bilde ko parada kad esi afk par ilgu
1
0
topic
LSPD {#Emily Marshall }
Zexity
Lietotājs+
Makvīns
101 atbildes forumā
Online: 7d 9h 58m
Redzēts 5. martā, 22:28
Pievienots, 2021. gada 13. oktobrī, 20:41


SAN ANDREAS PUBLISKĀS DROŠĪBAS DEPARTAMENTS
'' Pieklājība,  serviss un aizsardzība '' 


1. PERSONĪGĀ INFORMĀCIJA

1.1 Uzvārds:Marshall
1.2 Vārds:Emily
1.3 Otrais vārds:
1.4 Tālruņa numurs:745948
1.5 Dzimšanas datums: Aprilis 30.Datums | 1994 Gadā.
1.6 Dzimums | Vīrietis [-]  ;  Sieviete [x]  ; Neviens no iepriekš minētiem [-]
1.7 Adrese:East Beach
1.8 Pilsēta: Los santos
1.9 Štats:San  Andreas
1.10 Pilsonība: Los Santos pilsone
 Esmu ASV pilsonis [x]
 * Esmu ASV teritorijā dzīvojošs ārvalstnieks un esmu pieteicies uz uz pilsoņa statusu [-]
* Neviens no iepriekš minētiem [-]

1.11 Rase:
  Baltādainais [x]
  Melnādainais/Afroamerikānis [-]
  Meksikānis/Latīņamerikānis [-]
  Aziāts [-]
  Cits: 

1.12 Svars (kg): 97
1.13 Augums: 184


2. IZGLĪTĪBA

2.1 Esmu absolvējis valsts vidusskolu, ko akreditējusi aģentūra, kas atzīta par ASV Izglītības ministriju [x]
2.2 Esmu saņēmis(-usi) vispārējās izglītības diplomu vai ekvivalentu Amerikāņu institūtā. [x]
2.3 Esmu absolvējis ASV vidusskolu vai ekvivalentu, bet esmu saņēmis (-usi) 2 gadu (asociēto) vai 4 gadu (bakalaura) grādu koledžā vai universitātē, ko akreditējusi aģentūra, kas atzīta par ASV Izglītības ministriju. [-]
2.4 Nekas no iepriekš minētajiem [-]


3. PAGĀTNES PĀRBAUDE

3.1 Man ir tīrs sodāmības reģistrs [-]
3.2 No San Andreas Štata miera uzturētājiem esmu saņēmis soda izrakstus, brīdinājumus vai aizrādījumus par Ceļa Satiksmes Noteikumu pārkāpumu, kurus esmu apmaksājis vai apstiprinājis tiesas priekšā. [-]
3.3 Esmu stājies likuma priekšā par veiktajiem pārkāpumiem, kurus man ir izvirzījuši San Andreas Štata miera uzturētāji. Esmu ticis apsūdzēts un esmu vai nu apstiprinājis apsūdzības tiesas priekšā, vai tiesas zālē pasludināts par vainīgu. [-]


4. DARBA VIRZIENS

4.1 Vai esat iepazinušies ar katra atzara un amata darba pienākumiem? Jā [x]  ;  Nē [-]
4.2 Kāds ir Jūsu izvēlētais karjeras uzsākšanas amats San Andreas Štata Publiskās Drošības Departamentā?Kadets

IEĶEKSĒT TIKAI VIENU NO 6 PIEDĀVĀTAJIEM

* Viens atzars - Štata Policija [x]
* Viens atzars - Paramediķis (EMS) [-]
* Viens atzars - Ugunsdzēsējs (EMR) [-]

* Apvienot atzaru Štata Policija ar atzaru Paramediķis (EMS)  [-]
* Apvienot atzaru Štata Policija ar atzaru Ugunsdzēsējs (EMR)  [-]
* Apvienot atzaru Paramediķis (EMS) ar atzaru Ugunsdzēsējs (EMR)  [-]


