bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Mehāniķa spēju pieprasījumi
1
0
topic
[Lucas Scott] Mehāniķā spēju pieprasījums.
M1ke
Lietotājs
Miķiņš
36 atbildes forumā
Online: 2d 0h 52m
Redzēts 2022. gada 07. aprīlī, 11:55
Pievienots, 2021. gada 31. oktobrī, 00:33

Anketa

Tēla Vārds Uzvārds: Lucas Scott

Frakcijas Nosaukums: DMW

Kādiem nolūkiem nepieciešamas mehāniķa spējas?(Vismaz 50 vārdi):Man ļoti patīk auto un darboties ap tiem. Ļoti mīlu atjaunot, jeb iedot otro elpu vecam auto. Šobrīd esmu apņēmies labot jebkuru auto, kas ripos pār angāra slieksni, bet brīvajā laikā esmu gatavs palīdzēt jebkādiem blakus projektiem saistībā ar auto būvi.

Ekrānšāviņi ar roleplay pielietojot komandas /me un /do, kur attēlojat norādītās situācijas - riepu maiņa, xenon uzstādīšana, logu tonēšana, paintjob uzstādīšana:  1.- Riteņu maiņa , 2.- Xeon uzstādīšana .

 

Ārpuss tēla prasības

Vecums: 16

Ekrānšāviņš ar jūsu profila /history:

Pēdējo reizi rediģēja M1ke, 2021. gada 31. oktobrī, 13:56.

FalkeLV
Bijušais administrators
DK
884 atbildes forumā
Online: 35d 9h 7m
Redzēts 19. februārī, 00:25
Pievienots, 2021. gada 31. oktobrī, 13:52
0
post

Lai krāsotu auto, tam ir jānoņem vecais krāsas slānis, jānogruntē, jāpiešpaktelē un tikai tad viņu var krāsot.

Ir tāda lieta, ka riepas neviens neskrūvē.

Noraidīts.


Dzīve ir viena sarežģīta lieta, un tajā ir nepieciešams pastāvīgi sev atgādināt, kas tu esi un uz kurieni tu ej!
/@edavardi

 

 

Joker
Lietotājs
16 atbildes forumā
Online: 1d 14h 9m
Redzēts 2021. gada 07. decembrī, 23:55
Pievienots, 2021. gada 31. oktobrī, 15:33
0
post

@FalkeLV velos verst jusu uzmanibu ka spaktelesana nav obligata. Spakteli izmanto gadijumos ja virsbuve taja vieta bija cietusi, bija piemetinats jauns metala gabals un nepieciesams izgludinat salaiduma vietu. Ja tiek parkrasots auto kuram viss kartiba pietiek ar abrazivo apstradi un attaukosanu pirms jaunas krasas klasanas, spaktele saja gadijuma bus lieka.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0