bilde ko parada kad esi afk par ilgu
1
0
topic
[PDD] Bradley Mounton
Ekskluzīvais
Lietotājs
Kristish
203 atbildes forumā
Online: 8d 13h 7m
Redzēts 2022. gada 20. decembrī, 15:59
Pievienots, 2021. gada 17. novembrī, 16:27

1. PERSONĪGĀ INFORMĀCIJA

1.1 Uzvārds: Bradley.
1.2 Vārds: Mounton.
1.3 Otrais vārds: -
1.4 Tālruņa numurs: 637399.
1.5 Dzimšanas datums: 170589.
1.6 Dzimums | Vīrietis [x]  ;  Sieviete [-]  ; Neviens no iepriekš minētiem [-]
1.7 Adrese: 2417-1 Mason Street Idlewood.
1.8 Pilsēta: Lossantos.
1.9 Štats: San Andreas.
1.10 Pilsonība: Amerikānis.
 Esmu ASV pilsonis [x]
 * Esmu ASV teritorijā dzīvojošs ārvalstnieks un esmu pieteicies uz uz pilsoņa statusu [-]
* Neviens no iepriekš minētiem [-]

1.11 Rase:
  Baltādainais [x]
  Melnādainais/Afroamerikānis [-]
  Meksikānis/Latīņamerikānis [-]
  Aziāts [-]
  Cits: 

1.12 Svars (kg): 105kg.
1.13 Augums: 195m.


2. IZGLĪTĪBA

2.1 Esmu absolvējis valsts vidusskolu, ko akreditējusi aģentūra, kas atzīta par ASV Izglītības ministriju [x]
2.2 Esmu saņēmis(-usi) vispārējās izglītības diplomu vai ekvivalentu Amerikāņu institūtā. [-]
2.3 Esmu absolvējis ASV vidusskolu vai ekvivalentu, bet esmu saņēmis (-usi) 2 gadu (asociēto) vai 4 gadu (bakalaura) grādu koledžā vai universitātē, ko akreditējusi aģentūra, kas atzīta par ASV Izglītības ministriju. [-]
2.4 Nekas no iepriekš minētajiem [-]


3. PAGĀTNES PĀRBAUDE

3.1 Man ir tīrs sodāmības reģistrs [-]
3.2 No San Andreas Štata miera uzturētājiem esmu saņēmis soda izrakstus, brīdinājumus vai aizrādījumus par Ceļa Satiksmes Noteikumu pārkāpumu, kurus esmu apmaksājis vai apstiprinājis tiesas priekšā. [-]
3.3 Esmu stājies likuma priekšā par veiktajiem pārkāpumiem, kurus man ir izvirzījuši San Andreas Štata miera uzturētāji. Esmu ticis apsūdzēts un esmu vai nu apstiprinājis apsūdzības tiesas priekšā, vai tiesas zālē pasludināts par vainīgu. [-]


4. DARBA VIRZIENS

4.1 Vai esat iepazinušies ar katra atzara un amata darba pienākumiem? Jā [x]  ;  Nē []
4.2 Kāds ir Jūsu izvēlētais karjeras uzsākšanas amats San Andreas Štata Publiskās Drošības Departamentā?

IEĶEKSĒT TIKAI VIENU NO 6 PIEDĀVĀTAJIEM

* Viens atzars - Štata Policija [x]
* Viens atzars - Paramediķis (EMS) [-]
* Viens atzars - Ugunsdzēsējs (EMR) [-]

* Apvienot atzaru Štata Policija ar atzaru Paramediķis (EMS)  [-]
* Apvienot atzaru Štata Policija ar atzaru Ugunsdzēsējs (EMR)  [-]
* Apvienot atzaru Paramediķis (EMS) ar atzaru Ugunsdzēsējs (EMR)  [-]


5. PERSONĪGĀ ESEJA

5.1 Kāpēc jūs vēlaties karjeru Publiskās Drošības Departamentā?Turklāt kāpēc Jūs esat īstais kandidāts Jūsu izvēlētajam  amatam? (200 vārdi): Sveiki mani sauc Bradley, jau kopš bērnības es vienmēr esmu vēlējies būt policists, jo mans tēvs agrāk arī bija viens no viņiem bet kādā apšaudes laikā viņš tika sašauts kura rezultātā viņš līdz slimnīcai neizturēja. Es izdomāju ka man ir jāiet obligāti viņa pēdās lai vai kas man stāvētu priekšā es nedrīkstu padoties un man ir jāturpina iet viņa pēdās. Ielās arī redzu ļoti daudzus pārgalvīgus auto vadītājus kā arī trakus cilvēkus ielās kuri mēdz pavicināt savus kulakus, nekad neesmu no viņiem baidijies bet esot parasts cilvēks nevaru viņiem neko izdarīt, nu lūk tapēc arī vēlos būt šajā amatā un pildīt savu pienākumu aizturot šos pārgalvīgos auto vadītājus un trakos cilvēkus. Varbūt tikai es to neredzu, bet ļoti maz policistu kursē pilsētā, es ļoti gribētu papildināt kolektīvu un aizstāvēt savu valsti, pilsētu no likuma pārkāpējiem. Es būšu tas kurš nekad nepadosies un ies līdz pēdejam lai ko tas tik prasītu, esmu ļoti stiprs cilvēks ar fizisko man viss ir kārtībā uzturu sevi formā, bet galvenais ir tas ka esmu īpaši morāli spēcīgs, neviens man nevarētu ieskalot smadzenēs kautko jeb novērst mani no mana pienākuma, ja es esmu sev noteicis to darīt tad arī darīšu nekad neesmu nevienu pievīlis, turu savu vārdu kā uz punkta.
 


6. (( ĀRPUS TĒLA INFORMĀCIJA )) 

6.1 Vārds: Krists
6.2 Vecums: 17
6.3 Dzimums | Vīrietis [x]  ;  Sieviete [-]  ; Neviens no iepriekš minētiem [-]
6.4 Cik ilgi spēlējat lomuspēli? 2 gadi.
6.5 Cik ilgi spēlējat MTA KICK RP projektu? 2 gadi.
6.6 Vai esat bijis LSPD/LSSD/PDD frakcijā kopš 2020.gada Oktobra?: Jā [-]  ;  Nē  [x]
6.6.1 Ja, jā miniet personāžus un/vai apstiprinātu anketas link:
6.7 Vai spēsiet izmantot Teamspeak 3 programmu? (Obligāts priekš Štata Policijas pārstāvjiem, EMS un EMR nav obligāts bet ir vēlams) Jā  [x]  ;  Nē [-]

 

братва из ЛС.

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 20 ( 58 skatījumi )
dandijs, ELSB, beglis, archaa, Kristiāns, Psychicaut, Ekskluzīvais, Bosch, Arciks, Kiwix, ForesT, Danno, pidars, Ricins, callmedsbitch, Draugs, LMD, radiojuniors, raivorijs, HENKONZ