bilde ko parada kad esi afk par ilgu
1
0
topic
[PDD] Lucas Black
RaivoKR
Lietotājs
86 atbildes forumā
Online: 2d 17h 11m
Redzēts 3. martā, 14:53
6 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 14. oktobrī, 21:34


SAN ANDREAS PUBLISKĀS DROŠĪBAS DEPARTAMENTS
'' Pieklājība,  serviss un aizsardzība '' 


1. PERSONĪGĀ INFORMĀCIJA

1.1 Uzvārds: Black
1.2 Vārds: Lucas
1.3 Otrais vārds: N/A
1.4 Tālruņa numurs: 532701
1.5 Dzimšanas datums: 09/05/1989
1.6 Dzimums | Vīrietis [x]  ;  Sieviete [-]  ; Neviens no iepriekš minētiem [-]
1.7 Adrese: Idlewood, 415th street.
1.8 Pilsēta: Los Santos
1.9 Štats: San Andreas
1.10 Pilsonība:
 Esmu ASV pilsonis [x]
 * Esmu ASV teritorijā dzīvojošs ārvalstnieks un esmu pieteicies uz uz pilsoņa statusu [-]
* Neviens no iepriekš minētiem [-]

1.11 Rase:
  Baltādainais [x]
  Melnādainais/Afroamerikānis [-]
  Meksikānis/Latīņamerikānis [-]
  Aziāts [-]
  Cits: 

1.12 Svars (kg): 79
1.13 Augums: 187cm


2. IZGLĪTĪBA

2.1 Esmu absolvējis valsts vidusskolu, ko akreditējusi aģentūra, kas atzīta par ASV Izglītības ministriju [-]
2.2 Esmu saņēmis(-usi) vispārējās izglītības diplomu vai ekvivalentu Amerikāņu institūtā. [x]
2.3 Esmu absolvējis ASV vidusskolu vai ekvivalentu, bet esmu saņēmis (-usi) 2 gadu (asociēto) vai 4 gadu (bakalaura) grādu koledžā vai universitātē, ko akreditējusi aģentūra, kas atzīta par ASV Izglītības ministriju. [-]
2.4 Nekas no iepriekš minētajiem [-]


3. PAGĀTNES PĀRBAUDE

3.1 Man ir tīrs sodāmības reģistrs [x]
3.2 No San Andreas Štata miera uzturētājiem esmu saņēmis soda izrakstus, brīdinājumus vai aizrādījumus par Ceļa Satiksmes Noteikumu pārkāpumu, kurus esmu apmaksājis vai apstiprinājis tiesas priekšā. [-]
3.3 Esmu stājies likuma priekšā par veiktajiem pārkāpumiem, kurus man ir izvirzījuši San Andreas Štata miera uzturētāji. Esmu ticis apsūdzēts un esmu vai nu apstiprinājis apsūdzības tiesas priekšā, vai tiesas zālē pasludināts par vainīgu. [-]


4. DARBA VIRZIENS

4.1 Vai esat iepazinušies ar katra atzara un amata darba pienākumiem? Jā [x]  ;  Nē [-]
4.2 Kāds ir Jūsu izvēlētais karjeras uzsākšanas amats San Andreas Štata Publiskās Drošības Departamentā?

IEĶEKSĒT TIKAI VIENU NO 6 PIEDĀVĀTAJIEM

* Viens atzars - Štata Policija [x]
* Viens atzars - Paramediķis (EMS) [-]
* Viens atzars - Ugunsdzēsējs (EMR) [-]

* Apvienot atzaru Štata Policija ar atzaru Paramediķis (EMS)  [-]
* Apvienot atzaru Štata Policija ar atzaru Ugunsdzēsējs (EMR)  [-]
* Apvienot atzaru Paramediķis (EMS) ar atzaru Ugunsdzēsējs (EMR)  [-]


