bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
1
0
topic
[LSPD] Matthew Blumenthal
Kriksis
Lietotājs++
Kriksis
392 atbildes forumā
Online: 24d 15h 59m
Redzēts 22. martā, 17:19
Pievienots, 2022. gada 02. augustā, 11:07

LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS
"REKRUTĒSANAS UN NODARBINĀTĪBAS DIVĪZIJA''

 


| 1 posms;  Personālā informācija |

Uzvārds, vārds: Blumenthal Matthew
Dzimums: Vīrietis
Dzimšanas vieta: Los Santos slimnīca
Deklerētā dzīvesvieta: Los Santos
Faktiskā dzīvesvieta: Los Santos Jefferson motelis
Pilsonība: Amerikānis
Tālruņa numurs:483122
E-Pasts: matthewblu@gmail.com

| 2 posms; Jautājumi |

Kādēļ Jūs vēlaties kļūt par Los Santos Policijas Departamenta virsnieku?: Par Los Santos Policijas Departamenta virsnieku vēlos kļūt tikai tāpēc ka tam visu dzīvi esmu gatavojies, esmu izmācījies par to, pabeidzis akadēmiju, dienējis zemessargos, patīk sargāt cilvēkus, ieviest kārtību, ķert ātruma pārkāpējus, iemācīt cilvēkiem kas ir labi un kas ir slikti.
Kur Jūs sevi redziet pēc 5 gadiem?: Uz šo jautājumu ir ļoti grūti atbildēt, bet visdrīzākais ka darīšu to kas man patīk, ķerstīšu pārkāpējus, ja ne šajā štatā, tad noteikti kādā citā.

| 3 posms ; Vēsture | 

Vai Jūs esat tikuši arestēti par kādu noziegumu?: Jā [-] | Nē [X]
Ja jā, tad kāds bija noziegums un viņa motīvs?:

Vai Jūs esat lietojuši narkotiskās vielas?: Jā [-] | Nē [X]
Ja jā, tad vai Jums ir radusies atkarība un kādas narkotiskās vielas tās bija?: 

Vai Jūsu radiniekos ir kāds krimināli sodīts cilvēks?: Jā [-] | Nē [X]
Ja jā, tad nosauciet šo radinieku vārdus un uzvārdus un izvirzītās apsūdzības: 

| 4 posms; Apliecinājums | 

Es, Matthew Blumenthal apliecinu, ka visi šajā aplikācijā izteiktie apgalvojumi ir patiesi un pilnīgi. Es saprotu, ka jebkādas neatbilstības, nepareizi apgalvojumi, izlaidumi vai viltojumi radīs iemeslu diskvalifikācijai, mana vārda svītrošanai no atbilstības saraksta. Es apstiprinu, ka visa norādītā informācija ir manis rakstīta un tā ir patiesa. 

(( 5 posms; OOC informācija ))

Vārds: Kristiāns
Vecums: 17
In-Game UCP vārds: Kriksis
Spēsi lietot programmu Discord?: Jup.
Vai pēc iestāšanās Departamentā Tu būsi spējīgs izmantot mikrafonu mūsu Ts3 kanālos?: Jup
Ekrānšāviņš ar Admin History (/history): ŠEIT

 

 

Bosch
Servera administrators
Frakciju komanda
Veterāns
1009 atbildes forumā
Online: 109d 9h 37m
Redzēts 29. aprīlī, 23:04
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 02. augustā, 14:29
0
post

Cienījamais kandiāt Matthew Blumenthal vēlamies Jūs informēt par Jūsu aplikācijas statusu.

 KANDIDĀTA ANKETA - PIEŅEMTS

 

Paldies, ka pieteicāties Los Santos Policijas Departamentā uz Policijas Virsnieks I kvalifikāciju. Mēs esam rūpīgi izvērtējuši jūsu pieteikumu, ņemot vērā Los Santos Policijas Departamenta vispārējos drošības standartus. Pamatojoties uz Jūsu sniegto informāciju,  Jūsu pieteikums ir atzīts par atbilstošu standartam.

Kamēr Rekrutēšanas un Nodarbinātības divīzija nodrošina departamenta iekšējās politikas īstenošanu, Jūsu pienākums ir sazināties ar Departamenta Rekrutēšanas un Nodarbinātības divīzijas pārstāvjiem un noskaidrot Jums abiem apmierinošus laikus, lai veiktu interviju. Intervija ir obligāts posms lai Jūsu anketa tiktu tālāk izskatīta un Jūs tiktu informēti par Akadēmijas datumiem un laikiem.

 

Augusts, 02, 2021.
Los Santos Policijas Departaments
Rekrutēšanas un Nodarbinātības divīzija

Lietotāji skatās šo tēmu: 0