bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
1
0
topic
[ TLL Beno ] - Thomas Stevens.
KristapsDD
Lietotājs
eurojanka96
163 atbildes forumā
Online: 10d 9h 18m
Redzēts 2023. gada 28. septembrī, 08:46
Pievienots, 2021. gada 12. oktobrī, 18:54

 

~ Personālā Informācija

 - Vārds : Thomas

 - Uzvārds : Stevens.

 - Dzimums : Vīrietis.

 - Personas Kods : 060697-21701.

 - Dzīves vieta : Los Santos , Idlewood dzīvokļu apartamenti.

 - Nacionalitāte :  Amerikānis.

 - Talruņa numurs : 312350.

~ Vakances / Vispārīgā Informācija

 - Iepriekšējās darba vietas : Taksists, starppilsētu autobusa šoferis, loģistikas firmas preču piegādātājs.

 - Amats, uz kuru kandidējat : Auto konfiscētājs.

 - Jūsu pieredze šajā amatā : Pietiekami laba pieredze, lai varētu darboties, un strādāt pie Jums.

 - Izglītības iestādes : Los Santos 9. vidusskola. ( Vidējā - 12. klašu izglītība).

 - Vai Jūs esat iepriekš sodīts? Ja, jā tad par ko? : Neesmu nekad bijis sodīts.

~ Dokomentu Pārbaude

 - Vai Jums ir derīga Los Santos B kategorijas vadītāja apliecība? Jā. 

 - Vai Jums ir kādas citas apliecības? Vai licences? : Nē, tikai autovadītāja apliecība.

~ Motivācijas Dati

 - Kādēļ mums tieši Jūs būtu jāpieņem šajā amatā? : Jums mani būtu jāpieņem attiecīgi izvēlētajā amatā, jo esmu mērķtiecīga personība, kas vienmēr savu darbu un pienākumus veic rūpīgi un līdz galam. Man ir labas komunikācijas prasmes ar cilvēkiem, un , manuprāt, man konfiscētāja darbs nenesīs grūtības, jo ko līdzīgu esmu darījis, kā teikt pelnot ''haltūrā'', kā auto vilcēju, ja automašīna nestrādā.

 - Motivācijas Vēstule ( 60 - 90 Vārdi ) : Tātad, sveicināti. Mans vārds ir Tomass Stīvens. Man ir 24 gadi, un esmu mērķtiecīgs jaunieties, ar vēlmi strādāt un pilnveidoties / attīstīt esošās prasmes Jūsu komandā. Mana klātbūtne un darba spējas neliks vilties. Mani plusi šajā darbā būtu tādi, ka esmu fiziski labā formā, un man ir ātra domāšana, tādējādi, varēšu iespējams ātri, un kvalitatīvi paveikt savu darbu. Neesmu izvēlīgs, esmu pacietīgs, un uzklausu kāda cita viedokli, neesmu augstprātīgs, protu komunicēt ar cilvēkiem, jo tā ir galvenā, vajadzīgā pamatprasme , jebkurā darbā. Man ir 12. klašu izglītība, pēc skolas uzreiz aizgāju strādāt. No visiem maniem darbiem ir iespējams saņemt rekomendācijas par mani. Ceru uz Jūsu atsaucību , cieņā - D.Stīvens.

~ OOC Informācija

 - Vārds : Kristaps.

 - Vecums : 18.

 - SS no /history : https://prnt.sc/1vv6nn5

 - SS no /stats : https://prnt.sc/1vv6pnu

Pēdējo reizi rediģēja KristapsDD, 2021. gada 13. oktobrī, 21:11.
Sardze
Lietotājs++
Pasākumu Komanda
Papucītis
224 atbildes forumā
Online: 7d 19h 16m
Redzēts 2022. gada 06. augustā, 00:51
Pievienots, 2021. gada 13. oktobrī, 20:59
0
post



Cienījamais Thomas Stevens, izskatot Jūsu iesūtīto CV, esam nolēmūši pieņemt jūs uz pārbaudes laiku.

Droši irodaties TLL Beno offisā, Los Santos Dokos, vai sameklējiet kādu augstākstāvošo sakarā ar amata izsniegšanu!

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 19 ( 94 skatījumi )
dandijs, Kristers, Liepinshh, Valchhaaa, Sardze, sukamaniramurs, KristapsDD, HandlexY, timaballs, Danno, Jitzie, Tommy, LMD, Lauris29, LuckyDonut, Tējaaa, RainersK, Loews, hoodrat