bilde ko parada kad esi afk par ilgu
1
1
topic
[ PDD ] - Russell Pascall.
KristapsDD
Lietotājs
eurojanka96
163 atbildes forumā
Online: 10d 9h 18m
Redzēts 2023. gada 28. septembrī, 08:46
Pievienots, 2021. gada 14. oktobrī, 16:07


SAN ANDREAS PUBLISKĀS DROŠĪBAS DEPARTAMENTS
'' Pieklājība, serviss un aizsardzība '' 


1. PERSONĪGĀ INFORMĀCIJA

1.1 Uzvārds : Pascall.
1.2 Vārds : Russell.
1.3 Otrais vārds : - 
1.4 Tālruņa numurs : 481791. 
1.5 Dzimšanas datums : 060697. - 20901. 
1.6 Dzimums | Vīrietis [ X ]  ;  Sieviete [-]  ; Neviens no iepriekš minētiem [-]
1.7 Adrese : Idlewood dzīvokļu apartamenti - 2436-15 : San Andreas bulvāris.
1.8 Pilsēta : Los Santos.
1.9 Štats : San Andreas.
1.10 Pilsonība : Amerikānis.
 Esmu ASV pilsonis [ X ]
 * Esmu ASV teritorijā dzīvojošs ārvalstnieks un esmu pieteicies uz uz pilsoņa statusu [-]
* Neviens no iepriekš minētiem [-]

1.11 Rase:
  Baltādainais [-]
  Melnādainais/Afroamerikānis [ X ]
  Meksikānis/Latīņamerikānis [-]
  Aziāts [-]
  Cits: 

1.12 Svars (kg): 86kg.
1.13 Augums :  1.96m.


2. IZGLĪTĪBA

2.1 Esmu absolvējis valsts vidusskolu, ko akreditējusi aģentūra, kas atzīta par ASV Izglītības ministriju [ X ]
2.2 Esmu saņēmis(-usi) vispārējās izglītības diplomu vai ekvivalentu Amerikāņu institūtā. [ X ]
2.3 Esmu absolvējis ASV vidusskolu vai ekvivalentu, bet esmu saņēmis (-usi) 2 gadu (asociēto) vai 4 gadu (bakalaura) grādu koledžā vai universitātē, ko akreditējusi aģentūra, kas atzīta par ASV Izglītības ministriju. [-]
2.4 Nekas no iepriekš minētajiem [-]


3. PAGĀTNES PĀRBAUDE

3.1 Man ir tīrs sodāmības reģistrs [ X ]
3.2 No San Andreas Štata miera uzturētājiem esmu saņēmis soda izrakstus, brīdinājumus vai aizrādījumus par Ceļa Satiksmes Noteikumu pārkāpumu, kurus esmu apmaksājis vai apstiprinājis tiesas priekšā. [ X ]
3.3 Esmu stājies likuma priekšā par veiktajiem pārkāpumiem, kurus man ir izvirzījuši San Andreas Štata miera uzturētāji. Esmu ticis apsūdzēts un esmu vai nu apstiprinājis apsūdzības tiesas priekšā, vai tiesas zālē pasludināts par vainīgu. [-]


4. DARBA VIRZIENS

4.1 Vai esat iepazinušies ar katra atzara un amata darba pienākumiem? Jā [ X ]  ;  Nē []
4.2 Kāds ir Jūsu izvēlētais karjeras uzsākšanas amats San Andreas Štata Publiskās Drošības Departamentā?

IEĶEKSĒT TIKAI VIENU NO 6 PIEDĀVĀTAJIEM

* Viens atzars - Štata Policija [ X ]
* Viens atzars - Paramediķis (EMS) [-]
* Viens atzars - Ugunsdzēsējs (EMR) [-]

* Apvienot atzaru Štata Policija ar atzaru Paramediķis (EMS)  [-]
* Apvienot atzaru Štata Policija ar atzaru Ugunsdzēsējs (EMR)  [-]
* Apvienot atzaru Paramediķis (EMS) ar atzaru Ugunsdzēsējs (EMR)  [-]


