bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
1
0
topic
Pieteikums uz konfiscētāju.
Tomijs
Lietotājs
22 atbildes forumā
Online: 1d 9h 42m
Redzēts 2021. gada 22. decembrī, 10:45
Pievienots, 2021. gada 20. novembrī, 20:50

~ Personālā Informācija

 - Vārds:Kennedy

 - Uzvārds:Bubble

 - Personas Kods:13/01/1989

 - Dzīves vieta:San Pedro Avenue, Las Colinas

 - Nacionalitāte:Amerikānis

 - Talruņa nummurs:324712

~ Vakances / Vispārīgā Informācija

 - Iepriekšējās darba vietas:Autobusa šoferis.

 - Amats, uz kuru kandidējat:Konfiscētājs.

 - Jūsu pieredze šajā amatā:Pieredze nav bijusi, bet man ir vienmēr bijusi velme mācīties, tādēļ domāju ka problēmas ar to nebūs.

 - Izglītības iestādes:Los Santos bērnudārzs, Los Santos Pamatskola un Los Santos Vidusskola.

 - Vai Jūs esat iepriekš sodīts? Ja, jā tad par ko?: Sodīts nēesmu bijis, ja neskaita aJail.

~ Dokomentu Pārbaude

 - Vai Jums ir derīga Los Santos B kategorijas vadītāja apliecība?:Jā.

 - Vai Jums ir kādas citas apliecības? Vai licences?:Nav.

~ Motivācijas Dati

 - Kādēļ mums tieši Jūs būtu jāpieņem šajā amatā?:Tā teikt esmu cilvēks kuram patīk mācīties ko jaunu, ko iepriekš nēesmu pieredzējis/darijis. Tādēļ arī vēlos pierādī sevi tieši TLL un ceru ka arī man tas izdosies. 

 - Motivācijas Vēstule ( 60 - 90 Vārdi ): Strādājis esmu tikai par Autobusa šoferi kas ir diezgan bēdīgī, jo kā jau saciju man patīk iemācīties/pieredzēt ko jaunu, kas šajā pilsētā vel nav īsti sanācis. Tādēl iespaidojoties no citu pieteikumiem izdomāju ka vēlos pamēģināt darbu par Konfiscētāju. Esmu cilvēks kam ļoti patīk strādāt, cenšos savu darbu izdarīt pēc iespējas ātrāk un precīzāk, tā lai sevi pierādītu. Otrs iemesls pieteikumam par Konfiscētāju ir tādēļ ka pilsētā pēdējo dienu laikā, ja labi esmu redzējis pāris Konfiscētājus, kā arī katru dienu pamanu kādu auto kas ir novietots ceļa vidū un protams arī iedzīvotāji par to sūdzas.

~ OOC Informācija

 - Vārds:Toms

 - Vecums:16

 - SS no /history: https://prnt.sc/208qbm9

 - SS no /stats: https://prnt.sc/208qewk

Castellani
Bijušais administrators
Lietotājs++
1037 atbildes forumā
Online: 113d 19h 39m
Redzēts 2022. gada 15. novembrī, 11:06
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 25. novembrī, 11:34
0
post



Cienījamais Kennedy Bubble, izskatot Jūsu iesūtīto CV, esam nolēmūši pieņemt jūs uz parbaudes laiku.

                                  Sazināsimies ar jums tuvāko 2 dienu laikā

Ar cieņu TLL Beno Administrācija

Animated GIF

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 18 ( 78 skatījumi )
ELSB, Zaranex, Will Lawrance, Tommy, sluker, Tomijs, SiZzy, Murish, Scrubs, Jitzie, Arhimēds Pitagors, HENKONZ, diletants, Castellani, Maruzha, LMD, radiojuniors, Supreme