bilde ko parada kad esi afk par ilgu
1
0
topic
[LSPD] Carson Militao
UMEH
Lietotājs
jaunais talants
125 atbildes forumā
Online: 5d 17h 4m
Redzēts 7. martā, 18:30
Pievienots, 2021. gada 01. jūnijā, 16:33

Jābūt San Andreas štata iedzīvotajiem: +
Jābūt vismaz 21 gadus veciem: +
Jābūt nokārtotai San Andreas Štata izsniegtai B kategorijas vadītāja apliecībai, vai A kategorijas vadītāja apliecībai: +
Tīrai sodāmības vēsturei: +
Kandidāta radinieki vai tuvākie draudi nedrīkst būt sodīti un nedrīkst atrasties policijas uzskaitē: +
 

| 1 posms;  Personālā informācija |
Uzvārds, vārds: Militao Carson
Dzimums: Vīrietis
Dzimšanas vieta: Los Santos, Las Colinas Hospital (slēgta)
Deklerētā dzīvesvieta: Polomino Creek, Main Street 1881
Faktiskā dzīvesvieta: Polomino Creek, Main Street 1881
Pilsonība: Amerikānis
Tālruņa numurs: 793313
E-Pasts: militao19@sabox.pc

| 2 posms; Jautājumi |

Kādēļ Jūs vēlaties kļūt par Los Santos Policijas Departamenta virsnieku?: Esmu jau ļoti ilgu laiku nokalpojis Los Santos pilsētai kā godīgs pilsonis, strādājošs un aktīvs. Esmu piedalījies visās parlamenta vēlēšanās un vienkāršāksakot esmu labs pilsonis. Toties savas garās dzīves laikā esmu ļoti daudz saskāries un novērojis nelegālās afēras un vispārīgi likumpārkāpējus tieši savā dzīves vietā un pat vienkārši Los Santos pilsētas ielās. Vienmēr esmu ziņojis policijai un uzskatījis, ka policija izdarīs pareizo izvēli un nokārtos šīs problēmas tautas vārdā. Tagad ir diezgan skumji dzirdēt par to, ka policijas sastāvs sarūk, cilvēki pamet Los Santos, policisti aiziet no darba un līdz ar to manās acīs pilsētā zūd drošība, zūd cilvēki kuriem ar likumu uzticēties visvairāk. Mans galvenais mērķis ir aizpildīt tukšās vietas policistu sastāvā, darīt savu darbu godam un kalpot savu atlikušo dzīvi Los Santos pilsētas godam!
Kur Jūs sevi redziet pēc 5 gadiem? Esmu jau 36 gadus vecs vīrietis, bet protams kā jau visi cilvēki manā vecumā teiktu, jūtos jaunos, jūtos uz 20, bet protams tā tas nav. Toties esmu fiziski sagatavots šim darbam, esmu godīgs un nedomāju, ka ar mani būs kautkādas problēmas, nesaprašānās un vispārīgi savu darbu es darīšu augstākajā līmenī. Uzskatu, ka pēc pieciem gadiem es vēljoprojām būšu Los Santos policists tikai cerams jau augstākā vakancē un jau iecienīts likumsargs pilsētā.

| 3 posms ; Vēsture | 

Vai Jūs esat tikuši arestēti par kādu noziegumu?: Nē, nekad
Ja jā, tad kāds bija noziegums un viņa motīvs?: -
Vai Jūs esat lietojuši narkotiskās vielas, kuras ir aizliegtas mūsu štatā?: Nē, nekad
Ja jā, tad vai Jums ir atkarība un cik sen tas bija?: -
Vai Jūs esat bijuši kāda nelegāla grupējuma biedrs vai starpnieks?: Nē, nekad
Ja jā, tad kāda, cik sen un cik ilgi?: -
Vai Jūsu radiniekos ir kāds krimināli sodīts cilvēks?: Nē, neesmu
Ja jā, tad nosauciet vārdu un ja ziniet sodāmības iemeslu tad miniet to: -

(( Jaatbild ir ar īsām atbildēm, nav jāraksta referāti )) 

| 4 posms; Zvērests | 

Es, Carson Militao  apliecinu, ka visi šajā aplikācijā izteiktie apgalvojumi ir patiesi un pilnīgi. Es saprotu, ka jebkādas neatbilstības, nepareizi apgalvojumi, izlaidumi vai viltojumi radīs iemeslu diskvalifikācijai, mana vārda svītrošanai no atbilstības saraksta. Es apstiprinu, ka visa norādītā informācija ir manis rakstīta un tā ir patiesa. 

(( 5 posms; OOC informācija ))

 

Vārds: Kristers
Vecums: 19
In-Game UCP vārds: Umeh
Spēsi lietot programmu Discord?: Jā
Vai pēc iestāšanās Departamentā Tu būsi spējīgs izmantot mikrafonu mūsu Ts3 kanālos?: Jā
Ekrānšāviņš ar Admin History (/history): https://failiem.lv/u/9pdy8z3qf

Bosch
Servera administrators
Frakciju komanda
Veterāns
1009 atbildes forumā
Online: 109d 11h 54m
Redzēts 20. augustā, 00:17
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 01. jūnijā, 16:43
0
post

Cien., Militao Carson
Los Santos Policijas Departamenta Rekrutācijas un apmācību divīzija ir izskatījusi Jūsu iesniegto aplikāciju. Vēlamies informēt, ka Jūsu aplikācija tiek apstiprināta.
Tas nozīmē to, ka Jūs tiekat pārvirzīts uz nākamo rekrutācijas posmu - intervija.
Sazinaties ar kādu Rekrutācijas un Apmācības divīzijas pārstāvi, zvanot uz iecirkņa tālruni - 311, vai apmeklējiet mūsu iecirkni tuvāko 48 stundu laikā.

 

Jūnijs, 1.2021.
Los Santos Policijas Departaments
Rekrutācijas un apmācību divīzija

Rekrutācijas un apmācības divīzijas pārstāvis
Chief of Police, Thomas Fletcher

Los Santos, 2307 Commerce, Central Ave., Recruitment division

Lietotāji skatās šo tēmu: 0