5. PERSONĪGĀ ESEJA

5.1 Kāpēc jūs vēlaties karjeru Publiskās Drošības Departamentā?Turklāt kāpēc Jūs esat īstais kandidāts Jūsu izvēlētajam  amatam? (200 vārdi) : 
Sveicināti, vēlreiz. Mans vārds ir Rasels Paskāls. Kā jau noteikti zināt, es kandidēju uz PDD policijas virsnieka amatu. Atsaucoties uz mājaslapā minēto informāciju, par darba kultūru un normatīviem departamentā, nolēmu pieteikties, jo vairākums īpašību man piemīt, lai varētu attiecīgi pildīt dienesta pienākumus. Mana iepriekšējā darba pieredze ir saistīta nelielā mērā ar likumsargu rutīnu, jo es kādu laiciņu atpakaļ strādāju loģistikas firmas, apsardzes firmā, kā vecākais apsargs, kurš pildīja dokumentācijas darbus, un uzraudzīja teritoriju, kā arī man bija reizes, kad man nācās sevi pierādīt, kā apsargam. Tad nu lūk, mana galvenā īpašība, kas nes man augļus - spēks, izturība, fiziskā sagatavotība. Ikdienā ļoti daudz nodarbojos ar sportu, ārpus darba, kā arī man nav kaitīgu ieradumu, respektīvi, tas dod lielāku spēju un motivāciju izpildīt darba pienākumus kvalitatīvāk un precīzāk. Man ir ļoti augsta atbildības sajūta, un katru darbu., ko veicu, cenšos to paveikt pēc iespējas ar labāku iznākumu. Vēlviena nozīmīga rakstura īpašība, ir pacietība, un laba komunikācijas prasme. Strādājot par apsargu, man nācās ļoti daudz komunicēt ar dažāda veida cilvēkiem, bet nu lūk, arī tā ir mana stiprā puse - komunikācija. Manuprāt, Jums būtu mani jāpieņem departamentā, jo es protu sadarboties ar kolēģiem un uzklausīt citu viedokli, kā arī ātrumā neaizsvilties un risināt situācijas / problēmas mierīgā ceļā. Augstu novērtēju, ja nolemsiet mani pieņemt, jo šis darbs, tikpat, kā apsardzes darbinieka darbs , manuprāt, man dzīvē nesīs augļus, un es iemācīšos daudz ko vairāk. Cerot uz Jūsu atsaucību - Rasels Paskāls.


6. (( ĀRPUS TĒLA INFORMĀCIJA )) 

6.1 Vārds : Kristaps.
6.2 Vecums : 18.
6.3 Dzimums | Vīrietis [ X ]  ;  Sieviete [-]  ; Neviens no iepriekš minētiem [-]
6.4 Cik ilgi spēlējat lomuspēli? Aptuveni 7-8 gadus.
6.5 Cik ilgi spēlējat MTA KICK RP projektu? Aptuveni trīs gadus.
6.6 Vai esat bijis LSPD/LSSD/PDD frakcijā kopš 2020.gada Oktobra?: Jā [-]  ;  Nē  [-]
6.6.1 Ja, jā miniet personāžus un/vai apstiprinātu anketas link : Man bija character, ar vārdu - George Stevens... Nevaru atrast forumā linku, bet noteikti pagājušās sezonas puikas atcerēsies.
6.7 Vai spēsiet izmantot Teamspeak 3 programmu? (Obligāts priekš Štata Policijas pārstāvjiem, EMS un EMR nav obligāts bet ir vēlams) Jā  [ X ]  ;  Nē [-]

Bosch
Servera administrators
Frakciju komanda
Veterāns
1009 atbildes forumā
Online: 109d 9h 37m
Redzēts pirms 6 stundām
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 14. oktobrī, 16:20
0
post


 

Cienījamais kandiāt Russell Pascall vēlamies Jūs informēt par Jūsu aplikācijas statusu.

