bilde ko parada kad esi afk par ilgu
0
0
topic
[PDD] Charlie Castillo
MrLa!pa
Lietotājs
56 atbildes forumā
Online: 3d 1h 42m
Redzēts 20. februārī, 14:25
Pievienots, 2021. gada 03. novembrī, 12:28


SAN ANDREAS PUBLISKĀS DROŠĪBAS DEPARTAMENTS
'' Pieklājība,  serviss un aizsardzība '' 


1. PERSONĪGĀ INFORMĀCIJA

1.1 Uzvārds: Čarlijs
1.2 Vārds: Castillo
1.3 Otrais vārds:
1.4 Tālruņa numurs: 439364
1.5 Dzimšanas datums: 03/10/1995
1.6 Dzimums | Vīrietis [+]  ;  Sieviete [-]  ; Neviens no iepriekš minētiem [-]
1.7 Adrese: 2004 Guantanamo Avenue, Jefferson
1.8 Pilsēta:
1.9 Štats: Los Santos
1.10 Pilsonība:
 Esmu ASV pilsonis [+]
 * Esmu ASV teritorijā dzīvojošs ārvalstnieks un esmu pieteicies uz uz pilsoņa statusu [-]
* Neviens no iepriekš minētiem [-]

1.11 Rase:
  Baltādainais [+]
  Melnādainais/Afroamerikānis [-]
  Meksikānis/Latīņamerikānis [-]
  Aziāts [-]
  Cits: 

1.12 Svars (kg): 121
1.13 Augums: 1'92


2. IZGLĪTĪBA

2.1 Esmu absolvējis valsts vidusskolu, ko akreditējusi aģentūra, kas atzīta par ASV Izglītības ministriju [-]
2.2 Esmu saņēmis(-usi) vispārējās izglītības diplomu vai ekvivalentu Amerikāņu institūtā. [-]
2.3 Esmu absolvējis ASV vidusskolu vai ekvivalentu, bet esmu saņēmis (-usi) 2 gadu (asociēto) vai 4 gadu (bakalaura) grādu koledžā vai universitātē, ko akreditējusi aģentūra, kas atzīta par ASV Izglītības ministriju. [+]
2.4 Nekas no iepriekš minētajiem [-]


3. PAGĀTNES PĀRBAUDE

3.1 Man ir tīrs sodāmības reģistrs [-]
3.2 No San Andreas Štata miera uzturētājiem esmu saņēmis soda izrakstus, brīdinājumus vai aizrādījumus par Ceļa Satiksmes Noteikumu pārkāpumu, kurus esmu apmaksājis vai apstiprinājis tiesas priekšā. [+]
3.3 Esmu stājies likuma priekšā par veiktajiem pārkāpumiem, kurus man ir izvirzījuši San Andreas Štata miera uzturētāji. Esmu ticis apsūdzēts un esmu vai nu apstiprinājis apsūdzības tiesas priekšā, vai tiesas zālē pasludināts par vainīgu. [-]


4. DARBA VIRZIENS

4.1 Vai esat iepazinušies ar katra atzara un amata darba pienākumiem? Jā [+]  ;  Nē []
4.2 Kāds ir Jūsu izvēlētais karjeras uzsākšanas amats San Andreas Štata Publiskās Drošības Departamentā?

IEĶEKSĒT TIKAI VIENU NO 6 PIEDĀVĀTAJIEM

* Viens atzars - Štata Policija [+]
* Viens atzars - Paramediķis (EMS) [-]
* Viens atzars - Ugunsdzēsējs (EMR) [-]

* Apvienot atzaru Štata Policija ar atzaru Paramediķis (EMS)  [-]
* Apvienot atzaru Štata Policija ar atzaru Ugunsdzēsējs (EMR)  [-]
* Apvienot atzaru Paramediķis (EMS) ar atzaru Ugunsdzēsējs (EMR)  [-]


5. PERSONĪGĀ ESEJA

5.1 Kāpēc jūs vēlaties karjeru Publiskās Drošības Departamentā?Turklāt kāpēc Jūs esat īstais kandidāts Jūsu izvēlētajam  amatam? (200 vārdi): Es izvirsu savu kandidatūru uz Publiskās Drošības Departamenta Štata Polocistu jo vēlos aizsargāt šo štatu no likuma parkāpējiem, vēlos šo štatu padarīt drošu stundetiem, bērniem. Esmu gatavs panākt ka visi šajā štatā var dzīvot mierā un satīcībā. Domāju ka esmu piemērots Štata Policijas amatam jo esmu komunikabls, ātri spēju piešauties situācijām, rīkojos ar prātu. Kā arī Es vienmēr esmu slavēts par manu apņemšanos palīdzēt kopienas locekļiem, kuriem tas ir nepieciešams. Tāpat man ir teikts, ka esmu vērīgs uz cilvēka ķermeņa valodai, kas vēl vairāk palīdz man noteikt cilvēku motīvus un risināt problēmas.


