bilde ko parada kad esi afk par ilgu
4
0
topic
[LSPD] Fenix Jamz
xGodSonZ
Lietotājs
89 atbildes forumā
Online: 3d 23h 50m
Redzēts 2021. gada 12. oktobrī, 13:20
Pievienots, 2021. gada 12. aprīlī, 12:51

Jābūt San Andreas štata iedzīvotajiem.
Jābūt vismaz 21 gadus veciem.
Jābūt nokārtotai San Andreas Štata izsniegtai B kategorijas vadītāja apliecībai, vai A kategorijas vadītāja apliecībai.
Tīrai sodāmības vēsturei.
Kandidāta radinieki vai tuvākie draudi nedrīkst būt sodīti un nedrīkst atrasties policijas uzskaitē.
 

| 1 posms;  Personālā informācija |
Uzvārds, vārds: Fenix Jamz
Dzimums: Vīrietis

Personas kods: 171075 - 11139
Dzimšanas vieta: Los Santos, Los Santos dzemdību nams
Deklerētā dzīvesvieta: 2459-19 San Andreas Boulevard, Idlewood
Pilsonība: Amerikānis
Tālruņa numurs:499628
E-Pasts: ffjamz@gov.ls

| 2 posms; Jautājumi |

Kādēļ Jūs vēlaties kļūt par Los Santos Policijas Departamenta virsnieku?: 

Sapnis kļūt par likumsargu man jau radās no skolas laikiem. Policijas darbs ir aizraujošs un to sapratīs tikai valsts patrioti, kuri ir gatavi cīnīties par spēcīgu un drošu valsti un pilsētu. Pirmajā vietā tās bija mācības, kas man ļoti daudz aizņēma laiku un nācās ieguldīt visu kas man ir, lai tikai izmācītos Policijas akadēmijā un iegūtu sertifikātu, ar kuru es droši varu strādāt policijā. Es tieši vēlos strādāt policijā ir iemesls, jo tas ir neparasti. Es apzinos, ka spēcīgākie tiek tālāk un strādā policijā. Tagad pilsētā ir ļoti daudz noziedzību. Tas ir ļoti daudz saistīts ar jauniešiem, kuri lieto narkotikas un pēc tam nezināmu iemeslu dēļ paņem savus ieročus un iet skaidroties ar citiem cilvēkiem. Tādu cilvēku dēļ mirst ļoti daudz nevainīgi cilvēki, kuri nemaz nebija iesaistīti konfliktos. Tieši šī iemesla dēļ es vēlos strādāt un kļūt par atbildīgu personu iecirknī, kas spētu palīdzēt un izglābt daudz cilvēkus un to dzīvības.

Kur Jūs sevi redziet pēc 5 gadiem?:

Es sevi nevaru redzēt pēc 5 gadiem, jo šis laika posms ir ļoti garš un es nevaru paredzēt, kas notiks šajā laika posmā. Varbūt mani pieņems par policijas virsnieku un es strādāšu par policistu šajā laika posmā, bet varbūt mani atraidīs un es došos jaunos darba meklējumos. Ja mani pieņems par policijas virsnieku es centīšos šajā 5 gadu laika posmā pierādīt sevi un kļūt par S.W.A.T virsnieku. Kā jau iepriekš teicu, nevaru paredzēt, kas notiks pēc 5 gadiem.

Kādi riski pastāv?:

Riski strādājot par policistu ir vienmēr augsti un vienmēr. Viena nepareiza darbība var maksāt dzīvību, jo katrai situācijai vajag savādāku pieeju. Neskatoties uz šiem riskiem, es vēlos aizsargāt cilvēkus, kuri ir apdraudēti un neaizsargāti riskējot ar savu dzīvību. Es esmu gatavs riskēt ar savu dzīvību, ja tas ir nepieciešams, lai aizsargātu valsti.

| 3 posms ; Vēsture | 

Vai Jūs esat tikuši arestēti par kādu noziegumu?:Nē, neesmu.
Ja jā, tad kāds bija noziegums un viņa motīvs?:
Vai Jūs esat lietojuši narkotiskās vielas, kuras ir aizliegtas mūsu štatā?: Nē, neesmu.
Ja jā, tad vai Jums ir atkarība un cik sen tas bija?:
Vai Jūs esat bijuši kāda nelegāla grupējuma biedrs vai starpnieks?:Nē, neesmu.
Ja jā, tad kāda, cik sen un cik ilgi?:
Vai Jūsu radiniekos ir kāds krimināli sodīts cilvēks?:Nē, nav.
Ja jā, tad nosauciet vārdu un ja ziniet sodāmības iemeslu tad miniet to:

(( Jaatbild ir ar īsām atbildēm, nav jāraksta referāti )) 

| 4 posms; Zvērests | 

Los Santos topošais Virsnieks, svinīgi apsolos nežēlot savus spēkus un prātu labākas dzīves veidošanai,manas dzimtās zemes un Los Santos tautas labā. Apsolos pēc labākās sirdsapziņas veikt Virsnieka pienākumus. Ar savu parakstu, es apstiprini, ka ievērošu zvērestā minēto. Es apzinos, ka par zvēresta nepildīšanu draud kriminālatbildība.

(( 5 posms; OOC informācija ))

 

Vārds: Mareks
Vecums: 14
In-Game UCP vārds: Sabertooth
Spēsi lietot programmu Discord?: Jā
Vai pēc iestāšanās Departamentā Tu būsi spējīgs izmantot mikrafonu mūsu Ts3 kanālos?
Ekrānšāviņš ar Admin History (/history): https://i.imgur.com/0ubywdJ.png

Pēdējo reizi rediģēja xGodSonZ, 2021. gada 12. aprīlī, 12:53.

Animated GIF

~~~~~~ Fenix Jamz - Dzīvs - "Bezdarbnieks" ~~~~~~

Bosch
Servera administrators
Frakciju komanda
Veterāns
1009 atbildes forumā
Online: 109d 9h 37m
Redzēts Vakar, 23:04
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 12. aprīlī, 21:23
0
post

Cien., F.Jamz.
Los Santos Policijas Departamenta Rekrutācijas un apmācību divīzija ir izskatījusi Jūsu iesniegto aplikāciju. Vēlamies informēt, ka Jūsu aplikācija tiek noraidīta.
Tas nozīmē to, ka Jūs netiekat pārvirzīts uz nākamo rekrutācijas posmu - intervija.
Atkārtotu aplikāciju variet iesūtīt pēc 2 nedēļām.
 

 

Aprīlis, 12,.2021.
Los Santos Policijas Departaments
Rekrutācijas un apmācību divīzija

Rekrutācijas un apmācības divīzijas pārstāvis
Assistant Chief, Thomas Fletcher

Los Santos, 2307 Commerce, Central Ave., Recruitment division

Lietotāji skatās šo tēmu: 0