bilde ko parada kad esi afk par ilgu
5
2
topic
sūdzība
Flexits
Lietotājs
Lyohaa
69 atbildes forumā
Online: 1d 16h 51m
Redzēts 6. martā, 21:37
Pievienots, 2022. gada 02. aprīlī, 18:14

VĀRDS, UZVĀRDS: Dmitry Bagrov
ADRESE: nav
TELEFONS: 872951
E-PASTS: nav
CITA SAZIŅAS IESPĒJA: nav 


DARBINIEKA(-U) INFORMĀCIJA

PILNAIS VĀRDS: Anthony Duke
ŽETONA NR: nezinu 
PAKĀPE: nezinu 
KOMENTĀRI:


INCIDENTA INFORMĀCIJA

INCIDENTA DATUMS: 02/04/2022
INCIDENTA LAIKS: 17:28 (apmeram)
INCIDENTA VIETA: CSDD
SŪDZĪBAS DETAĻAS: Tātad noturēja par braukšanu bez tiesībām, apcietināja un veda uz LSPD (es nepretojos) tālāk mani ielika cietumā (par to man pretendziju nav) un uzlika sodu apmērā 10,000$ man šķiet tas ir par traku un + tā bīj visa mana nauda.
PIERĀDĪJUMI: https://imgur.com/a/Rs51IjY

dandijs
Bijušais administrators
Veterāns
Bijušais foruma moderators
Vergs
1630 atbildes forumā
Online: 180d 6h 19m
Redzēts 14. maijā, 11:07
Pievienots, 2022. gada 02. aprīlī, 23:44
0
post

 Lietas sērijas kods: IA-040222-03

SŪDZĪBAS ATBILDE

LIKUMĪGAS

Sveicināti cienījamais Dmitry Bagrov. Mēs rakstam Jums sakarā ar Jūsu iesniegumu, kurš ir vērsts pret policijas virsnieku Anthony Duke. Iekšlietu grupa ir iepazinusies ar sūdzību un visiem pieejamiem pierādījumiem un konstatējusi to, ka Policijas Virsnieks Anthony Duke ir veicis likumīgas darbības un uzlicis attiecīgi tik lielu sodu, cik nosaka San Andreas Štata Ceļa Satiksmes Noteikumu regulācija.

 

(10)04. AGRESĪVA BRAUKŠANA

 

Persona, kura, rīkojoties ar transportlīdzekli, izrāda neuzmanību vai vispārēju neievērošanu sev vai citiem, piemēram: (bet ne tikai):

Braukšana pa neapdzīvotu ietvi, gājēju eju vai laukumu

Līkumaini starp satiksmes joslām neregulāri.

Demonstrējot sliktu transportlīdzekļa kontroli vai lēmumus par braukšanu.

Par agresīvu braukšanu uzskatāma apzināta ceļu satiksmei bīstama vai traucējoša uzvedība, ignorējot pārējo transportlīdzekļu intereses un drošību. Tā izpaužas kā apzinātas sānslīdes radīšana, braukšana ar mopēdu vai motociklu uz viena riteņa vai triciklu, kvadriciklu uz aizmugurējiem riteņiem uz ceļa vai citās vietās, kur iespējama satiksme, apzināta satiksmes noteikumu pārkāpšana.

 

- Kriminālkodeksa (10)04. AGRESĪVA BRAUKŠANA ir pārkāpums. San Andreas Likumdošana paredz to, ka par (10)04. AGRESĪVA BRAUKŠANApārkāpumu, persona tiek sodīta ar naudas sodu 5’000$ lielumā un brīvības atņemšanu uz 10 minūtēm līdz 40 minūtēm, atkarībā no Miera uzturētāja lēmuma, papildus piešķirt 2 soda punktus.

-Ja miera uzturētājs nosaka arestu, transportlīdzeklis tiek pakļauts konfiscēšanai uz 2 dienām un 10% no veikala vērtības

 

(10)11. BRAUKŠANA BEZ DERĪGAS LICENSES

 

Persona, kas vada mehānisko transportlīdzekli bez derīgas vadītāja apliecības.

Persona, kura, darbojoties ar mehānisko transportlīdzekli, atsakās uzrādīt vai nodot vadītāja apliecību miera uzturētājam.

Persona, kas vada mehānisko transportlīdzekli bez derīgas atļaujas vai licences, kuras derīguma termiņš ir beidzies.

Persona, kas vada mehānisko transportlīdzekli, kas jaunāks par 16 gadiem.



 - Kriminālkodeksa (10)11. BRAUKŠANA BEZ DERĪGAS LICENSES ir pārkāpums. San Andreas Likumdošana paredz to, ka par (10)11. BRAUKŠANA BEZ DERĪGAS LICENSES pārkāpumu, persona tiek sodīta ar naudas sodu 5’000$ lielumā un brīvības atņemšanu uz 10 minūtēm līdz 20 minūtēm, papildus piešķirot 6 soda punktus.

Aprīlis, 2.; 2022
Los Santos Policijas Departaments
Iekšlietu divīzija

100 Central, 1st Street, Los Santos, SA 90012

 

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0