bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
1
0
topic
[TLL BENO] Wayne Walker
Jankellls
Lietotājs
Bērziņš'
67 atbildes forumā
Online: 6d 12h 16m
Redzēts 2023. gada 16. oktobrī, 15:20
Pievienots, 2021. gada 03. aprīlī, 15:10

 

~ Personālā Informācija

 - Vārds: Wayne

 - Uzvārds: Walker

 - Dzimums: Vīrietis

 - Personas Kods: 290484

 - Dzīves vieta: Idlewood 

 - Nacionalitāte: Amerikānis

 - Talruņa nummurs: 811972

~ Vakances / Vispārīgā Informācija

 - Iepriekšējās darba vietas: Autobusa šoferis, preču piegādātājs, auto mehāniķis

 - Amats, uz kuru kandidējat: Konfiscētājs

 - Jūsu pieredze šajā amatā: Nav, bet ir labas braukšanas prasmes un spēja adaptēties jebkurai situācijai.

 - Izglītības iestādes: "LosSantos pamatskola" , "Las Venturas 2. vidusskola", "Las Venturas Augstskola" 

 - Vai Jūs esat iepriekš sodīts? Ja, jā tad par ko?: Sodāmība nav.

~ Dokomentu Pārbaude

 - Vai Jums ir derīga Los Santos B kategorijas vadītāja apliecība?: Jā

 - Vai Jums ir kādas citas apliecības? Vai licences?: Jā, motocikla license. 

~ Motivācijas Dati

 - Kādēļ mums tieši Jūs būtu jāpieņem šajā amatā?: Izdarīšu darbu labāk par pārējiem un centīšos tā, lai visiem ir labāk.

 - Motivācijas Vēstule ( 60 - 90 Vārdi ): Atsaucoties uz jūsu sludinājumu, ka LSAK meklē darbiniekus, vēlos izvirzīt savu kandidatūru konfiscētāja amatā. Mana līdzšinējā pieredze ir bijusi dažāda. Esmu strādājis par šoferi autobusu firmā un piestrādāju par mehāniķi, kur ieguvu lielu pieredzi gan autotehnikā, gan braukšanā ar smagajiem auto.  Esmu strādīgs un komunikabls , daru savu darbu ar prieku, esmu cilvēks ar augstu atbildības sajūtu un precizitāti. Esmu gatavs apgūt visas iespējamās iemaņas, lai labāk veiktu konfiscētāja darbu.  Es uzskatu, ka spēšu darīt jūsu darbu diezgan labi un teicami. Angļu valoda ir mana dzimtā valoda, bet esmu sācis apgūt arī citas valodas. Spēju pielāgoties jaunām situācijām un ātri mācos no kļūdām. Augsti novērtēšu Jūsu uzaicinājumu uz darba interviju, lai apspriestu manas darba iespējas.

~ OOC Informācija

 - Vārds: Jānis

 - Vecums: 17

 - SS no /history: https://failiem.lv/u/g75q278tx

 - SS no /stats: https://failiem.lv/u/g75q278tx

DidzzyS
Servera administrators
Frakciju komanda
Transportlīdzekļu komanda
294 atbildes forumā
Online: 18d 6h 46m
Redzēts 11. aprīlī, 12:47
Pievienots, 2021. gada 03. aprīlī, 19:11
0
post

Cienījamais Wayne Walker, izskatot Jūsu iesūtīto CV, esam nolēmūši pieņemt jūs uz parbaudes laiku.

Sazināsimies ar jums tuvāko 2 dienu laikā.

Ar cieņu,

TLL Beno priekšnieka vietnieks

Opie Wilson

Lietotāji skatās šo tēmu: 0