bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Bana apelācijas
6
0
topic
Liegums
nevermind
Lietotājs
4 atbildes forumā
Online: 2h 52m 20s
Redzēts 2021. gada 05. novembrī, 19:30
Pievienots, 2021. gada 09. aprīlī, 12:45

Paraugs, kuru jānokopē un jāizpilda, kad iesniedz apelāciju

Tavs lietotājvārds: nevermind

Tavs sērijas numurs: C98ABE8160EE484A624195B577E360C2

Administrācijas locekļa lietotājvārds: Nav redzams.

Liegumas saņemšanas datums/laiks: pieņemu ka no 07.04-09.04(tajās divās dienās mta negāju)

Lieguma saņemšanas iemesls: Nav ne jausmas,jo pēdējais ko dariju nebij nekas aizliegts,bet pieņemu to ka pāris dienas atpakaļ kopš pēdējās spēlēšanas es uztaisiju NONRP ,jo man nebij laika RPot.

Komentāri: 

Es vēlos tikt kick.lv,jo pārgāju no  servera neaktivitātes dēļ,jā man ir daži ajail,bet  pamatā katram ajail ir savs stāsts.Citos mani iegāza,citos mana stulbuma dēļ.RPot māku,ja to neesmu darijis tad tapēc ka saprotu to ka būs čakarēšanās..Es spēlē beidzot esmu iejuties-jauna mašīna,draugi,f3 frakcija,garāža utt.

Ar cieņu nevermind:)

Pēdējo reizi rediģēja Dinčaa, 2021. gada 09. aprīlī, 14:35.
518293182
Īpašnieks
Transportlīdzekļu komanda
🥀
1115 atbildes forumā
Online: 225d 11h 14m
Redzēts 20. aprīlī, 17:00
Pievienots, 2021. gada 09. aprīlī, 13:33
0
post

Nekur neuzrāda, ka tev būtu bans.

🆗🆒♿

sīkāk par ls opening kekw

Horoskopi Ātri vien zaudē savaldību!

2. vieta - Skorpions

Skorpions var izskatīties ļoti atturīgs un pat ieturēt distanci, taču viņa iekšienē viss ir gluži pretēji. Agresija šīs zīmes pārstāvju starpā kādu laiku uzkrājas un pēc tam izpaužas ārkārtīgi negaidīti. Skorpioni ir atriebīgi, tā ir viena no viņu galvenajām iezīmēm, viņi ir ļaunatminīgi. Šī zīme nepieļauj melus, tie viņus sagrauj. Kas attiecas uz krāpšanu, tad tikai mājiens, ka partneris ir viņam neuzticīgs, var padarīt Skorpionu traku.

Skorpiona zīmē dzimis vīrietis vēlas atrast labāko sievieti pasaulē - neko mazāk. Tāpēc, ja viņš ir izvēlējies tevi, tas nozīmē, ka tu esi labākā. Skorpions iemīlēs inteliģentu, seksīgu, azartisku, kaislīgu un neatkarīgu sievieti.

Skorpioni neko neaizmirst. Jūs būsiet pārsteigts par viņu spēju atcerēties pat vissīkākās detaļas par visdažādākajiem notikumiem. Sākot no priecīgiem brīžiem līdz skumjiem, Skorpioni atceras visu, saglabājot aizvainojumus un neatlaižot tos vaļā.

CODE: PRISONGANG FOR 75% DISCOUNT

archaa
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
archa
684 atbildes forumā
Online: 51d 16h 13m
Redzēts 16. aprīlī, 09:13
Pievienots, 2021. gada 09. aprīlī, 13:37
1
post

=========== LIEGUMA #324 INFORMĀCIJA ============
Lietotājvārds: N/A
Sērijas numurs: N/A
IP adrese: 
Administrators: biistamais
Datums: 2020-10-31 16:18:20
Iemesls: Reklāma
Komentāri: N/A

Nav norādīts lietotājvārds un sērijas numurs , bet pēc tavas dotās ip adreses uzrādās ka esi reklamējis citu projektu.

 

nevermind
Lietotājs
4 atbildes forumā
Online: 2h 52m 20s
Redzēts 2021. gada 05. novembrī, 19:30
Pievienots, 2021. gada 09. aprīlī, 13:37
0
post

wdym citu projektu..es neko taadu neesmu reklamējis

nevermind
Lietotājs
4 atbildes forumā
Online: 2h 52m 20s
Redzēts 2021. gada 05. novembrī, 19:30
Pievienots, 2021. gada 09. aprīlī, 13:38
0
post

es ph nospeleju gadu..tiesam doma kad es darītu ko tādu?

3.1. Punkta pàrkāpums

Pēdējo reizi rediģēja Dinčaa, 2021. gada 09. aprīlī, 14:36.
518293182
Īpašnieks
Transportlīdzekļu komanda
🥀
1115 atbildes forumā
Online: 225d 11h 14m
Redzēts 20. aprīlī, 17:00
Pievienots, 2021. gada 09. aprīlī, 13:38
0
post

unbanots, logos neko neuzrāda.

🆗🆒♿

sīkāk par ls opening kekw

Horoskopi Ātri vien zaudē savaldību!

2. vieta - Skorpions

Skorpions var izskatīties ļoti atturīgs un pat ieturēt distanci, taču viņa iekšienē viss ir gluži pretēji. Agresija šīs zīmes pārstāvju starpā kādu laiku uzkrājas un pēc tam izpaužas ārkārtīgi negaidīti. Skorpioni ir atriebīgi, tā ir viena no viņu galvenajām iezīmēm, viņi ir ļaunatminīgi. Šī zīme nepieļauj melus, tie viņus sagrauj. Kas attiecas uz krāpšanu, tad tikai mājiens, ka partneris ir viņam neuzticīgs, var padarīt Skorpionu traku.

Skorpiona zīmē dzimis vīrietis vēlas atrast labāko sievieti pasaulē - neko mazāk. Tāpēc, ja viņš ir izvēlējies tevi, tas nozīmē, ka tu esi labākā. Skorpions iemīlēs inteliģentu, seksīgu, azartisku, kaislīgu un neatkarīgu sievieti.

Skorpioni neko neaizmirst. Jūs būsiet pārsteigts par viņu spēju atcerēties pat vissīkākās detaļas par visdažādākajiem notikumiem. Sākot no priecīgiem brīžiem līdz skumjiem, Skorpioni atceras visu, saglabājot aizvainojumus un neatlaižot tos vaļā.

CODE: PRISONGANG FOR 75% DISCOUNT

Lietotāji skatās šo tēmu: 0