bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzība par administrāciju
3
11
topic
Sūdzība par Jitzie
Ne
Lietotājs
11 atbildes forumā
Online: 21h 53m 24s
Redzēts 2022. gada 11. augustā, 17:26
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 22. martā, 22:54

 

Iesniedzot sūdzību par administrāciju

 

 

Paraugs, kuru jānokopē un jāizpilda, kad iesniedz sūdzību

Tavs lietotājvārds: Coupar

Augstākstāvošā/o lietotājvārds: Jitzie

Iesaistīto personu lietotājvārdi:nav

Ko augstākstāvošais/ie pārkāpa: nezinu kas tas īsti būtu, bet es IC braukāju ar netrafarēto mentu auto, un ja kads to zin, pizdi man var rakstīt tikai IC! viņš to pamanot braukājot, izmet mani no F3, kā arī IC viņš mani nesauca uz kabinetu pārunām, priekšnieks ar nesauca jo nebija on. viņš visu izdarija ooc, veel uzrakstot dc mentu grupā to. nu draugi tā tas nenotiek, visam jānotiek IC bija.

Pierādījumi:https://failiem.lv/u/awf6zq73p">https://failiem.lv/u/awf6zq73p

Komentāri:uzskatu kad šo administrātoru jāņem nost no staff grupas... viņš nesaprot ko dara.

 

 

Jitzie
Foruma Moderators
Vadošais administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Veterāns
Discord Moderators
Sanity
1178 atbildes forumā
Online: 158d 16h 5m
Redzēts 13. jūnijā, 09:31
Pievienots, 2022. gada 22. martā, 22:58
2
post

Reconojot tevi redzēju, ka Tu kā PO1 patrulē ar netraferētu auto, uzjautāju LSPD discordā citiem par tavu rīcību un uzzināju, ka tavs laiks LSPD bija beidzies, zaudēt tev nebija ko vairs, tāpēc gāji patrulēt ar netraferēto auto. Uzjautāju LSPD vadītājam @ELSB par tevi, viņš teica, lai metu tevi ārā, jo pats tobrīd bija aizņemts. Vēlos piebilst arī to, ka īstā dzīvē tev kā PO1 nemaz nebūtu pieeja netraferētajam auto, iekš spēles tu to dabūji, jo viņš stāvēja uz frakcijas, that's all.

Scrubs
Uzraugs
Biedrs
lvbrok
587 atbildes forumā
Online: 18d 21h 13m
Redzēts 2. jūnijā, 15:28
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 22. martā, 23:03
1
post

Atļaušos apstiprināt Jitzija teikto, kā cilvēks kas izlēma, ka Lamars vairāk nestrādās departamentā. Cilvēkam bija pieeja uz duty kurā ir 2 ieroči ( shotgun un deagle ), ja cilvēks zinot savas beigas jau pārkāpj noteikumus - nebūtu brīnums ka tos turpinātu pārkāpt un radīt neskaidrības serverī. 

Tādēļ pēc Mana lūguma tika nodota pavēle Jitzijam viņu izmest, ELSB deva zaļo gaismu zinot visus faktorus. 

Pēdējo reizi rediģēja Scrubs, 2022. gada 22. martā, 23:04.
Ne
Lietotājs
11 atbildes forumā
Online: 21h 53m 24s
Redzēts 2022. gada 11. augustā, 17:26
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 22. martā, 23:15
6
post

Neaizmirsīsim faktu, kad visam IC bija jānotiek

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0