5. PERSONĪGĀ ESEJA

5.1 Kāpēc jūs vēlaties karjeru Publiskās Drošības Departamentā?Turklāt kāpēc Jūs esat īstais kandidāts Jūsu izvēlētajam  amatam? (200 vārdi): Tātad braukajos Pa savu rojonu ar savu auto apkart Los santos ielām un izbaudu laiku Pēc 2 Minūtem redzu kad Bembisti sān slīdē brauc uz kādiem 120km/h Tas pac kas ar Audi un visi citi kad tie brauc ļoti agresīvi. Redzu kad uz ceļiem cilvēki kaujās lidz asinīm Plus ari lamājas pa privātam ielām. Mans tēvs bija LSPD Un mācija man par Los Santos Police Departamenta lietām Un tagad daudz maz Zinu par LSPD. Viņš Man mācija Likt policijas testus Google Un es mācijos kamer es varētu nolikt uz 100% Lai tiktu Iekš Los santos Police Departamentā Un  es skatījos Youtube Kanālu *PoliceActivity* Un mācijos Kā darīt visu pareizi Apturēšanas laikā gan ari Felony stop laikā skatos ari pa laikam kā Los santos policisti to daru un es mācos no visiem tiem . Vēlejos glābt savu svētīto Pilsētu Los Santos no  Nelegālam Aktivitātēm un Personām. Arī šodien Braucu apstājos pie sturi un pamanīju kad Balādainais pardod melnajam Narkotikas Kokainu vai LSD Īsti neredzeju no tālumu. Mans dzīves mērķis ir tikt par LSPD Strādnieci un Palīdzet Los Santos Departamentam. Ja miršu tad miršu ar smaidu sejā, Jo mēs visi kādreiz mirsim. Mēģināšu tikt Lidz Virsnieci I - II, Tad mans sapnis būs piepildīts.  Kā ari es vēlejos Pievinoties Los santos Police deprtamentā Tādēļ Lai es varētu palīdzet un glābt savu pilsētu.


6. (( ĀRPUS TĒLA INFORMĀCIJA )) 

6.1 Vārds:Markuss
6.2 Vecums:13 Šogad 14
6.3 Dzimums | Vīrietis [x]  ;  Sieviete [-]  ; Neviens no iepriekš minētiem [-]
6.4 Cik ilgi spēlējat lomuspēli?2-3 Gadiem
6.5 Cik ilgi spēlējat MTA KICK RP projektu?1Gadu,3 Mēnešus koutkur tā.
6.6 Vai esat bijis LSPD/LSSD/PDD frakcijā kopš 2020.gada Oktobra?: Jā [-]  ;  Nē  [x]
6.6.1 Ja, jā miniet personāžus un/vai apstiprinātu anketas link:Nē.
6.7 Vai spēsiet izmantot Teamspeak 3 programmu? (Obligāts priekš Štata Policijas pārstāvjiem, EMS un EMR nav obligāts bet ir vēlams) Jā  [x]  ;  Nē [-]
 



Attēls
Chief of PDD
Thomas Fletcher

Attēls 
Commander
Troy Brogden

Attēls 
Lieutenant
Jeffrey Murray

Pēdējo reizi rediģēja Zexity, 2021. gada 14. oktobrī, 17:22.

Šahs un mats, tavs maks tagad zagts

 

 

Danno
Lietotājs
65 atbildes forumā
Online: 6d 6h 55m
Redzēts 2022. gada 03. martā, 19:50
Pievienots, 2021. gada 13. oktobrī, 20:58
0
post


 

Cienījamais kandiāt Emily Marshall vēlamies Jūs informēt par Jūsu aplikācijas statusu.

