bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzība par administrāciju
1
6
topic
[Sūdzība] Jitzie
Ricins
Lojālais lietotājs
Seržants
Mafia
Ričiņš
1783 atbildes forumā
Online: 125d 14h 50m
Redzēts Vakar, 23:38
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 28. novembrī, 20:36

Paraugs, kuru jānokopē un jāizpilda, kad iesniedz sūdzību

Tavs lietotājvārds:  Wo1im

Augstākstāvošā/o lietotājvārds:  jitzie

Iesaistīto personu lietotājvārdi: jitzie, woins, raiviss

Ko augstākstāvošais/ie pārkāpa: PAcans uzliek man ck, pa to kad prosta raiviss mani nodemo, ic raivis prasa pa mani, es saku ooc ka tu zini kad es esmu tas, labi paskaidroja varejam turpinat,  bet čalis mani prosta nodemoja un viss-ir apakšā ss kad stāvu blakus un nošauj mani un nesaprotu pa ko ck.

Pierādījumi: https://imgur.com/a/mWh3NKu

Komentāri: UNCK

 

Liekajiem nekomentēt!


W22D
Lietotājs
45 atbildes forumā
Online: 2d 6h 13m
Redzēts 11. aprīlī, 21:41
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 28. novembrī, 21:44
0
post

 civ riv septin div , sudziba aplama

Ricins
Lojālais lietotājs
Seržants
Mafia
Ričiņš
1783 atbildes forumā
Online: 125d 14h 50m
Redzēts Vakar, 23:38
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 28. novembrī, 21:46
0
post

Nu bet es arī iemetu logus un ss ka nodemoji, es zinu kad jitzie ir Tava puse un man pox. Pats vainīgs bez pierādījumiem ceko, un klausa tikai vārdiem. Nu gudrs tas jitzie 


Joker
Lietotājs
16 atbildes forumā
Online: 1d 14h 9m
Redzēts 2021. gada 07. decembrī, 23:55
Pievienots, 2021. gada 28. novembrī, 21:46
1
post

biju klat situacija. sudziba nepatiesa, ck paliek.

 

ar cienju administracija

Ricins
Lojālais lietotājs
Seržants
Mafia
Ričiņš
1783 atbildes forumā
Online: 125d 14h 50m
Redzēts Vakar, 23:38
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 28. novembrī, 21:48
0
post

Smieklīgais joker, sēdi zem sava bana


Bosch
Servera administrators
Frakciju komanda
Veterāns
1009 atbildes forumā
Online: 109d 9h 37m
Redzēts 9. maijā, 21:19
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 28. novembrī, 22:03
0
post

Nezinu, kopš kuriem laikiem tiek likti Character Kill mazatīstītiem leprikoniem, kuri iekāpj policijas mašīnās. Parasti viss ar ko mēs aprobežojamies tādās situācijās, ir spēlētāja nahrinizēšana izmantojot policijai pieejamos ieročus, visu īpašumu reidi un necieņas izrādīšana turpmāk, jo tāda rīcība ir diez gan bēdīga un pretīga. Tiešām- neatceros, kad pēdējo reizi mēs būtu likuši Character Kill kādam par tādu sūdu, jo diemžēl Nelegālās lomuspēles noteikumi , 10.CHARACTER KILL , ''vienaldzība'' un ''apšaude ar policiju'' diemžēl šajā gadījumā nebūs attiecināms uz konkrēto starpgadījumu un uz tādām situācijām, kā ''iekāpa policijas mašīnā'' vispārīgi. Jo lieta ir sekojoša- 

Policija serverī tādus cilvēkus šauj nost tikai tādēļ, ka tāda lomuspēle ir neforša, un mēs vienkārši atļaujamies atklāti izmantot mūsu prioritātes bet realos dzīves apstākļos, uzreiz pa tevi neviens nešaus, tikai tēmēs un dos pavēles izkāpt ārā. Tā ir spēle...spēle ar lowakiem, mazatīstītiem leprikoniem kuri dara sūdu, tādēļ tādiem kā mēs- policistiem ir savas cīnīšanās metodes, jo ne vienmēr visu var sarunāt ar administratoru. Ko vēlos pateikt-

Rīcība no visām pusēm manā skatījumā ir neatbilstoša. Kretīnam wokr0plim nevajadzēja kāpt mašīnā un raivim ar pitzie vajadzēja sākumā atvērt servera noteikumus un apskatīties nelegālos noteikumus, 10 punktu. Konkrētajā gadījumā drauds policijas darbiniekam nav, vienaldzība tā arī nav, ja mēs ņemam piemēru no dzīves, jo kā lai Hayden Carson varētu zināt to, ka iekāpjot policijas mašīnā viņš zaudēs savu dzīvību, ja vidusskolā ar viņa 9 klašu izglītību viņam to skolotāja Sarah ar 3 pupturu izmēru nestāstīja un par In-Character likumdošanu un Policijas procedūrām jaunēklis nav informēts.

Bilde ar administrācijas čatu arī ir ļoti bēdīga, izskatās, ka Wofins ir visiem uzkāpis uz galvas un nodarījis pāri, jo viss staffs ir pret viņu nostājies, kas arī ir saprotams. Manā skatījumā, es gribētu kā PD vadītājs palūgt šo situāciju cutot un veikt labojumus 10.Noteikumā un mūsu kopējā uztverē uz iekāpšanu policijas transportlīdzeklī un uguns atklāšanu tajā brīdī. Turpmāk PD centīsies pieturēties pie tāda scenārija- Alfrēds iekāpa mašīnā, Alfrēdam tiek dotas pavēles izkāpt ārā. Ja Alfrēds sāk braukt prom vai ņemt ieroci no gunracka, Alfrēds tiks apglabāts blakus savai omitei Temple kapos. 

p.s es tikko pamodos un rakstu pedejako sudu bet domaju jus sapratat manu galveno domu, ka šaut saja situacija nav nepieciesams un ckot ari nav nepieciesams un turpmak pd mainis savu politiku attieciba uz sadiem incidentiem. 

Pēdējo reizi rediģēja Bosch, 2021. gada 28. novembrī, 22:09.

raivorijs
Biedrs
Avatārs
686 atbildes forumā
Online: 45d 5h 59m
Redzēts 21. martā, 23:28
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 28. novembrī, 22:31
0
post

Domāju, ka šaja gadijumā vins 100% apzinājās savas darbības un nebija kā citi, jo spieda visas pogas kuras ir pieejamas un bļāva "apstājamies malā" "te skan FoxCar" 

https://imgur.com/a/GHgMeBN

Pēdējo reizi rediģēja raivorijs, 2021. gada 28. novembrī, 22:33.

 

Loews
Lietotājs
146 atbildes forumā
Online: 13d 3h 21m
Redzēts 10. maijā, 17:00
Pievienots, 2021. gada 28. novembrī, 22:33
0
post

nevari iedomaties ka tu visiem zajebal esi

Pēdējo reizi rediģēja Loews, 2021. gada 28. novembrī, 22:33.

Jitzie
Foruma Moderators
Vadošais administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Veterāns
Discord Moderators
Sanity
1178 atbildes forumā
Online: 158d 15h 56m
Redzēts 10. maijā, 13:32
Pievienots, 2021. gada 28. novembrī, 22:52
1
post

domāju nav vairs ko lieki diskutēt, tēls unckots....

Lietotāji skatās šo tēmu: 0