bilde ko parada kad esi afk par ilgu
0
0
topic
[PDD] Anthony Duke
Adrul1s
Lietotājs
@pump_upp - best crypto p...
41 atbildes forumā
Online: 1d 16h 31m
Redzēts 24. martā, 12:45
Pievienots, 2022. gada 02. martā, 21:26


SAN ANDREAS PUBLISKĀS DROŠĪBAS DEPARTAMENTS
'' Pieklājība,  serviss un aizsardzība '' 

1. PERSONĪGĀ INFORMĀCIJA

1.1 Uzvārds:.Duke
1.2 Vārds:Anthony
1.3 Otrais vārds:
1.4 Tālruņa numurs:404460
1.5 Dzimšanas datums:maijs 25, 1992
1.6 Dzimums | Vīrietis [x]  ;  Sieviete [-]  ; Neviens no iepriekš minētiem [-]
1.7 Adrese:-Nav
1.8 Pilsēta:Los Santos
1.9 Štats:San Andreas
1.10 Pilsonība: Amerikānis
 Esmu ASV pilsonis [x]
 * Esmu ASV teritorijā dzīvojošs ārvalstnieks un esmu pieteicies uz uz pilsoņa statusu [-]
* Neviens no iepriekš minētiem [-]

1.11 Rase:
  Baltādainais [-]
  Melnādainais/Afroamerikānis [x]
  Meksikānis/Latīņamerikānis [-]
  Aziāts [-]
  Cits: 

1.12 Svars (kg): 80
1.13 Augums:190cm 


2. IZGLĪTĪBA

2.1 Esmu absolvējis valsts vidusskolu, ko akreditējusi aģentūra ASV izglītības ministrija. [-]
2.2 Esmu saņēmis(-usi) vispārējās izglītības diplomu vai ekvivalentu Amerikāņu institūtā. [x]
2.3 Esmu absolvējis ASV vidusskolu vai ekvivalentu, bet esmu saņēmis (-usi) 2 gadu (asociēto) vai 4 gadu (bakalaura) grādu koledžā vai universitātē, ko akreditējusi ASV izglītības ministrija. [-]
2.4 Nekas no iepriekš minētajiem [-]


3. DATU PĀRBAUDE

3.1 Man ir tīrs sodāmības reģistrs [x]
3.2 No San Andreas Štata miera uzturētājiem esmu saņēmis soda izrakstus, brīdinājumus vai aizrādījumus par Ceļa Satiksmes Noteikumu pārkāpumu, kurus esmu apmaksājis vai apstiprinājis tiesas priekšā. [-]
3.3 Esmu stājies likuma priekšā par veiktajiem pārkāpumiem, kurus man ir izvirzījuši San Andreas Štata miera uzturētāji. Esmu ticis apsūdzēts un esmu vai nu apstiprinājis apsūdzības tiesas priekšā, vai tiesas zālē pasludināts par vainīgu. [-]

3.4 Kādas licenzes Jums ir?:
B kategorijas [x]
C kategorijas []
A kategorijas []
Citas (miniet): 


4. DARBA VIRZIENS

4.1 Vai esat iepazinušies ar katra atzara un amata darba pienākumiem? Jā [x]  ;  Nē [-]
4.2 Kāds ir Jūsu izvēlētais karjeras uzsākšanas amats San Andreas Štata Publiskās Drošības Departamentā?
Kadets.
IEĶEKSĒT TIKAI VIENU NO 6 PIEDĀVĀTAJIEM

* Viens atzars - Štata Policija [x]
* Viens atzars - Paramediķis (EMS) [-]
* Viens atzars - Ugunsdzēsējs (EMR) [-]

* Apvienot atzaru Štata Policija ar atzaru Paramediķis (EMS)  [-]
* Apvienot atzaru Štata Policija ar atzaru Ugunsdzēsējs (EMR)  [-]
* Apvienot atzaru Paramediķis (EMS) ar atzaru Ugunsdzēsējs (EMR)  [-]


5. PERSONĪGĀ ESEJA

5.1 Kāpēc jūs vēlaties karjeru Publiskās Drošības Departamentā?Turklāt kāpēc Jūs esat īstais kandidāts Jūsu izvēlētajam  amatam? (200 vārdi): 

