bilde ko parada kad esi afk par ilgu
1
0
topic
[PDD] Aiden Navarra
dmer777
Lietotājs
273 atbildes forumā
Online: 11d 0h 52m
Redzēts 2023. gada 11. aprīlī, 11:57
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 15. oktobrī, 21:21


SAN ANDREAS PUBLISKĀS DROŠĪBAS DEPARTAMENTS
'' Pieklājība,  serviss un aizsardzība '' 


1. PERSONĪGĀ INFORMĀCIJA

1.1 Uzvārds: Navarra
1.2 Vārds: Aiden
1.3 Otrais vārds: N/A
1.4 Tālruņa numurs: 560968
1.5 Dzimšanas datums: 01.01.1995
1.6 Dzimums | Vīrietis [X]  ;  Sieviete [-]  ; Neviens no iepriekš minētiem [-]
1.7 Adrese: Jefferson Motel #7
1.8 Pilsēta: Los Santos
1.9 Štats: San Andreas
1.10 Pilsonība:
 Esmu ASV pilsonis [X]
 * Esmu ASV teritorijā dzīvojošs ārvalstnieks un esmu pieteicies uz uz pilsoņa statusu [-]
* Neviens no iepriekš minētiem [-]

1.11 Rase:
  Baltādainais [-]
  Melnādainais/Afroamerikānis [-]
  Meksikānis/Latīņamerikānis [X]
  Aziāts [-]
  Cits: 

1.12 Svars (kg): 103
1.13 Augums: 195


2. IZGLĪTĪBA

2.1 Esmu absolvējis valsts vidusskolu, ko akreditējusi aģentūra, kas atzīta par ASV Izglītības ministriju [X]
2.2 Esmu saņēmis(-usi) vispārējās izglītības diplomu vai ekvivalentu Amerikāņu institūtā. [X
2.3 Esmu absolvējis ASV vidusskolu vai ekvivalentu, bet esmu saņēmis (-usi) 2 gadu (asociēto) vai 4 gadu (bakalaura) grādu koledžā vai universitātē, ko akreditējusi aģentūra, kas atzīta par ASV Izglītības ministriju. [X]
2.4 Nekas no iepriekš minētajiem [-]


3. PAGĀTNES PĀRBAUDE

3.1 Man ir tīrs sodāmības reģistrs [X]
3.2 No San Andreas Štata miera uzturētājiem esmu saņēmis soda izrakstus, brīdinājumus vai aizrādījumus par Ceļa Satiksmes Noteikumu pārkāpumu, kurus esmu apmaksājis vai apstiprinājis tiesas priekšā. [-]
3.3 Esmu stājies likuma priekšā par veiktajiem pārkāpumiem, kurus man ir izvirzījuši San Andreas Štata miera uzturētāji. Esmu ticis apsūdzēts un esmu vai nu apstiprinājis apsūdzības tiesas priekšā, vai tiesas zālē pasludināts par vainīgu. [-]


4. DARBA VIRZIENS

4.1 Vai esat iepazinušies ar katra atzara un amata darba pienākumiem? Jā [X]  ;  Nē []
4.2 Kāds ir Jūsu izvēlētais karjeras uzsākšanas amats San Andreas Štata Publiskās Drošības Departamentā?

IEĶEKSĒT TIKAI VIENU NO 6 PIEDĀVĀTAJIEM

* Viens atzars - Štata Policija [-]
* Viens atzars - Paramediķis (EMS) [X]
* Viens atzars - Ugunsdzēsējs (EMR) [-]

* Apvienot atzaru Štata Policija ar atzaru Paramediķis (EMS)  [-]
* Apvienot atzaru Štata Policija ar atzaru Ugunsdzēsējs (EMR)  [-]
* Apvienot atzaru Paramediķis (EMS) ar atzaru Ugunsdzēsējs (EMR)  [-]


5. PERSONĪGĀ ESEJA

5.1 Kāpēc jūs vēlaties karjeru Publiskās Drošības Departamentā?Turklāt kāpēc Jūs esat īstais kandidāts Jūsu izvēlētajam  amatam? (200 vārdi): Es, Aiden Navarra būšu ideāls, atbilstošs un kvalificēts kandidāts šim, izvēlētajam amatam, cenšoties sniegt maksimāli iespējamās prasmes un laiku, lai glābtu cilvēku dzīvības. Esmu ar labām komunikācijas prasmēm un darbu komandā no visa veida aspektiem un garantēju viennozīmīgu draudzību un atbalstu strādājot vienā, vai ar atsevišķām komandu grupām, kā arī ideālu komunikāciju ar pacientiem, vai palīdzību nepieciešamajiem cilvēkiem. Pārzinu arī papildus valodu - spāņu, kas sniegs arī iestādei plusus, jo pilsētā ir apgabali, kur ir Latīņamerikāņu, meksikāņu migranti, respektīvi, būs tagad arī viens prasmīgi komunicējošs individuālis, kurš spēs kontaktēties šajā noteiktajā valodā.

Daru savu darbu atbildīgi un daudz neizklaidējos, esmu par maksimāli ''izspiežamo'' kvalitāti medicinās nozarē, lai sniegtu atbalstu ne tikai cilvēkiem, bet arī mūsu dārgajai iestādei, garantējot labus panākumus darbā. Esmu bezbailīgs un gudrs, spēju reaģēt asi saasinātās situācijās ar vēsu prātu, kā arī brīvajā laikā nelietoju nevienu kaitīgu, narkotisku, vai atkarību izraisošu vielu, kas spētu kaitēt manam darbam un reakcijai darba laikā. Fizikāli aktīvs, kas sniegs spēju man strādāt ar vien vairāk un izspiest maksimālo slodzi par labu tautai. Ātri strādāju un ar kvalitāti, ''nevelku gumiju garumā'' un visu izdaru maksimāli, iespējami, ātri, ar vislabāk sniegtajiem pakalpojumiem, kādus šie palīdzībus nepieciešamie cilvēki būs redzējuši un izjutuši. Ar mani sastāvā departaments tikai augs un attīstīsies!


 


6. (( ĀRPUS TĒLA INFORMĀCIJA )) 

6.1 Vārds: Roberts
6.2 Vecums: 18
6.3 Dzimums | Vīrietis [X]  ;  Sieviete [-]  ; Neviens no iepriekš minētiem [-]
6.4 Cik ilgi spēlējat lomuspēli? No 11 gadu vecuma ar pauzēm.
6.5 Cik ilgi spēlējat MTA KICK RP projektu? Būs jau gads.
6.6 Vai esat bijis LSPD/LSSD/PDD frakcijā kopš 2020.gada Oktobra?: Jā [-]  ;  Nē  [X]
6.6.1 Ja, jā miniet personāžus un/vai apstiprinātu anketas link:
6.7 Vai spēsiet izmantot Teamspeak 3 programmu? (Obligāts priekš Štata Policijas pārstāvjiem, EMS un EMR nav obligāts bet ir vēlams) Jā  [X]  ;  Nē [-]

Bosch
Servera administrators
Frakciju komanda
Veterāns
1009 atbildes forumā
Online: 109d 9h 37m
Redzēts 9. maijā, 21:19
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 15. oktobrī, 22:29
2
post

Nost ar troļļiem.
Nē.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0