5. PERSONĪGĀ ESEJA

5.1 Kāpēc jūs vēlaties karjeru Publiskās Drošības Departamentā?Turklāt kāpēc Jūs esat īstais kandidāts Jūsu izvēlētajam  amatam? (200 vārdi): Mani sauktu Lūkass, domāju kad esmu īstais kandidāts ko jums vajadzētu izvēlēties priekš Publiskās Drošības Departamenta, jo esmu ļoti daudz pieredzējis kā arī vēlos pasargāt šo pilsētu no noziedziniekiem. Esmu apmācīts vairākās vienībās piemēram kā S.W.A.T specvienību kā ari K-9 un Air 1. Esmu agrāk strādājis iekš LSPD citā pilsētā kā arī esmu gatavs veltīt vēl savu dzīves laiku un izturību šajai pilsētai, vēlos šīs pilsētas štata iedzīvotājus aizstāvēt kā arī darīt tā lai ir miers iekš pilsētas. Vēlos turpināt savu dzīvi kā policistam jo mans vectēvs bija policists, diemžēl viņš gāja bojā pirms vairākiem gadiem iekš bankas laupīšanas. Esmu gatavs notvert noziedziniekus un pasargāt ielas, kā arī jebkādam riska līmenim. Esmu jau paspējis nokārtot B kategorijas autovadītāja apliecību kā arī esmu izgājis daudzus šaušanas kursus, protu arī ļoti labi strādāt komandā kā arī pats par sevīm. Esmu ļoti mierīgs cilvēks, ar mani ir ļoti viegli aprunāties, māku uzklausīt jebkura viedokli kautvai arī noziedzinieka. Šo darbavietu un amatu uztveru ļoti nopietni kā arī man tiek uzticēts ierocis, es ar to rīkošos ļoti uzmanīgi un lietošu kad būs vajadzība tikai. Esmu ļoti sportisks jo kad biju mazāks jeb tīnis, es ļoti daudz trenējos. Esmu ticis iesaistīts iekš visādām misijām ieskaitot ķīlnieka misiju kur man vajadzēja būt snaiperim, esmu pieredzējis arī snaipera šaušanā.
 


6. (( ĀRPUS TĒLA INFORMĀCIJA )) 

6.1 Vārds: Raivo
6.2 Vecums: 14

6.3 Dzimums | Vīrietis [x]  ;  Sieviete [-]  ; Neviens no iepriekš minētiem [-]
6.4 Cik ilgi spēlējat lomuspēli? Apmēram piecus gadus.
6.5 Cik ilgi spēlējat MTA KICK RP projektu? Nav pirmā reize, esmu spēlējis pagāš sezonu nedaudz.
6.6 Vai esat bijis LSPD/LSSD/PDD frakcijā kopš 2020.gada Oktobra?: Jā [x] (bet citā serverī utt)  ;  Nē  [-]
6.6.1 Ja, jā miniet personāžus un/vai apstiprinātu anketas link: Tom Johnson, Darius Campbell.
6.7 Vai spēsiet izmantot Teamspeak 3 programmu? (Obligāts priekš Štata Policijas pārstāvjiem, EMS un EMR nav obligāts bet ir vēlams) Jā  [x]  ;  Nē [-]

Pēdējo reizi rediģēja RaivoKR, 2021. gada 15. oktobrī, 09:57.

Carlos Fraga - Dzīvs / SAHP

Bosch
Servera administrators
Frakciju komanda
Veterāns
1009 atbildes forumā
Online: 109d 9h 37m
Redzēts pirms 3 stundām
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 15. oktobrī, 02:00
0
post


 

Cienījamais kandiāt Lucas Black vēlamies Jūs informēt par Jūsu aplikācijas statusu.

PAMATPIETEIKUMS - GAIDA

Paldies, ka pieteicāties San Andreas Publiskās Drošības Departamenta policijas virsnieka amatam. Mēs esam rūpīgi izvērtējuši Jūsu anketu ņemot vērā Publiskās Drošības Departamenta pamatstandartus sabiedrības drošības pozīcijām. Pamatojoties uz jūsu sniegtās informācijas pārskatīšanu, jūsu sākotnējais fona pieteikuma statuss ir mainīts uz gaidošu un prasa tūlītēju uzmanību šādiem konstatējumiem:

5. Sadaļa: 5.1 Kāpēc jūs vēlaties karjeru Publiskās Drošības Departamentā?Turklāt kāpēc Jūs esat īstais kandidāts Jūsu izvēlētajam  amatam? (200 vārdi):".
Jums tikai ir 154 vārdi. 

Šobrīd jūs varat izvēlēties atsaukt savu pieteikumu vai nākamo četrdesmit astoņu (48) stundu laikā sniegt nepieciešamo papildu informāciju. Ja jums ir kādi jautājumi, bažas vai nepieciešama jebkāda informācija saistībā ar šo lēmumu, lūdzu, nevilcinieties sazināties ar atbildīgo amatpersonu, darbā pieņemšanas virsnieku.

((Lūdzu, iesniedziet atbildi uz šo topiku, kad ir atrisinātas iepriekš minētās problēmas.))
(( Editojiet savu parauga un tad ierakstiet kad esat to izdarījis.))
(( Ieteikums pārakstīt nepieminot to kas tagad ir redzams.))

Ar cieņu iesniegts,

Oktobris, 15, 2021.
San Andreas Publiskās Drošības Departaments
Rekrutācijas un Apmācības Divīzija

Rekrutācijas un Apmācības Divīzijas pārstāvis
Chief of PDD, Thomas Fletcher

Los Santos, 2307 Commerce, Central Ave., Recruitment division

RaivoKR
Lietotājs
86 atbildes forumā
Online: 2d 17h 11m
Redzēts 3. martā, 14:53
6 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 15. oktobrī, 09:58
0
post

Esmu izlabojis 5.1 sadaļu.

