bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
1
0
topic
TLL Beno Arthur Rykerward
Admiiiks
Lietotājs++
Andža
306 atbildes forumā
Online: 13d 5h 2m
Redzēts 21. aprīlī, 22:27
9 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 10. oktobrī, 18:31

 

~ Personālā Informācija

 - Vārds: Arthur

 - Uzvārds: Rykerward

 - Dzimums: Vīrietis

 - Personas Kods: 290897-*****

 - Dzīves vieta: Idlewood station dzīvokļa prospekts

 - Nacionalitāte: Amerikānis

 - Talruņa nummurs: 821931

~ Vakances / Vispārīgā Informācija

 - Iepriekšējās darba vietas: Pie Lucas fermā kura atrodas Los sanot austruma daļā. Un kasieris idlewood gas station.

 - Amats, uz kuru kandidējat: Konfiscētājs.

 - Jūsu pieredze šajā amatā: Ar savu lielo brālēnu, bijām jaunībā taisijuši mašīnas un arī uzkabinājām uz viņa ekskavātora un vedām uz viņa servisu.

 - Izglītības iestādes: Los Santos sākumskola, Los Santos pamatskola, Los Santos vidusskola, Los Santos augstskola.

 - Vai Jūs esat iepriekš sodīts? Ja, jā tad par ko?: Nē, neesmu sodīts.

~ Dokomentu Pārbaude

 - Vai Jums ir derīga Los Santos B kategorijas vadītāja apliecība?: Jā ,ir.

 - Vai Jums ir kādas citas apliecības? Vai licences?: Tikai B kategorijas tiesības.

~ Motivācijas Dati

 - Kādēļ mums tieši Jūs būtu jāpieņem šajā amatā?: Tātad esmu strādīgs un uzticīgs vīrs. Strādāju cītīgi un godīgi, esmu draudzīgs un daudz runāju ar saviem darbabiedriem un klientiem, pieredze ir bijusi dēļ tā, kad biju kasieris. Protams, ja sāk kaut ko ne tā darīt varu nolikt pie vietas. Būšu strap viens no spēcīgākajiem kanditātiem un darīšu ko liks lai varētu sevi pierādīt cik labi un ātri varu izdarīt savu darbu. Būšu pateicīgs un priecīgs ja pieņemsiet un atļausiet man sevi pierādīt.

 - Motivācijas Vēstule ( 60 - 90 Vārdi ): Mani sauc Arthur Rykerward, man ir 24.gadi un nodarbojos ar mašīnas tehnikas būvniecību un labošanu. Jaunībā, kā minēju ar  brālēnu vedām mašīnas uz viņa servisu un devāmies labot mašīnas. Skatijos, kā viņš to dara, protams arī viņš atļāva un iemācijā kā pareizi uzkabināt uz āķa mašīnu tā lai neko nenoskrāpētu. Vienvārd sakot pieredze man ir diezgan liela. Un protams maizi arī kaut kā jānopelna, tādēļ es piesakos šim amatam. 

~ OOC Informācija

 - Vārds: Ralfs

 - Vecums: 16

 - SS no /history: https://i.imgur.com/Q0mO3lt.png

 - SS no /stats: https://i.imgur.com/YdNZiFa.png

Pēdējo reizi rediģēja Admiiiks, 2021. gada 10. oktobrī, 19:35.




Sardze
Lietotājs++
Pasākumu Komanda
Papucītis
224 atbildes forumā
Online: 7d 19h 16m
Redzēts 2022. gada 06. augustā, 00:51
Pievienots, 2021. gada 12. oktobrī, 17:53
0
post

Slēgt.

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0