bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
1
0
topic
Coupar Gm pieteikums
Ne
Lietotājs
11 atbildes forumā
Online: 21h 53m 24s
Redzēts 2022. gada 11. augustā, 17:26
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 08. martā, 19:53

 

Vajadzīgās prasības, lai kandidētu uz uzrauga amatu

Ar X atzīmē prasības, kuras esi izpildījis/-usi

• Esmu reģistrējies/-usies forumā vismaz 2 nedēļas [ x ]
• Esmu aktīvs/-a forumā [ x ]
• Manam profilam nav vairāk par 3 brīdinājuma punktiem [ x ]
• Esmu 16 gadus vecs/-a (ar izņēmumiem) [ x ]
• Man serverī nav vairāk par 3 sodiem (ar izņēmumiem) [ x ]


Anketa

Vārds: Aleksējs

Vecums: 17 gadi

Pagātnes lietotājvārdi (ja ir): Alex Rose

Izveidoto personāžu saraksts: viens (1)

Pieredze šāda veida amatā: Pieredze ir pietikami liela, protu visas komandas, kā arī to pielietošanu

Pieredze lomuspēles jomā: roleplay spēlēju no mazotnes, tādā ziņā tā ir plaša

Servera /history ekrānšāviņš:  https://imgur.com/QlS2TKt (1 ajail, daļēji nepaties..)

Motivācijas vēstule: Kā jau norādiju augstāk, ar "Roleplay" aizraujos no mazotnes. Pēc kā var secināt, kad ir plašas zināšanas. Serverī jau nospēlētas 50 spēles stundas, un redzu kad daudzi veel nav apguvuši zināšanas par Rp un to terminus, kā arī daudzi pieļauj kļūdas, esmu šeit lai padarītu kāda cilvēka "Roleplay" zināšas labākas, vai to iemācītu, terminiem un pareiz veidotam "Roleplay" varbūt kāds saka kad Latviešu komūnos "Roleplay" ir izmiris, vai ko tam līdzīgu, bet esmu šeit lai varētu to padarīt plašāku un nekas nav izmiris, daļa vienkārši slinko vai neprot, būsim godīgi. Kāpēc es spēšu padarīt serveri labāku un kāpēc, jāpaņem mani šinī amatā? - atbilde mana ir tāda, esmu ļoti aktīvs iekš MTA.KICK.LV servera, spēlēju tikai MTA un tikai MTA.KICK.LV serveri, katru dienu eju iekšā, un veidoju dažādas "Roleplay" situācijas ar spēlētājiem, kas arī tāpat kā es, ir apguvis to. Spēšu padarīt serveri labāku, jo vienmēr paņemšu zem sava spārna kādu jaunpienācēju, kas pavisam nezina kas ir "Roleplay", spēšu to apmācīt terminiem un pareizai "Roleplay" pielietošanai, kā arī spēšu dot padomus, tiem kas zin kas tas ir, varbūt arī ko nezina...                       spēšu būt draudzīgs, sakarīgs, labsirdīgs pret visiem. (īpaši priekš spēlētājiem) kā arī es protu visas komandas un to pielietošanu, jo esmu bijis amatā citos komūnos, vairāk reiz, ar to problēmas nebūs, protams arī bieži sēdēšu /aduty, un pēc iespējas ātrāk ņemšu reportus, tadejādi centīšos servera spēlētājiem risināt to problēmas kā arī tos uzsklausīt, atbalstīt. Skatīšos vai visi servera spēlētāji ievēro servera noteikumus, kā tos ievēroju es. Cerēsim uz to labāko, paldies! :) 

juppi
Servera administrators
Frakciju komanda
Lietotājs++
231 atbildes forumā
Online: 33d 3h 51m
Redzēts 16. aprīlī, 23:01
Pievienots, 2022. gada 08. martā, 20:00
0
post

Sorri, bet Pret, pārāk zaļš pagaidām.

