bilde ko parada kad esi afk par ilgu
1
0
topic
[LSPD]Gustavo Glock
gusis
Lietotājs
4 atbildes forumā
Online: 3h 29m 55s
Redzēts 2021. gada 20. decembrī, 19:12
Pievienots, 2021. gada 25. novembrī, 17:45

1. PERSONĪGĀ INFORMĀCIJA

1.1 Uzvārds:Glock
1.2 Vārds:Gustavo
1.3 Otrais vārds: Nav
1.4 Tālruņa numurs:597671
1.5 Dzimšanas datums:1.10.1995
1.6 Dzimums | Vīrietis [+]  ;  Sieviete [-]  ; Neviens no iepriekš minētiem [-]
1.7 Adrese: Commerce Traileri
1.8 Pilsēta:Las Santos
1.9 Štats:San Andreas
1.10 Pilsonība:Amerikānietis.
 Esmu ASV pilsonis [+]
 * Esmu ASV teritorijā dzīvojošs ārvalstnieks un esmu pieteicies uz uz pilsoņa statusu [+]
* Neviens no iepriekš minētiem [-]

1.11 Rase:
  Baltādainais [-]
  Melnādainais/Afroamerikānis [+]
  Meksikānis/Latīņamerikānis [-]
  Aziāts [-]
  Cits: 

1.12 Svars (kg): 90kg
1.13 Augums: 186cm


2. IZGLĪTĪBA

2.1 Esmu absolvējis valsts vidusskolu, ko akreditējusi aģentūra, kas atzīta par ASV Izglītības ministriju [+]
2.2 Esmu saņēmis(-usi) vispārējās izglītības diplomu vai ekvivalentu Amerikāņu institūtā. [+]
2.3 Esmu absolvējis ASV vidusskolu vai ekvivalentu, bet esmu saņēmis (-usi) 2 gadu (asociēto) vai 4 gadu (bakalaura) grādu koledžā vai universitātē, ko akreditējusi aģentūra, kas atzīta par ASV Izglītības ministriju. [-]
2.4 Nekas no iepriekš minētajiem [-]


3. PAGĀTNES PĀRBAUDE

3.1 Man ir tīrs sodāmības reģistrs [-]
3.2 No San Andreas Štata miera uzturētājiem esmu saņēmis soda izrakstus, brīdinājumus vai aizrādījumus par Ceļa Satiksmes Noteikumu pārkāpumu, kurus esmu apmaksājis vai apstiprinājis tiesas priekšā. [-]
3.3 Esmu stājies likuma priekšā par veiktajiem pārkāpumiem, kurus man ir izvirzījuši San Andreas Štata miera uzturētāji. Esmu ticis apsūdzēts un esmu vai nu apstiprinājis apsūdzības tiesas priekšā, vai tiesas zālē pasludināts par vainīgu. [-]


4. DARBA VIRZIENS

4.1 Vai esat iepazinušies ar katra atzara un amata darba pienākumiem? Jā [+]  ;  Nē [-]
4.2 Kāds ir Jūsu izvēlētais karjeras uzsākšanas amats San Andreas Štata Publiskās Drošības Departamentā?

IEĶEKSĒT TIKAI VIENU NO 6 PIEDĀVĀTAJIEM

* Viens atzars - Štata Policija [+]
* Viens atzars - Paramediķis (EMS) [-]
* Viens atzars - Ugunsdzēsējs (EMR) [-]

* Apvienot atzaru Štata Policija ar atzaru Paramediķis (EMS)  [-]
* Apvienot atzaru Štata Policija ar atzaru Ugunsdzēsējs (EMR)  [-]
* Apvienot atzaru Paramediķis (EMS) ar atzaru Ugunsdzēsējs (EMR)  [-]


5. PERSONĪGĀ ESEJA

5.1 Kāpēc jūs vēlaties karjeru Publiskās Drošības Departamentā?Turklāt kāpēc Jūs esat īstais kandidāts Jūsu izvēlētajam  amatam? (200 vārdi): Es esmu īstais kandītāts prieks Publiskās Drošības Departamenta pārstāvi, tāpēc ka esmu drosmīgs, esmu gatavs riskēt savu dzīvību, esmu gatavs tikt galā ar katru problēmu kas tiks sviesta man pretī, esmu gatavs tās pārnākt un tās izrisināt, es palīdzēšu Los Santos tikt galā ar soda pārkāpejiem, ar nelegālajām nodarbībam, esmu gatavs to darīt! Es esmu gatavs aisargat katru pilsoni ar savu dzivibu! Es savu dzīvību esmu gatavs riskēt priekš Los Santos iedzīvotājiem, es palīdzēšu un aizstāvēšu Los Santos iedzīvotājus, un kā arī ievedīšu tos uz pareizā ceļa. Es esmu ļoti apķērīgs, es varu visu ātri saprast, un ātri palīdzēt, esmu gudrs, es varu salikt punktus kopā un uzzināt kas to izdarija, esmu drosmīgs! Es varu darīt visu pirmais, es esmu komunaktīvs, es runāju es labi klausos, es klausīšu mūsu priekšnieku un visus LSPD darbiniekus! Es vēlos attīrit Los Santos, un izlabot visiem dzīvi šajā skaistaja pilsēta, es vēlētos lai neviens vairs nezaudētu savu dzīvību, es ticu sev un visiem LSPD darbiniekiem, ka mēs to kopā varēsim izdarīt. Un ar pašu Los Santos iedzīvotāju palīdzību mēs to izdarīsim ļoti viegli! Mēs kopā atrisināsim visas problēmas kas mums nāks pretī.


6. (( ĀRPUS TĒLA INFORMĀCIJA )) 

6.1 Vārds:Gustavs
6.2 Vecums:14
6.3 Dzimums | Vīrietis [+]  ;  Sieviete [-]  ; Neviens no iepriekš minētiem [-]
6.4 Cik ilgi spēlējat lomuspēli?  Spēlēju lomuspēli apmērām 1-2 gadus.
6.5 Cik ilgi spēlējat MTA KICK RP projektu? Pašu projektu spēlēju jau apmēram 1 gadu.
6.6 Vai esat bijis LSPD/LSSD/PDD frakcijā kopš 2020.gada Oktobra?: Jā [-]  ;  Nē  [+]
6.6.1 Ja, jā miniet personāžus un/vai apstiprinātu anketas link:
6.7 Vai spēsiet izmantot Teamspeak 3 programmu? (Obligāts priekš Štata Policijas pārstāvjiem, EMS un EMR nav obligāts bet ir vēlams) Jā  [+]  ;  Nē [-]

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 13 ( 58 skatījumi )
dandijs, gusis, Supreme, Psychicaut, Enija, LMD, Kristers, Bosch, RainersK, Markus, timaballs, HENKONZ, Jitzie