Carlos Fraga - Dzīvs / SAHP

Bosch
Servera administrators
Frakciju komanda
Veterāns
1009 atbildes forumā
Online: 109d 9h 37m
Redzēts pirms 3 stundām
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 15. oktobrī, 14:37
0
post


 

Cienījamais kandiāt Lucas Black vēlamies Jūs informēt par Jūsu aplikācijas statusu.

 KANDIDĀTA ANKETA - PIEŅEMTS

Paldies, ka pieteicāties San Andreas Publiskās Drošības Departamentam, Štata Policijas Virsnieka amatam. Mēs esam rūpīgi izvērtējuši Jūsu pieteikumu, ņemot vērā San Andreas Publiskās Drošības Departamenta vispārējos drošības standartus. Pamatojoties uz Jūsu sniegto informāciju,  Jūsu pieteikums ir atzīts par atbilstošu standartam, un tagad tas tiek nodots Apmācību Nodaļai, tālāko procedūru nodrošināšanai.

Kamēr Apmācību Nodaļa nodrošina departamenta iekšējās politikas īstenošanu, Jūsu pienākums ir sazināties ar Departamenta Rekrutācijas un Apmācības divīzijas pārstāvjiem un noskaidrot Jums abiem apmierinošus laikus, lai veiktu interviju. Intervija ir obligāts posms lai Jūsu anketa tiktu tālāk izskatīta Apmācību Nodaļā un Jūs tiktu informēti par Akadēmijas datumiem un laikiem.

 

Oktobris, 15, 2021.
San Andreas Publiskās Drošības Departaments
Rekrutācijas un Apmācības Divīzija

Rekrutācijas un Apmācības Divīzijas pārstāvis
Chief of PDD, Thomas Fletcher

Los Santos, 2307 Commerce, Central Ave., Recruitment division

Bosch
Servera administrators
Frakciju komanda
Veterāns
1009 atbildes forumā
Online: 109d 9h 37m
Redzēts pirms 3 stundām
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 15. oktobrī, 14:51
0
post

Cienījamais kandiāt Lucas Black vēlamies Jūs informēt par Jūsu aplikācijas statusu.

 

DEPARTAMENTA INTERVIJA - VEIKTA

Šis paziņojums kalpo, lai apstiprinātu, ka kandidāts ir veicis departamenta interviju. Sekojot tavai Intervijas pabeigšanai, darbā pieņemšanas virsnieka amatpersona apspriedīs un pārskatīs rezultātus. Četrdesmit astoņu (48) stundu laikā jūs saņemsiet rakstisku atbildi no rekrutācijas un apmācības divīzijas virsnieka. Šajā laikā, lūdzu, atturieties sazināties ar darbā pieņemšanas virsniekiem, lai saņemtu atbildi, vai citādi mēģināt paātrināt procesu, jo tas negatīvi atspoguļos jūsu pieteikumu.

 

Oktobris, 15, 2021.
San Andreas Publiskās Drošības Departaments
Rekrutācijas un Apmācības Divīzija

Rekrutācijas un Apmācības Divīzijas pārstāvis
Chief of PDD, Thomas Fletcher

Los Santos, 2307 Commerce, Central Ave., Recruitment division

Bosch
Servera administrators
Frakciju komanda
Veterāns
1009 atbildes forumā
Online: 109d 9h 37m
Redzēts pirms 3 stundām
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 15. oktobrī, 14:54
0
post

Cienījamais kandiāt Lucas Black vēlamies Jūs informēt par Jūsu aplikācijas statusu.

 

DEPARTAMENTA  INTERVIJAS PĀRSKATS - NENOKĀRTOTS

Pēc rūpīgas Jūsu intervijas pārskatīšanas mēs ar nožēlu paziņojam, ka esat izgāzušies intervijas posmā. Tas ir saistīts ar to, kad Jūs nebijāt spējīgi sniegt konkrētas un jautājumiem atbilstošas atbildes, daļa jautājumu palika bez atbildēm. Ja Jūs, kā kandidāts tiktu rekrutēts vismaz līdz akadēmijas daļai, tas iegāztu departamenta kopējo reputāciju un šāda rīcība neatbilstu departamenta iekšējo procedūru darbību ķēdei un drošības protokolam.

Atkārtotu anketu kandidāts ir tiesīgs rakstīt, ne ātrāk kā pēc 2 nedēļām.

 

Oktobris, 15,  2021.
San Andreas Publiskās Drošības Departaments
Rekrutācijas un Apmācības Divīzija

Rekrutācijas un Apmācības Divīzijas pārstāvis
Chief of PDD, Thomas Fletcher

Los Santos, 2307 Commerce, Central Ave., Recruitment division

Lietotāji skatās šo tēmu: 0