bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
1
0
topic
[LSGD] Alexandrov Sodenko
Markuss777
Lietotājs
89 atbildes forumā
Online: 7d 11h 21m
Redzēts 5. janvārī, 00:47
Pievienots, 2022. gada 21. aprīlī, 13:31

APLIKĀCIJAS FORMĀTS

Iesūtītājiem:

Jābūt Amerikas Savienoto Valstu pilsonim. +

Jābūt vismaz 20 gadus veciem. +

Jābūt izsniegtai San Andreas štata derīgai autovadītāja apliecībai. + 

| Sadaļa 1 - Personālā Informācija |
1.1 - Uzvārds: Sodenko
1.2 - Vārds: Alexandrov
1.3 - Dzimums: Vīrietis
1.4 - Dzimšanas datums: 16.09.1982
1.5 - Vecums: 40
1.6 - Nacionalitāte: Krievs
1.7 - Dzīvesvietas adrese: Jefferson Motel 18
1.8 - Tālrunis: 469344
1.9 - Pašreizējās licences

[-] Autovadītāja apliecība +/-: +


| Sadaļa 2 - Izglītība un Nodarbinātība |
2.1 - Augstskola [✓]; Asociāta grāds [X]; Bakalaura grāds [✓]; Maģistra grāds [X]; Doktora [X]
2.2 - Iepriekšējā/Pašreizējā darba vieta: LosSantos Taxi
2.3 - Amata nosaukums: Taxists
2.4 - Iegūtie sertifikāti: B kategorijas autovadītāja apliecība
2.5 - Izvēlētais amats (Ugunsdzēsējs/Paramediķis): Ugunsdzēsējs


| Sadaļa 3 - Jautājumi |
3.1 - Kāpēc Jūs vēlaties pievienoties Los Santos Ugunsdzēsības Departamentā? (150 vārdi minimums,pieļaujami izņēmumi): Es Alexandrovs Sodenko vēlos pievienoties LSUD,jo man ar šo amatu ir pieredze, kā arī man to ļoti patīk darīt. Ugunsdzēsējs ir diezgan atbildīgs amats un cilvēki tam pilnībā uzticās. Ugunsdzēsējam jābūt profesionālim savā jomā, kā arī jāzina dažnedažādi normatīvie akti. Es vēlos pievienoties, jo zinu ka būšu ļoti noderīgs šim amatam un nepievilšu savu priekšniecību, kā arī pašus civilos. Es šeit nenāku dēļ naudas, bet gan dēļ tā, ka tas man ļoti patīk. Es protu arī braukt ar smago mašīnu, kā arī apieties ar visu ekipējumu, kas ir uz autocisternas. Es vēlos pievienoties arī dēļ tā, kā šeit noteikti strādā interesanti un forši cilvēki ar kuriem es vēlētos sapazīties un ar kopīgiem spēkiem mēs varētu pacelt LSUD prestižu!
3.2 - Kā Jūs aprakstītu sevi kā personu?: Es esmu diezgan drosmīgs un pašpārliecināts cilvēks, kā arī esmu ļoti labsirdīgs. 
3.3 - Pastāstiet ko vēlaties sasniegt Los Santos Ugunsdzēsības Departamentā?: Es vēlos sasniegt augstāko amatu, kā arī vēlos atdot visu , lai cilvēki justos drošībā un tie tiktu izglābti.
3.4 - Pastāstiet par iespējamajiem riskiem: Es vienmēr esmu gatavs riskēt uz visu, bet sava dzīvība un drošība ir pirmajā vietā. 

Parakstīts, 

[AS]
[21.04.2022]

Lietotāji skatās šo tēmu: 0