bilde ko parada kad esi afk par ilgu
0
2
topic
LSPD James Lewis
Vexy 0009
Lietotājs
5 atbildes forumā
Online: 7h 57m 15s
Redzēts 2021. gada 02. jūlijā, 22:33
Pievienots, 2021. gada 11. aprīlī, 02:45

Iesūtītājiem:

Jābūt San Andreas štata iedzīvotajiem.
Jābūt vismaz 21 gadus veciem.
Jābūt nokārtotai San Andreas Štata izsniegtai B kategorijas vadītāja apliecībai, vai A kategorijas vadītāja apliecībai.
Tīrai sodāmības vēsturei.
Kandidāta radinieki vai tuvākie draudi nedrīkst būt sodīti un nedrīkst atrasties policijas uzskaitē.
 

| 1 posms;  Personālā informācija |
Uzvārds, vārds: James Lewis
Dzimums:Vīrietis
Dzimšanas vieta:San fierro dzemdību  nams
Deklerētā dzīvesvieta:Idlewood #1
Faktiskā dzīvesvieta:idlewood #1
Pilsonība:Amerikānis
Tālruņa numurs:582832
E-Pasts:JamesLewis@gmail.com

| 2 posms; Jautājumi |

Kādēļ Jūs vēlaties kļūt par Los Santos Policijas Departamenta virsnieku?:Vēlos noverst  uzbrukumus, pilsētaij, vēlos aizstāvet pilsētu  krimināl personam,esmu professionals policists,cītas pilsētas esu bijis visādas pakāpes, māku visu kandrīz
Kur Jūs sevi redziet pēc 5 gadiem? SWAT Komandā, un vel pa Komandieri :)

| 3 posms ; Vēsture | 

Vai Jūs esat tikuši arestēti par kādu noziegumu?:Nē
Ja jā, tad kāds bija noziegums un viņa motīvs?:Nēsu veicis,jo esmu legāls
Vai Jūs esat lietojuši narkotiskās vielas, kuras ir aizliegtas mūsu štatā?:Nē nēsu, jo nelietoju neko 
Ja jā, tad vai Jums ir atkarība un cik sen tas bija?:Nē, nav bijusi atkarība,un nebus 
Vai Jūs esat bijuši kāda nelegāla grupējuma biedrs vai starpnieks?: Nē, un nevēlos tikt iesaistīts nekadās tādas, jo vēlos kļut pa LSPD darbinieku,un aizstāvet valsti 
Ja jā, tad kāda, cik sen un cik ilgi?:Nēsu bijis nevienā grupejumā,
Vai Jūsu radiniekos ir kāds krimināli sodīts cilvēks?:Nē
Ja jā, tad nosauciet vārdu un ja ziniet sodāmības iemeslu tad miniet to:Nav radiniekus kriminal sodamības bijušas

(( Jaatbild ir ar īsām atbildēm, nav jāraksta referāti )) 

| 4 posms; Zvērests | 

Es, James Lewis!  apliecinu, ka visi šajā aplikācijā izteiktie apgalvojumi ir patiesi un pilnīgi. Es saprotu, ka jebkādas neatbilstības, nepareizi apgalvojumi, izlaidumi vai viltojumi radīs iemeslu diskvalifikācijai, mana vārda svītrošanai no atbilstības saraksta. Es apstiprinu, ka visa norādītā informācija ir manis rakstīta un tā ir patiesa. 

(( 5 posms; OOC informācija ))

 

Vārds: Roberts
Vecums: 13
In-Game UCP vārds:  Gangsteris
Spēsi lietot programmu Discord?: Protams!
Vai pēc iestāšanās Departamentā Tu būsi spējīgs izmantot mikrafonu mūsu Ts3 kanālos?: Jā,
Ekrānšāviņš ar Admin History (/history):  Ok, tas Bug jail, bija par to RP Avoid, kjip mani iejailoja, un      man negāja talāk laiks , tapec paprasiju lai iejailo pa jaunu, un iejailoja par bug

 

Pēdējo reizi rediģēja Vexy 0009, 2021. gada 11. aprīlī, 03:21.
Bosch
Servera administrators
Frakciju komanda
Veterāns
1009 atbildes forumā
Online: 109d 9h 37m
Redzēts 5. maijā, 15:57
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 11. aprīlī, 13:57
0
post

Cien., James Lewis.
Los Santos Policijas Departamenta Rekrutācijas un apmācību divīzija ir izskatījusi Jūsu iesniegto aplikāciju. Vēlamies informēt, ka Jūsu aplikācija tiek noraidīta.
Tas nozīmē to, ka Jūs netiekat pārvirzīts uz nākamo rekrutācijas posmu - intervija.
Atkārtotu aplikāciju variet iesūtīt pēc 2 nedēļām.
 

 

Aprīlis, 11, .2021.
Los Santos Policijas Departaments
Rekrutācijas un apmācību divīzija

Rekrutācijas un apmācības divīzijas pārstāvis
Assistant Chief, Thomas Fletcher

Los Santos, 2307 Commerce, Central Ave., Recruitment division

Lietotāji skatās šo tēmu: 0