PAMATPIETEIKUMS - GAIDA

Paldies, ka pieteicāties Los Santos pilsētas policista amatam. Mēs esam rūpīgi izvērtējuši jūsu pieredzi, ņemot vērā Los Santosas pilsētas pamatstandartus sabiedrības drošības pozīcijām. Pamatojoties uz jūsu sniegtās informācijas pārskatīšanu, jūsu sākotnējais fona pieteikuma statuss ir mainīts uz gaidošu un prasa tūlītēju uzmanību šādiem konstatējumiem:

5. Sadaļa: 5.1 Kāpēc jūs vēlaties karjeru Publiskās Drošības Departamentā?Turklāt kāpēc Jūs esat īstais kandidāts Jūsu izvēlētajam  amatam? (200 vārdi):".
Jums tikai ir 68 vārdi. Kā arī jums ir jāpaskaidro kāpēc tu vēlies pievienoties departamentā.

Šobrīd jūs varat izvēlēties atsaukt savu pieteikumu vai nākamo četrdesmit astoņu (48) stundu laikā sniegt nepieciešamo papildu informāciju. Ja jums ir kādi jautājumi, bažas vai nepieciešama jebkāda informācija saistībā ar šo lēmumu, lūdzu, nevilcinieties sazināties ar atbildīgo amatpersonu, darbā pieņemšanas virsnieku.

((Lūdzu, iesniedziet atbildi uz šo topiku, kad ir atrisinātas iepriekš minētās problēmas.))
(( Editojiet savu parauga un tad ierakstiet kad esat to izdarījis.))
(( Ieteikums pārakstīt nepieminot to kas tagad ir redzams.))

Ar cieņu iesniegts,

Oktobris, 13, 2021.
San Andreas Publiskās Drošības Departaments
Rekrutācijas un Apmācības Divīzija

Rekrutācijas un Apmācības Divīzijas pārstāvis
Commander, Troy Brogden

Los Santos, 2307 Commerce, Central Ave., Recruitment division

Run Bitch Run GIFs - Get the best GIF on GIPHY

Zexity
Lietotājs+
Makvīns
101 atbildes forumā
Online: 7d 9h 58m
Redzēts 5. martā, 22:28
Pievienots, 2021. gada 13. oktobrī, 22:23
0
post

Esmu izlabojis 5.Sadeļu 5.1

 

-----------------------------------------------------------------------------------

 

Šahs un mats, tavs maks tagad zagts

 

 

Bosch
Servera administrators
Frakciju komanda
Veterāns
1009 atbildes forumā
Online: 109d 9h 37m
Redzēts 5. maijā, 15:57
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 14. oktobrī, 19:13
0
post


 

Cienījamais kandiāt Emily Marshall vēlamies Jūs informēt par Jūsu aplikācijas statusu.

 KANDIDĀTA ANKETA - NORAIDĪTS


Paldies, ka pieteicāties San Andreas Publiskās Drošības Departamentam, Štata Policijas Virsnieka amatam. Mēs esam rūpīgi izvērtējuši Jūsu pieteikumu, ņemot vērā San Andreas Publiskās Drošības Departamenta vispārējos drošības standartus. Pamatojoties uz Jūsu sniegto informāciju,  Jūsu pieteikums ir atzīts par neatbilstošu standartiem un tas netiek nodots tālāk Apmācību Nodaļai. Departamenta Rekrutācijas un Apmācības divīzija ir spiesta atzīmēt Jūs, kā kandidātu nederīgu turpmākajam dienestam departamentā.

Kandidāta anketas noraidīšanas iemesls - 
Pieteikuma anketas 5 daļa neatbilst Publiskās Drošības Departamenta standartiem un drošības nosacījumiem, attiecībā uz rekrutantu.
Kandidāts pieprasa ātrāku pieteikuma izskatīšanu vai veic saziņu ar divīzijas pārstāvjiem ar nodomu atgādināt par savu anketu.

Pieteikumu vari rakstīt ne ātrāk kā pēc 2 nedēļām.

Oktobris, 14, 2021.
San Andreas Publiskās Drošības Departaments
Rekrutācijas un Apmācības Divīzija

Rekrutācijas un Apmācības Divīzijas pārstāvis
Chief of PDD, Thomas Fletcher

Los Santos, 2307 Commerce, Central Ave., Recruitment division

Lietotāji skatās šo tēmu: 0