bilde ko parada kad esi afk par ilgu
4
0
topic
[LSPD]Kameron Blake
fantastiK
Lietotājs
7 atbildes forumā
Online: 7h 43m 34s
Redzēts 2021. gada 03. aprīlī, 00:15
Pievienots, 2021. gada 02. aprīlī, 02:01

mZ2fW3K.png

 

LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS

"REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA"

APLIKĀCIJAS FORMĀTS;

Iesūtītājiem:

Jābūt San Andreas štata iedzīvotajiem. {jā}

Jābūt vismaz 21 gadus veciem.{jā}

Jābūt nokārtotai San Andreas Štata izsniegtai B kategorijas vadītāja apliecībai.{jā}

| 1 posms;  Personālā informācija |
Uzvārds, vārds: Kameron Blake
Dzimums: Vīrietis 
Personas kods: 060696-47745
Dzimšanas vieta: ASV
Štats: Los Santos
Deklerētā dzīvesvieta:East Broadway  Jefferson.
Faktiskā dzīvesvieta:East Broadway  Jefferson
Pilsonība: Amerikānis
Tālruņa numurs:676149
E-Pasts:Blake.K@gmail.com

| 2 posms; Jautājumi |

Kādēļ Jūs vēlaties kļūt par Los Santos Policijas Departamenta virsnieku?:Ierodoties Los Santos, nācās saskarties vai redzēt nekārtības kas notika man apkārt, beidzot San Fiero Policijas koledžu sapratu ka tur mana karjēra nebūs tāda kādu to es vēlētos, sevi redzu ieks Los Santos ielām, palīdzot saviem turpmākajiem kolēģiem palīdzēt uzvarēt netaisnību, un atvieglot Los Santos iedzīvotājiem dzīvi, cerot padarīt Los Santos pilsētu drošu man maniem līdzcilvēkiem un Los Santos štata iedzīvotājiem.
Kādēļ tieši Jūs būtu jāpieņem departamentā?: Esmu beidzis San Fiero policijas koledžu, esmu spēcīgā fiziskajā sagatavotībā, kā arī spēju lieliski darboties saspringtās situācijās.
Kādi ir riski darbā policijā?:Es apzinos to ka šis darbs var apdraudēt manu dzīvību glābjot kāda cita dzīvību. Manu tuvinieku dzīvības. 

| 3 posms; Zvērests |

Es, Kameron Blake, Los Santos topošais Virsnieks, svinīgi apsolos nežēlot savus spēkus un prātu labākas dzīves veidošanai,manas dzimtās zemes un Los Santos tautas labā. Apsolos pēc labākās sirdsapziņas veikt Virsnieka pienākumus. Ar savu parakstu, es apstiprini, ka ievērošu zvērestā minēto. Es apzinos, ka par zvēresta nepildīšanu draud kriminālatbildība. 

(( 4 posms; OOC informācija ))

 

Vārds:Jānis
Vecums: 20
In-Game UCP vārds: fantastiK
Spēsi lietot programmu Discord?: Jā
Vai pēc iestāšanās Departamentā Tu būsi spējīgs izmantot mikrafonu mūsu Ts3 kanālos? [OBLIGĀTI]: Jā
Ekrānšāviņš ar Admin History ( /history ): 

 

 

Bosch
Servera administrators
Frakciju komanda
Veterāns
1009 atbildes forumā
Online: 109d 9h 37m
Redzēts 9. maijā, 21:19
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 02. aprīlī, 22:45
1
post

Cien., Kameron Blake.
Los Santos Policijas Departamenta Rekrutācijas un apmācību divīzija ir izskatījusi Jūsu iesniegto aplikāciju. Vēlamies informēt, ka Jūsu aplikācija tiek noraidīta.
Tas nozīmē to, ka Jūs netiekat pārvirzīts uz nākamo rekrutācijas posmu - intervija.
Atkārtotu aplikāciju variet iesūtīt pēc 2 nedēļām.

Iemesls: Rekrutācijas noteikumi, iepazīstieties ar trešo sadaļu, šeit

 

Aprīlis, 2, .2021.
Los Santos Policijas Departaments
Rekrutācijas un apmācību divīzija

Rekrutācijas un apmācības divīzijas pārstāvis
Assistant Chief, Thomas Fletcher
 

Los Santos, 2307 Commerce, Central Ave., Recruitment division

Lietotāji skatās šo tēmu: 0