bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
0
0
topic
(TLL BENO) Mino Toshiyuki
Markuss777
Lietotājs
89 atbildes forumā
Online: 7d 11h 21m
Redzēts 5. janvārī, 00:47
Pievienots, 2021. gada 23. oktobrī, 14:37

 

~ Personālā Informācija

 - Vārds: Mino

 - Uzvārds: Toshiyuki

 - Dzimums: Vīrietis

 - Personas Kods: 160991-21512

 - Dzīves vieta: Jefferson Motel

 - Nacionalitāte: Aziāts

 - Talruņa nummurs: 807969

~ Vakances / Vispārīgā Informācija

 - Iepriekšējās darba vietas: Autobusa šoferis

 - Amats, uz kuru kandidējat: Konfiscētājs

 - Jūsu pieredze šajā amatā: Nav

 - Izglītības iestādes: Sanfierro pamatskola, Sanfierro tehnikums

 - Vai Jūs esat iepriekš sodīts? Ja, jā tad par ko?: Ne

~ Dokomentu Pārbaude

 - Vai Jums ir derīga Los Santos B kategorijas vadītāja apliecība?: Ja

 - Vai Jums ir kādas citas apliecības? Vai licences?: Ne

~ Motivācijas Dati

 - Kādēļ mums tieši Jūs būtu jāpieņem šajā amatā?: Mani šajā amatā būtu jāpieņem , jo es vienmēr savu darāmo izdaru uz 100 procentiem un man tas sagādā prieku un gandarījumu. Es vienmēr savu darbu darīšu ar precizitāti un ļoti prātīgi! Tieši mani šajā amatā būtu jāpieņem , jo man ir apnicis braukāt ar autobusu pa pilsētu un vadāt cilvēkus, es vēlos braukāt pa Los Santos ielām un darīt kautko lietderīgu un sagādāt citiem prieku.

 - Motivācijas Vēstule ( 60 - 90 Vārdi ): Mana motivācija ir sakopt Los Santos pilsētas ielas un radīt cilvēku sejās to smaidu , kad viņi var braukt pa skaistām , tīrām un sakoptām ielām, kā arī Los Santos gājējiem nav jāapiet uz trotuāra novietotās vai nomestās automašīnas. Es vēlos palīdzēt citiem Los Santos dienestiem , kā arī  ietekmēt TLL Beno prestižu labā veidā.  Mani paņemot darbā  Jūs iegūsiet labāko attieksmi no manis. Es esmu ļoti draudzīgs pret citiem un man patīk pamācīt un palīdzēt citiem kolēģiem, ja tiem tas ir nepieciešams.

~ OOC Informācija

 - Vārds: Markuss

 - Vecums: 19

 - SS no /history:   

 - SS no /stats:

 

MrLa!pa
Lietotājs
56 atbildes forumā
Online: 3d 1h 42m
Redzēts 20. februārī, 14:25
Pievienots, 2021. gada 23. oktobrī, 21:34
0
post



Cienījamais Mino Toshiyuki, izskatot Jūsu iesūtīto Cī-Vī, esam nolēmūši pieņemt jūs uz pārbaudes laiku.

Droši ierodaties TLL Beno offisā, Los Santos Dokos, vai sameklējiet kādu augstākstāvošo sakarā ar amata izsniegšanu!

Charlie Castillo - Dzīvs Los Santos Glābšanas Dienests Direktors

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 13 ( 66 skatījumi )
dandijs, DriverOG, Sardze, Kristers, Niknaaks, Chester, BlackoutGT, Markuss777, MrLa!pa, Traktorists, alchemists, amsterdam, Ricins