bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
0
0
topic
TLL BENO pieteikums par konfiscētāju.
decktouch
Lietotājs
1 atbildes forumā
Online: 2h 19m 43s
Redzēts 2021. gada 22. decembrī, 16:50
Pievienots, 2021. gada 16. decembrī, 23:26

In Character (IC) Informācija

 

Vārds: Lincoln.

Uzvārds: Zale.

Dzimums: Vīrietis.

Kontakttalrunis: 440960.

Tautība: Amerikānis.

Jūsu pašreizējā darba vieta: Autobusa šoferis.

Jūsu iepriekšējās darba vietas: preču pārvedētājs.

Jūsu izvēlētais amats, uz kuru kandidējat: TLL BENO konfiscētājs.

Jūsu pieredze izvēlētajā amatā: Nav, taču vēlos apgūt.

Vai jūs esat iepriekš sodīts, ja esat, tad par ko?: Nē, neesmu.

Izglītība: Augstākā vidējā izglītība.

Izglītības iestādes:  San-Fierro Sākumskola, San-Fierro  Centra Pamatskola, Las-Venturas tehnikums.

Vai jums būtu derīgas autovadītāja tiesības?: Jā

Kādēļ tieši Jūs vajadzētu mums pieņemt? ( 30 vārdi ): Es uzlabošu pilsētas infrastruktūru, kopšu braucamos ceļus tā, lai tie ir augstas kvalitātes un vislabākajā kārtībā, nav noslogoti, aizsprostoti, un nerada problēmas pārvietoties. Esmu pārliecināts, ka spēšu sakārtot pilsētas infrastruktūru tā, lai būtu ērti gan kājām gājējiem, gan auto vadītājiem. 

Motivācijas vēstule ( 40-60 vārdi ): Es apņemos ieviest pilsētā kārtību, tīrību un rūpes citam par citu. Vēlos uzlabot pilsētvides infrastruktūru. Atbrīvot ietves gājējiem, ceļus automobīļiem. Kā arī attiecīgi pilsoņiem, kas neizprot kā un kur jānoparko automobīlis, paskaidrošu visu padziļinātāk. Un attiecīgi rīkošos pēc manas specialitātes un valsts pieņemtajiem likumiem.

 

Out of Character (OOC) informācija

 

 

Vārds: Dāvis

Vecums: 16

Jūsu In-Game UCP vārds: Pincitis

Ekrānšāviņš ar jūsu /history: https://imgur.com/a/35tIvtq

Iepriekšējā pieredze?: Pirms gada quitoju, pirms nepilnas nedēļas atsāku spēlēt, turpmāk būšu aktīvs spēlētājs, un vēlos būt kas nedaudz vairāk šai RP spēlē :)

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 12 ( 59 skatījumi )
ELSB, Jitzie, Lil Puz1ts, Tommy, Kristiāns, decktouch, LMD, Maruzha, HENKONZ, PETER1ZZ, timaballs, kiroji