Jau kopš bērnības, kā jau visi bērni esmu vēlējies kļūt par policistu. Mans tēvs, kad bija dzīvs, dienēja armijā un visu mūžu vēlējos būt kā viņs, bet pēc viņa slepkavības viss ko gribēju bija atrast vainīgo. Es saprotu ka darbs policijā diezvai man palīdzēs to izdarīt, bet man būs pārliecība ka daru visu savos spēkos, lai nepieļautu, ka ar kādu citu zēnu nenotiek tas pats. Mans slēptais hobijs ir ieroči, kad biju mazs tev man mācija jaukt savu  M1911 pistoli, takā ar to apieties arī es māku. Esmu daudz domājis par pievienošanos policijas spēkiem un tomēr esmu nolēmis, ka tas varētu būt man. kā tautā saka : '' ja nepamēģināsi, nezināsi.'' Es esmu ļoti apņēmīgs gan darbā, gan dzīvē. Esmu gatavs iegūt jauns zināšanas un apgūt nepieciešamas prasmes. Esmu ļoti draudzīgs cilvēks un varu izpalīdzēt grūtos brīžos un labi komunicēt(ar cerams topošajiem) kolēģiem. Visu dzīvi esmu centies neiekļūt problēmās ar policiju un kopš 25 gadu vecumā pārcelos ar brāli un Los Santos tas arī ir izdevies. pagaidām ceru, ka varēšu kļūt par vienu no jums nevis par kādu kurš bēg vai slēpjās no jums. Jau vairākas reizes esmu gandrīz sasējies ar nepareiziem cilvēkiem un diezvai vel būtu šeit lai rakstītu šo pieteikumu. tādēļ es ļoti ceru ka novērtēsies manu mērķtiecību sasniegt ko vairāk dzīvē.

 


6. (( ĀRPUS TĒLA INFORMĀCIJA )) 

6.1 Vārds:Adrians
6.2 Vecums:15
6.3 Dzimums | Vīrietis [x]  ;  Sieviete [-]  ; Neviens no iepriekš minētiem [-]
6.4 Cik ilgi spēlējat lomuspēli? 2 gadus.
6.5 Cik ilgi spēlējat MTA KICK RP projektu? Nesen sāku bet citos populāros serveros esmu spēlējis.
6.6 Vai esat bijis LSPD/LSSD/PDD frakcijā kopš 2020.gada Oktobra?: Jā [-]  ;  Nē  [x]
6.6.1 Ja, jā miniet personāžus un/vai apstiprinātu anketas link:
6.7 Vai spēsiet izmantot Teamspeak 3 programmu? (Obligāts priekš Štata Policijas pārstāvjiem, EMS un EMR nav obligāts bet ir vēlams) Jā  [x]  ;  Nē [-]

ELSB
Vadošais administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Veterāns
Pasākumu Komanda
ONE LOVE <3
Milly's
1385 atbildes forumā
Online: 101d 3h 40m
Redzēts 16. maijā, 15:00
Pievienots, 2022. gada 09. martā, 00:04
0
post

Cien., Duke Anthony.
Los Santos Policijas Departamenta Rekrutācijas un apmācību divīzija ir izskatījusi Jūsu iesniegto aplikāciju. Vēlamies informēt, ka Jūsu aplikācija tiek apstiprināta.
Tas nozīmē to, ka Jūs tiekat pārvirzīts uz nākamo rekrutācijas posmu - intervija.
Sazinaties ar kādu Rekrutācijas un Apmācības divīzijas pārstāvi, zvanot uz iecirkņa tālruni - 311, vai apmeklējiet mūsu iecirkni tuvāko 48 stundu laikā.

Marts, 09.2022.
Los Santos Policijas Departaments
Rekrutācijas un apmācību divīzija

Rekrutācijas un apmācības divīzijas pārstāvis
Chief of Police, Lucas Miller

Los Santos, 2307 Commerce, Central Ave., Recruitment division

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 25 ( 117 skatījumi )
Swufy, Adrul1s, skapis, Avatars, LMD, Криля, Jello, Kristiāns, n1k0hacker, Ne, pidars, archaa, lvgamerke, Tējaaa, Will Lawrance, ELSB, draiver, amiz, dandijs, amsterdam, Freedy, Jitzie, Scrubs, Danno, Bosch