6. (( ĀRPUS TĒLA INFORMĀCIJA )) 

6.1 Vārds: Renārs
6.2 Vecums: 16
6.3 Dzimums | Vīrietis [+]  ;  Sieviete [-]  ; Neviens no iepriekš minētiem [-]
6.4 Cik ilgi spēlējat lomuspēli? Apmēram 2 gadus.
6.5 Cik ilgi spēlējat MTA KICK RP projektu? Aktīvi spēleju to 2 menešus
6.6 Vai esat bijis LSPD/LSSD/PDD frakcijā kopš 2020.gada Oktobra?: Jā [-]  ;  Nē  [+]
6.6.1 Ja, jā miniet personāžus un/vai apstiprinātu anketas link:  
6.7 Vai spēsiet izmantot Teamspeak 3 programmu? (Obligāts priekš Štata Policijas pārstāvjiem, EMS un EMR nav obligāts bet ir vēlams) Jā  [+]  ;  Nē [-]

Charlie Castillo - Dzīvs Los Santos Glābšanas Dienests Direktors

amsterdam
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Lietotājs++
sღиɨς
335 atbildes forumā
Online: 16d 3h 6m
Redzēts 2023. gada 06. jūnijā, 01:00
Pievienots, 2021. gada 03. novembrī, 12:33
0
post


 

Cienījamais kandidāt Charlie Castillo vēlamies Jūs informēt par Jūsu aplikācijas statusu.

PAMATPIETEIKUMS - GAIDA

Paldies, ka pieteicāties Los Santos pilsētas policista amatam. Mēs esam rūpīgi izvērtējuši jūsu pieredzi, ņemot vērā Los Santosas pilsētas pamatstandartus sabiedrības drošības pozīcijām. Pamatojoties uz jūsu sniegtās informācijas pārskatīšanu, jūsu sākotnējais fona pieteikuma statuss ir mainīts uz gaidošu un prasa tūlītēju uzmanību šādiem konstatējumiem:

5. Sadaļa: 5.1 Kāpēc jūs vēlaties karjeru Publiskās Drošības Departamentā?Turklāt kāpēc Jūs esat īstais kandidāts Jūsu izvēlētajam  amatam? (200 vārdi):".
1.0: Jums bija tikai 92 vārdi, bet prasības ir 200. 

2.0: Lūgums izlabot bieži sastopamās tekstā gramatikas kļūdas.

Šobrīd jūs varat izvēlēties atsaukt savu pieteikumu vai nākamo četrdesmit astoņu (48h) stundu laikā sniegt nepieciešamo papildu informāciju. Ja jums ir kādi jautājumi, bažas vai nepieciešama jebkāda informācija saistībā ar šo lēmumu, lūdzu, nevilcinieties sazināties ar atbildīgo amatpersonu, darbā pieņemšanas virsnieku.

((Lūdzu, iesniedziet atbildi uz šo topiku, kad ir atrisinātas iepriekš minētās problēmas.))
(( Editojiet savu parauga un tad ierakstiet kad esat to izdarījis.))

 

Novembris, 3, 2021.
San Andreas Publiskās Drošības Departaments
Rekrutācijas un Apmācības Divīzija

Rekrutācijas un Apmācības Divīzijas pārstāvis
Leitnants, Jeffrey Murray

Los Santos, 2307 Commerce, Central Ave., Recruitment division

Pēdējo reizi rediģēja amsterdam, 2021. gada 03. novembrī, 12:34.

'' Who you wanna hate now?
Pretty soon you gonna hate me '' 

 

amsterdam
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Lietotājs++
sღиɨς
335 atbildes forumā
Online: 16d 3h 6m
Redzēts 2023. gada 06. jūnijā, 01:00
Pievienots, 2021. gada 04. novembrī, 13:06
0
post


 

Cienījamais kandidāt Charlie Castillo vēlamies Jūs informēt par Jūsu aplikācijas statusu.

 KANDIDĀTA ANKETA - NORAIDĪTS

Paldies, ka pieteicāties San Andreas Publiskās Drošības Departamentam, Štata Policijas Virsnieka amatam. Mēs esam rūpīgi izvērtējuši Jūsu pieteikumu, ņemot vērā San Andreas Publiskās Drošības Departamenta vispārējos drošības standartus. Pamatojoties uz Jūsu sniegto informāciju,  Jūsu pieteikums ir atzīts par neatbilstošu standartiem un tas netiek nodots tālāk Apmācību Nodaļai. Departamenta Rekrutācijas un Apmācības divīzija ir spiesta atzīmēt Jūs, kā kandidātu nederīgu turpmākajam dienestam departamentā.

Kandidāta anketas noraidīšanas iemesls - 
Prasību neievērošana un nepildīšana. 
Pieteikumu vari rakstīt ne ātrāk kā pēc 2 nedēļām.

 

Novembris, 4, 2021.
San Andreas Publiskās Drošības Departaments
Rekrutācijas un Apmācības Divīzija

Rekrutācijas un Apmācības Divīzijas pārstāvis
Leitnants, Jeffrey Murray.

Los Santos, 2307 Commerce, Central Ave., Recruitment division

'' Who you wanna hate now?
Pretty soon you gonna hate me '' 

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0