 KANDIDĀTA ANKETA - PIEŅEMTS

Paldies, ka pieteicāties San Andreas Publiskās Drošības Departamentam, Štata Policijas Virsnieka amatam. Mēs esam rūpīgi izvērtējuši jūsu pieteikumu, ņemot vērā San Andreas Publiskās Drošības Departamenta vispārējos drošības standartus. Pamatojoties uz Jūsu sniegto informāciju,  Jūsu pieteikums ir atzīts par atbilstošu standartam, un tagad tas tiek nodots Apmācību Nodaļai, tālāko procedūru nodrošināšanai.

Kamēr Apmācību Nodaļa nodrošina departamenta iekšējās politikas īstenošanu, Jūsu pienākums ir sazināties ar Departamenta Rekrutācijas un Apmācības divīzijas pārstāvjiem un noskaidrot Jums abiem apmierinošus laikus, lai veiktu interviju. Intervija ir obligāts posms lai Jūsu anketa tiktu tālāk izskatīta Apmācību Nodaļā un Jūs tiktu informēti par Akadēmijas datumiem un laikiem.

 

Oktobris, 14, 2021.
San Andreas Publiskās Drošības Departaments
Rekrutācijas un Apmācības Divīzija

Rekrutācijas un Apmācības Divīzijas pārstāvis
Chief of PDD, Thomas Fletcher

Los Santos, 2307 Commerce, Central Ave., Recruitment division

Bosch
Servera administrators
Frakciju komanda
Veterāns
1009 atbildes forumā
Online: 109d 9h 37m
Redzēts pirms 6 stundām
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 14. oktobrī, 16:38
0
post

Cienījamais kandiāt Russell Pascall vēlamies Jūs informēt par Jūsu aplikācijas statusu.

 

DEPARTAMENTA INTERVIJA - VEIKTA

Šis paziņojums kalpo, lai apstiprinātu, ka kandidāts ir veicis departamenta interviju. Sekojot tavai Intervijas pabeigšanai, darbā pieņemšanas virsnieka amatpersona apspriedīs un pārskatīs rezultātus. Četrdesmit astoņu (48) stundu laikā jūs saņemsiet rakstisku atbildi no rekrutācijas un apmācības divīzijas virsnieka. Šajā laikā, lūdzu, atturieties sazināties ar darbā pieņemšanas virsniekiem, lai saņemtu atbildi, vai citādi mēģināt paātrināt procesu, jo tas negatīvi atspoguļos jūsu pieteikumu.

 

Oktobris, 14, 2021.
San Andreas Publiskās Drošības Departaments
Rekrutācijas un Apmācības Divīzija

Rekrutācijas un Apmācības Divīzijas pārstāvis
Chief of PDD, Thomas Fletcher

Los Santos, 2307 Commerce, Central Ave., Recruitment division

Bosch
Servera administrators
Frakciju komanda
Veterāns
1009 atbildes forumā
Online: 109d 9h 37m
Redzēts pirms 6 stundām
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 14. oktobrī, 16:41
0
post

Cienījamais kandiāt Russell Pascall vēlamies Jūs informēt par Jūsu aplikācijas statusu.

 

DEPARTAMENTA  INTERVIJAS PĀRSKATS - PĀRBAUDĪTS

Pēc rūpīgas jūsu intervijas pārskatīšanas mēs ar prieku paziņojam, ka esat to izgājis. Tika uzskatīts par vienu no viskvalificētākajiem kandidātiem, kā tādam atļauts turpināt darbā pieņemšanas procesu. Tagad jums būs jāapmeklē policijas akadēmija un turpmākajās divdesmit četrās (24) stundās no šīs vēstules datuma jūs saņemsiet turpmāku piekļuvi studentu dokomentiem. Lūdzu, iepazīstieties ar pieejamo dokumentāciju un pārliecinieties, ka tos saprotat. Jautājumus, bažas vai papildu informācijas pieprasījumus var nosūtīt atbildīgam virsniekam, darbā pieņemšanas nodaļai.

Oktobris, 14, 2021.
San Andreas Publiskās Drošības Departaments
Rekrutācijas un Apmācības Divīzija

Rekrutācijas un Apmācības Divīzijas pārstāvis
Chief of PDD, Thomas Fletcher

Los Santos, 2307 Commerce, Central Ave., Recruitment division

Lietotāji skatās šo tēmu: 0