bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieprasījuma paraugs - Dzinēju maiņa
5
0
topic
[Dzinēja maiņa] Oliver Thomas.
Čivrix
Lojālais lietotājs
Ceška TDeška
122 atbildes forumā
Online: 6d 8h 45m
Redzēts 2023. gada 23. jūlijā, 15:50
Pievienots, 2021. gada 24. aprīlī, 19:07

In-Character

Tēla vārds_uzvārds: Oliver Thomas

Frakcijas topika links vai tēla dzīvesstāsts: Frakcijas topiks un tēla dzīvesstāsts.

Links ar apstiprinātām mehāniķu spējām: Kaut kur pazudis :D , Ja vajag, varu uztaisīt vēlreiz.

Kādiem nolūkiem nepieciešama atļauja? ( vismaz 50 vārdi ) : Pirmkārt, vēlos šādu atļauju, lai pilnveidotu un paplašīnātu savas frakcijas piedāvājuma klāstu, kā arī kaut kādīgi nedaudz atšķirties no citiem servisiem. Neesmu redzējis citus auto servisus kuri šādu pakalpojumu piedāvā. Otrkārt, vēlos atļauju, tāpēc ka esmu auto entuazists. Man patīk skrūvēt, remontēt, krāsot, tūnēt automašīnas, tas ir mans vaļasprieks, un domāju, ka darba man būtu daudz.

Neliels uzmetums RP kā jūs veiktu dzinēja maiņu no viena uz otru, vēlams pēc iespējas detalizētāk, visus priekšmetus, visas detaļas minēt uzmetumā:

Visi nepieciesamie priekšmeti.

Skrīnšoti

Izvēlējos dzinēju swaps E34 2.5 Uz 4.0

 

Out Of Character

Vecums: 20

Ekrānšāviņš ar jūsu /history: 

https://imgur.com/a/EyWeoZ1

 

Pieredze (ja tās vispār nav un neizprotat dzinēja uzbūvi - atstāt tukšu ) : Pieredze man ir ļoti liela, dzinēju darbību  kā arī uzbūvi pārzinu ļoti labi. Pats esmu skrūvējis, mainījis dzinējus, kā arī IRL Mācos par traktoru uzbūvi, remontu, kas ir tas pats, kas automašīnas + visa darba tehnika.

 

Pēdējo reizi rediģēja Čivrix, 2021. gada 24. aprīlī, 19:08.

FalkeLV
Bijušais administrators
DK
884 atbildes forumā
Online: 35d 9h 7m
Redzēts 19. februārī, 00:25
Pievienots, 2021. gada 24. aprīlī, 19:37
0
post

Topiku aizpildīji personai, šis neattieksies uz frakciju, bet gan tikai attiecīgajam auto. Tas process biš otrādāk veidots, bet šoreiz apstiprināšu, taču frakcijai vajadzēs pareizāku rp. 

Pm ar auto id un pārējo, tad swapu uzlikšu.

 


Dzīve ir viena sarežģīta lieta, un tajā ir nepieciešams pastāvīgi sev atgādināt, kas tu esi un uz kurieni tu ej!
/@edavardi

 

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0