bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
2
0
topic
[TLL BENO] Paul Baon
jurislips
Lietotājs
jurs
113 atbildes forumā
Online: 20d 19h 15m
Redzēts 26. maijā, 23:39
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 25. oktobrī, 16:32

 

~ Personālā Informācija

 - Vārds: Paul

 - Uzvārds: Baon

 - Dzimums: Vīrietis

 - Personas Kods: 060569-21607

 - Dzīves vieta: Los Santos

 - Nacionalitāte: Melnādainais 

 - Talruņa nummurs: 519058

~ Vakances / Vispārīgā Informācija

 - Iepriekšējās darba vietas: Garāža "Baon's & River's", kompānija "Williams corp"

 - Amats, uz kuru kandidējat: Konfiscētājs

 - Jūsu pieredze šajā amatā: Ļoti bieži sastopos ar konfiscētājiem, gandrīz pilnībā esmu apguvis visas nianses.

 - Izglītības iestādes: Los Santos vidusskola.

 - Vai Jūs esat iepriekš sodīts? Ja, jā tad par ko?: Iepriekš neesmu sodīts.

~ Dokomentu Pārbaude

 - Vai Jums ir derīga Los Santos B kategorijas vadītāja apliecība?: Jā

 - Vai Jums ir kādas citas apliecības? Vai licences?: Motocikla vadīšanas apliecība

~ Motivācijas Dati

 - Kādēļ mums tieši Jūs būtu jāpieņem šajā amatā?: Jums mani jāpieņem, jo man ir liela darba pieredze strādājot ar cilvēkiem, strādājot ar auto, ierīcēm, mehāniku. Liela pieredze strādājot par autobusa šoferi, darbā kurā nopelniju savu pirmo miljonu, ceru ka šajā darbā sanāks nopelnīt savu otro miljonu.

 - Motivācijas Vēstule ( 60 - 90 Vārdi ): Man piemīt dažas no noderīgakajām īpašībām, kas jebkad bijušas kādam no TLL Beno konfiscētajiem - mērķtiecība, dedzība, gods ir tikai daži no vārdiem kas mani raksturo. Es vēletos kļūt par visas San Andreas aizsargu no sliktas parkošanās, auto nomešanas uz ietves, vai vienkāršas vienaldzības. Kā jau teicu, ka vēlos nopelnīt savu otro miljonu, tādēļ būšu tikpat mērķtiecīgs, precīzs un godīgs kā iepriekš un šis nav tikai papildus darbs, bet gan darbs kurā ieguldīšu visu savu enerģiju.

~ OOC Informācija

 - Vārds: Juris 

 - Vecums: 17 

 - SS no /history: 

 - SS no /stats: 

 

 


 

Sardze
Lietotājs++
Pasākumu Komanda
Papucītis
224 atbildes forumā
Online: 7d 19h 16m
Redzēts 2022. gada 06. augustā, 00:51
Pievienots, 2021. gada 27. oktobrī, 18:57
0
post

Cienījamais Paul Baon, izskatot Jūsu iesūtīto Cī-Vī, esam nolēmūši to noraidīt, jo ir pārāk daudz sodāmību.

Pēdējo reizi rediģēja Sardze, 2021. gada 27. oktobrī, 18:58.

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0