spēsi lietot programmu Discord?: Jā
Vai pēc iestāšanās Departamentā Tu būsi spējīgs izmantot mikrafonu mūsu Ts3 kanālos?: Jā
Ekrānšāviņš ar Admin History (/history): Neesmu iepriekš sodīts par RP noteikumu pārkāpšanu.

Pēdējo reizi rediģēja Brazy, 2022. gada 13. augustā, 23:23.
ELSB
Vadošais administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Veterāns
Pasākumu Komanda
ONE LOVE <3
Milly's
1384 atbildes forumā
Online: 101d 3h 4m
Redzēts 25. aprīlī, 21:01
Pievienots, 2022. gada 13. augustā, 23:27
0
post

Cienījamais kandiāt Kevin Wade vēlamies Jūs informēt par Jūsu aplikācijas statusu.

 KANDIDĀTA ANKETA - PIEŅEMTS

 

Paldies, ka pieteicāties Los Santos Policijas Departamentā uz Policijas Virsnieks I kvalifikāciju. Mēs esam rūpīgi izvērtējuši jūsu pieteikumu, ņemot vērā Los Santos Policijas Departamenta vispārējos drošības standartus. Pamatojoties uz Jūsu sniegto informāciju,  Jūsu pieteikums ir atzīts par atbilstošu standartam.

Kamēr Rekrutēšanas un Nodarbinātības divīzija nodrošina departamenta iekšējās politikas īstenošanu, Jūsu pienākums ir sazināties ar Departamenta Rekrutēšanas un Nodarbinātības divīzijas pārstāvjiem un noskaidrot Jums abiem apmierinošus laikus, lai veiktu interviju. Intervija ir obligāts posms lai Jūsu anketa tiktu tālāk izskatīta un Jūs tiktu informēti par Akadēmijas datumiem un laikiem.

 

Augusts, 13, 2022.
Los Santos Policijas Departaments
Rekrutēšanas un Nodarbinātības divīzija

Lietotāji skatās šo tēmu: 0