 

Scrubs
Uzraugs
Biedrs
lvbrok
587 atbildes forumā
Online: 18d 21h 11m
Redzēts 20. aprīlī, 00:21
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 08. martā, 20:22
0
post

Caf un atā, pārāk zaļš šeit, personīgi kickā redzu tevi pirmo reizi un esi uzrakstijis nežēlīgu garu putru, der ar īsu un kodolīgu tekstu. 

archaa
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
archa
684 atbildes forumā
Online: 51d 16h 13m
Redzēts 16. aprīlī, 09:13
Pievienots, 2022. gada 08. martā, 20:28
0
post

Nevajag steigties ar to gm rakstiisanu ja iist nav sanaacis pieraadit sevi citu aciis, bet ja esi taas pats Alex Rose no pagasassezonas tad atceros tevi ka trolli//pret

Piebilde- Tapec konkreti mineju, ja esi tas pats. Nu vot neesi , spele kicku tikai paris nedelas un jau gm megini dabut

Pēdējo reizi rediģēja archaa, 2022. gada 09. martā, 07:13.

 

Ne
Lietotājs
11 atbildes forumā
Online: 21h 53m 24s
Redzēts 2022. gada 11. augustā, 17:26
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 08. martā, 21:11
0
post

Zinu kad uz saviem topic parasti neatbild...

Nevajag steigties ar to gm rakstiisanu ja iist nav sanaacis pieraadit sevi citu aciis, bet ja esi taas pats Alex Rose no pagasassezonas tad atceros tevi ka trolli//pret

Bet es kick nespēlēju pagajš sezonu..

Pēdējo reizi rediģēja Ne, 2022. gada 08. martā, 21:11.
uravnobeshen
VIP
Bijušais administrators
452 atbildes forumā
Online: 41d 18h 32m
Redzēts 11. aprīlī, 14:01
Pievienots, 2022. gada 08. martā, 21:24
0
post

pret, noname kaut kāds.

ArtursLV
Lietotājs
Arčis
95 atbildes forumā
Online: 6d 12h 26m
Redzēts 2022. gada 23. aprīlī, 15:36
Pievienots, 2022. gada 08. martā, 21:55
0
post

Mainu savu pretbalsi uz nē, cilvēks tikko manu draugu notrieca ar mašīnu un izgāja arā no frakcijas, pilnīgs nē no manis būs, lai veicās tālāk džekiņ.

Pēdējais trollis.

Pēdējo reizi rediģēja ArtursLV, 2022. gada 08. martā, 21:58.

PETER1ZZ
Lietotājs
PETJONS
363 atbildes forumā
Online: 36d 12h 48m
Redzēts Vakar, 19:48
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 08. martā, 21:55
0
post

Nā vecīt,neuzskatu to,ka šobrīd būtu nepieciešami kandidāti,kas pretendētu uz šo vietu,šobrīd ir pietiekami un ir labi ar to kas ir 


Kuzmics
Lietotājs
55 atbildes forumā
Online: 5d 3h 15m
Redzēts 2023. gada 31. janvārī, 14:45
Pievienots, 2022. gada 08. martā, 22:29
0
post

pret, no kurienes esi? nēesmu neko dzirdējis, manuprāt pārāk ātri centies sasniegt kaut ko lielu, admini pietiekami domāju pagaidām.

kiroji
Lietotājs
45 atbildes forumā
Online: 12d 12h 23m
Redzēts 26. martā, 22:58
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 09. martā, 10:37
0
post

pret, alex rose

dandijs
Bijušais administrators
Veterāns
Bijušais foruma moderators
Vergs
1630 atbildes forumā
Online: 180d 6h 19m
Redzēts 24. aprīlī, 00:11
Pievienots, 2022. gada 10. martā, 20:07
0
post

Ar nožēlu paziņoju, ka Jūsu pieteikums tiek noraidīts.

Jūsu profils ir ļoti tukšs, neko nevar atrast un noteikt tavu aptuveno lomuspēles līmeni.

Serverī spēlē diez ko aktīvi, attieksme pēc šodienas situācijas ar radio ir labi redzama, esat ļoti nesavaldīgs un uzvelcies par sīkumiem.

Par jaunu varat rakstīt pēc 14 dienām.

Pēdējo reizi rediģēja dandijs, 2022. gada 10. martā, 20:07.

 

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0