bilde ko parada kad esi afk par ilgu
2
0
topic
Rekrutācija [Michael Washington]
Jello
Lietotājs
39 atbildes forumā
Online: 1d 1h 35m
Redzēts 2023. gada 03. aprīlī, 18:58
Pievienots, 2022. gada 11. aprīlī, 20:42

LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS
"REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA"


Iesūtītājiem:

Jābūt San Andreas štata iedzīvotajiem.
Jābūt vismaz 21 gadus veciem.
Jābūt nokārtotai San Andreas Štata izsniegtai B kategorijas vadītāja apliecībai, vai A kategorijas vadītāja apliecībai.
Tīrai sodāmības vēsturei.
Kandidāta radinieki vai tuvākie draudi nedrīkst būt sodīti un nedrīkst atrasties policijas uzskaitē.
 

| 1 posms;  Personālā informācija |
Uzvārds, vārds: Michael Washington
Dzimums: Vīrietis
Dzimšanas vieta: Amerika
Deklerētā dzīvesvieta: Los Santos Motelis
Faktiskā dzīvesvieta: Los Santos Motelis
Pilsonība:Amerikānis
Tālruņa numurs:713412
E-Pasts: M.Washington@mta.kick

| 2 posms; Jautājumi |

Kādēļ Jūs vēlaties kļūt par Los Santos Policijas Departamenta virsnieku?: No bērnības esmu jau vēlējies ķļut par policistu, atceros kā spēlējām kriminālus un policistus un es vienmēr pieteicos ka policists. Brīvajā laikā ar vecmammu skatījos krimināl seriālus kā policija ķer kriminālus. Kad vēl vectēvs bija dzīvs viņš man mācija apieties ar ieroci jau no 13 gadu vecumam. Kad man palika 15 vectēvs tika nošauts policijas reidā, tas ir mans galvenais mērķis pieteikties par virsnieku. Skatoties seriālus mani ļoti iespaidoja pakaļdzīšanās krimināliem, tāpēc prasīju tēvam lai dod braukt, tāpēc esmu mācijies braukt jau no 14 gadu vecuma un esmu piedalijies vairākās sacensībās pēc 18 gadu vecuma ar līdzīgām mašīnām kādās brauc pdd virsnieki, tāpēc es būtu labs braucējs pakaļdzīšanos gadijumos. Vēlos strādāt kadeta amatā pašlaik, bet vēlāk tikt paaukstinatam.Esmu gatavs kalpot dienestā.
Kur Jūs sevi redziet pēc 5 gadiem?: Strādājot departamentā, ar lielāku amatu.
Vai Jūs esat tikuši arestēti par kādu noziegumu?: Nē                                                                                            Ja jā, tad kāds bija noziegums un viņa motīvs?:
Vai Jūs esat lietojuši narkotiskās vielas, kuras ir aizliegtas mūsu štatā?: Nē
Ja jā, tad vai Jums ir atkarība un cik sen tas bija?:
Vai Jūs esat bijuši kāda nelegāla grupējuma biedrs vai starpnieks?: Nē
Ja jā, tad kāda, cik sen un cik ilgi?:
Vai Jūsu radiniekos ir kāds krimināli sodīts cilvēks?: Nē
Ja jā, tad nosauciet vārdu un ja ziniet sodāmības iemeslu tad miniet to:

(( Jaatbild ir ar īsām atbildēm, nav jāraksta referāti )) 

| 4 posms; Zvērests | 

Es, [Michael Washington]  apliecinu, ka visi šajā aplikācijā izteiktie apgalvojumi ir patiesi un pilnīgi. Es saprotu, ka jebkādas neatbilstības, nepareizi apgalvojumi, izlaidumi vai viltojumi radīs iemeslu diskvalifikācijai, mana vārda svītrošanai no atbilstības saraksta. Es apstiprinu, ka visa norādītā informācija ir manis rakstīta un tā ir patiesa. 

(( 5 posms; OOC informācija ))

 

Vārds: Olivers
Vecums: 16
In-Game UCP vārds: JelloLv
Spēsi lietot programmu Discord?: JA
Vai pēc iestāšanās Departamentā Tu būsi spējīgs izmantot mikrafonu mūsu Ts3 kanālos?:Ja
Ekrānšāviņš ar Admin History (/history):https://imgur.com/a/qPdHLaa ((izskatas ka pilnigakais pizdets, bet esmu sācis laboties :D))

Pēdējo reizi rediģēja Jello, 2022. gada 11. aprīlī, 21:54.
amsterdam
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Lietotājs++
sღиɨς
335 atbildes forumā
Online: 16d 3h 6m
Redzēts 2023. gada 06. jūnijā, 01:00
Pievienots, 2022. gada 16. aprīlī, 11:51
0
post

Cienījamais kandidāt Michael Washington vēlamies Jūs informēt par Jūsu aplikācijas statusu.

 KANDIDĀTA ANKETA - NORAIDĪTS

Paldies, ka pieteicāties Los Santos Policijas Departamentam, Štata Policijas Virsnieka amatam. Mēs esam rūpīgi izvērtējuši Jūsu pieteikumu, ņemot vērā Los Santos Policijas  Departamenta vispārējos drošības standartus. Pamatojoties uz Jūsu sniegto informāciju,  Jūsu pieteikums ir atzīts par neatbilstošu standartiem un tas netiek nodots tālāk Apmācību Nodaļai. Departamenta Rekrutācijas un Apmācības divīzija ir spiesta atzīmēt Jūs, kā kandidātu nederīgu turpmākajam dienestam departamentā.

Kandidāta anketas noraidīšanas iemesls - 
Prasību neievērošana un nepildīšana. 
Pieteikumu vari rakstīt ne ātrāk kā pēc 2 nedēļām.

 

Aprilis, 16, 2022.
Los Santos Policijas Departaments
Rekrutācijas un Apmācības Divīzija

Rekrutācijas un Apmācības Divīzijas pārstāvis
Kapteinis, Emanuel Jordan.

Los Santos, 2307 Commerce, Central Ave., Recruitment division

'' Who you wanna hate now?
Pretty soon you gonna hate me '' 

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0