bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzība par administrāciju
14
2
topic
[Sūdzība]qtecc1
Markuss777
Lietotājs
89 atbildes forumā
Online: 7d 11h 21m
Redzēts 5. janvārī, 00:47
Pievienots, 2021. gada 12. aprīlī, 00:15

Paraugs, kuru jānokopē un jāizpilda, kad iesniedz sūdzību

Tavs lietotājvārds: BigMarkuss

Augstākstāvošā/o lietotājvārds: qtecc1

Iesaistīto personu lietotājvārdi: Khasmogomed_Varayev, Tyrone_Jackson, Dzhokhar_Alikhadzhiyev .

Ko augstākstāvošais/ie pārkāpa: nezinu kā to nosaukt.

Pierādījumi: https://prnt.sc/119xx9r        https://prnt.sc/119xy0e

Komentāri: Tātad , mēs divatā ar Khasmogomed pie igs sēžam mahā, uzdiršam kautko nēģeriem un šis izvelk uzi. Labi viss čotka šaut nemāk , netrāpa nevienam. Mēs uzzvanam mentiem un nosnitchoajm ka tur šāva tas un tas. Es skatijos /admins , es tur bieži skatos jo man sabindots kopā ar /time. Es redzēju īsi brīdi pēc tā , qtecc1 iegāja dutya un pazuda no igs kautkur, mēs aiz stūra skatījamies. Vēl pēc brīža mēs stāvam pie igs un mūs menti pārmeklē bez iemesla, neko neatrod un es pats ar savām acīm redzēju kā qtecc1 atteleportējas uz igs un sāk skriet prom , jo mēs nosnitchojam atkal. Ments noķer viņu un pārmeklē , pie viņa neatradās uzi. Es varu saderēt ka ja viņs parādītu savus log files , tur 100% būtu redzams kā viņš kautkur aizlido vai aizteleportējās un nostasho savu uzi.

Pēdējo reizi rediģēja Markuss777, 2021. gada 12. aprīlī, 00:18.

Bridges
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Lietotājs++
Pot-Valor
Mazā MIA
517 atbildes forumā
Online: 39d 18h 12m
Redzēts 19. martā, 22:19
Pievienots, 2021. gada 13. aprīlī, 14:03
0
post

Palūgšu qtecc1 Iemest man privāti savus chatlogus.

2021-04-11 23x stundas chatlogus.

Bridzons atvadas


Discord
Bridges#1337

Steam
Bridges(click)

qtecc1
Servera administrators
Frakciju komanda
Lāc1s
86 atbildes forumā
Online: 4d 19h 43m
Redzēts 22. martā, 15:17
Pievienots, 2021. gada 13. aprīlī, 15:29
2
post

 

Šodien vakarā iemetīšu logus. 

Situācijā, jā. Man tiešām bija uzi. Un tiešām es pie igs izšāvu. Šāvu es vienīgi neapzināti, jo visus wepus vaklāju es līdzi un sanāca tā, ka uzspiedu ctrl pogu pavisam nevajadzīgajā brīdī. Lai tas turpmāk nenotiek, sapratu to, ka jānomet wepi, jo uz rokām reāli bija uzi un vel divi glocki(bez lodēm). Turpināt RP negribēju, jo tie divi aizbrauca. (vismaz man tā likās, jo nu ja šauj, tad jāmūk nevis jātusē turpat.cs)

Noliekot visas lietas, tepojos uz igs, grasījos ņemt report, bet sākās spontānais RP. Ja neturpinātu, būtu baaagais strīds, tāpēc izlēmu netaisīt RPavoid un turpināju RP. Sanāca kā sanāca. Uzaku loģiski man neatrada, kaut arī vajadzēja man viņam būt.

Atzīstu savu vainu šajā situācijā. Mana kļūda, labošos un tas vairs neatkārtosies.

Atvainojos par sagādātajām neertībām cietušajiem. Tātad BigMarkuss un vēlviens(piedod, nevarēšu nosaukt)

A un liels P.S.

Dutyjā gājis neesmu. Privilēģijas man ļauj teleportēties bez /aduty. BigMarkuss, lūdzu pārskati vai tiešām esi patiesi uzrakstījis sūdzību.

Paldies.

A un vel. Uzskatu ka šajā situācijā mani jāsoda ar /disarm komandu. 

BigMarkuss Par Tavu otro pierādījuma ss, ko iemeti sūdzībā, man, personīgi TEV, nav jāatskaitās par konkrētām lietām. drukāt man pm, traucējot administrācijas pienākuma veikšanu ir galīgi nevajadzīgi

Vēlreiz atvainojos par sagādātajām neērtībām.

Pēdējo reizi rediģēja qtecc1, 2021. gada 13. aprīlī, 15:37.

:slinkis:

Bridges
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Lietotājs++
Pot-Valor
Mazā MIA
517 atbildes forumā
Online: 39d 18h 12m
Redzēts 19. martā, 22:19
Pievienots, 2021. gada 13. aprīlī, 16:21
1
post

Sūdzība patiesa.

A un vel. Uzskatu ka šajā situācijā mani jāsoda ar /disarm komandu. 

Takā šī ir pirmā sūdzība, ieroči netiks ņemti nost, pieņemu ka esi aizmirsis tos nolikt vietā.

Iesku noņemt šaušanas bindu no CTRL, lai neatkārtotos šādi gadijumi.

 

Bridzons atvadas


Discord
Bridges#1337

Steam
Bridges(click)

Lietotāji skatās šo tēmu: 0