bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
4
3
topic
[Sūdzība] LSPD
Gonzalez
Lietotājs
61 atbildes forumā
Online: 10d 7h 21m
Redzēts 2021. gada 05. jūnijā, 14:36
Pievienots, 2021. gada 26. aprīlī, 00:06

 

Tavs lietotājvārds: Mike Campbell

Pārkāpēja/u Vārds_Uzvārds: Emilia Scott

Iesaistīto personu lietotājvārdi: Emilia Scott, Mike Campbell

Ko spēlētājs/i pārkāpa: Braucu ar mašīnu, iemetu likumu slīpi, apstādināja mani, pēc ka tēmēja uz manis ar ieroci un tad sašņorēja. Ielika cietuma uz 3 dienām, uzlika 12k sodu. Viņš teica, ka iemesls bija tāds, ka es esot draudējis/nogalinājis kādu varas cilvēku, bet ņems vērā, ka tas notika pirms 10 dienām, ne es, ne tas kas uzlika mani meklēšana atceras to situāciju, kura visticamāk nav īsta un arī nav pierādījumu par ko tadu. (bet nu viss ko es gribu pateikt ir tas, ka 3 dienas cietuma par tādu sudu ir paaaarak daudz un nav nekādu pierādījumu par to, tas notika pirms 10 dienām, iepriekšējā diena mani apturēja arī policija, nepisa galvu man par kkadu meklēšanu)

Pierādījumi: 

https://prnt.sc/121zxh4 

https://prnt.sc/121zy3s 

Pēdējo reizi rediģēja Gonzalez, 2021. gada 26. aprīlī, 02:06.
draiver
Bijušais administrators
347 atbildes forumā
Online: 42d 11h 9m
Redzēts 3. maijā, 20:48
Pievienots, 2021. gada 26. aprīlī, 00:17
1
post

 

Lietas sērijas kods: IA-07032021-03   

SŪDZĪBAS ATBILDE
LIKUMĪGAS

 

Sveicināti cienījamais Mike Campbell. Mēs rakstam Jums sakarā ar Jūsu iesniegumu, kurš ir vērsts pret Seržanti Emilia ScottIekšlietu grupa ir iepazinusies ar sūdzību un visiem pieejamiem pierādījumiem un konstatējusi to, ka Seržante Emilia Scott ir veikusi likumīgas darbības un uzlicis attiecīgi tik lielu sodu, cik nosaka San Andreas Štata Likumdošana, seržante ir rīkojusies attiecībā Departamenta reglamentam un Departamenta iekšējām darbības procedūrām.

Aprīlis, 26.; 2021
Los Santos Policijas Departaments
Iekšlietu divīzija

100 Central, 1st Street, Los Santos, SA 90012

Pēdējo reizi rediģēja draiver, 2021. gada 26. aprīlī, 00:19.
Lietotāji skatās šo tēmu: 0