bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
1
0
topic
TLL beno pieteikums {Marcus_Hapolst)
Bebe
Lietotājs
🤔
4 atbildes forumā
Online: 7h 31m 44s
Redzēts 2022. gada 16. martā, 16:29
Pievienots, 2021. gada 03. decembrī, 19:16

 

~ Personālā Informācija

 - Vārds: Marcus

 - Uzvārds: Hapolst

 - Dzimums: Oktobris 28, 1989

 - Personas Kods: 281989-21143

 - Dzīves vieta: Los-Santos pilsēta, Idlewood ielas dzīvokļi.

 - Nacionalitāte: Amerikānis.

 - Talruņa nummurs : 876314

~ Vakances / Vispārīgā Informācija

 - Iepriekšējās darba vietas: Preču piegādātājs, Autobusa šoferis.

 - Amats, uz kuru kandidējat: Konfiscētājs.

 - Jūsu pieredze šajā amatā: Esmu strādājis šajā amatā San-Fierro ap 4 gadiem.

 - Izglītības iestādes: San-Fierro bērnudārz, San-Fierro Sākumskola, San-Fierro  Centra Pamatskola, Las-Venturas tehnikums.

 - Vai Jūs esat iepriekš sodīts? Ja, jā tad par ko?: Ap 1 - 1.5 mēnesi iespējams bija, tiešam neatceros.

~ Dokomentu Pārbaude

 - Vai Jums ir derīga Los Santos B kategorijas vadītāja apliecība?: Jā.

 - Vai Jums ir kādas citas apliecības? Vai licences?: Nē, taisos nodot uz motociklu.

~ Motivācijas Dati

 - Kādēļ mums tieši Jūs būtu jāpieņem šajā amatā?:   Apmēram katru dienu es braucu no savām mājām ārā, pamanot, ka  pilsētā daudz  auto ir samesti pa labi un kreisi. Kā arī konfiscētāji TLL Beno gandrīz nestrādā. Man nav ģimene, dēļ tā esmu gatavs būt darbā kaut vai 15/7.

 - Motivācijas Vēstule ( 60 - 90 Vārdi ):   Es gribētu pievienoties TLL Beno corparation, gribētu es pievienoties TLL Beno, jo mans pagājušais darbs arī bija San-Fierro TLL Beno, esmu bijis viens no aktīvākajām personām darbā, un pelnīju labu naudu, esmu saņēmis labu motivāciju. Es gribētu pievienoties dēļ tā, ka mana mamma mirusi, un viņa pēdējie vārdi bija: Tev viss izdosies. 

~ OOC Informācija

 - Vārds: Markuss

 - Vecums: 14 gadi.

 - SS no /history:  https://imgur.com/a/LMvuY80

 - SS no /stats:  https://imgur.com/a/Pz5o3e2

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 21 ( 82 skatījumi )
ELSB, Lxst, DkarlisD, MonopolsS, Twizzy, Ne, Flexits, Sestais, Assassin, Bebe, Tommy, decktouch, Jitzie, sluker, radiojuniors, kiroji, Tomijs, LMD, Kristers, CarD, 7n4_