bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
2
2
topic
[TLL BENO] Francino Bar Abel
your2mad
Lietotājs
Arkoms
2 atbildes forumā
Online: 6h 44m 08s
Redzēts 25. februārī, 15:54
Pievienots, 2021. gada 01. aprīlī, 00:17

 

~ Personālā Informācija

 - Vārds: Francino 

 - Uzvārds: Abel

 - Dzimums: Vīrietis

 - Personas Kods: 291295-11420

 - Dzīves vieta: 1740 Market Street. Māja #5

 - Nacionalitāte: Afro-Amerikānis.

 - Talruņa nummurs: 560483

~ Vakances / Vispārīgā Informācija

 - Iepriekšējās darba vietas: LSGD ugunsdzēsējs, autobusa vadītājs, preču piegādātājs jeb kurjers.

 - Amats, uz kuru kandidējat: Konfiscētājs

 - Jūsu pieredze šajā amatā: Pagaidām šāda pieredze man vēl nav, bet esmu tuvās atiecībās ar tehniku, tākā domāju ka tikšu galā.

 - Izglītības iestādes: Los Santos Sākumskola, Los Santos Pamatskola, Los Santos Vidusskola, Las Venturas Ugunsdzēsības akadēmija.

 - Vai Jūs esat iepriekš sodīts? Ja, jā tad par ko?: Jā esmu, par ātrum pārkāpšanu.

~ Dokomentu Pārbaude

 - Vai Jums ir derīga Los Santos B kategorijas vadītāja apliecība?: Jā man ir. 

 - Vai Jums ir kādas citas apliecības? Vai licences?: Nē.

~ Motivācijas Dati

 - Kādēļ mums tieši Jūs būtu jāpieņem šajā amatā?: Tādēļ, ka esmu ļoti atbildīgs pret darbu, un vienmēr katrai niansei pievēršu uzmanību. Kā arī būtu lielisks papildinājums jūsu komandai, jo esmu radis strādāt komandā, palīdzēt un sadarboties, dēļ ugunsdzēsības akadēmijas.

 - Motivācijas Vēstule ( 60 - 90 Vārdi ): Tākā sapratu, ka vairs nevēlos riskēt ar savu dzīvību esot ugunsdzēsējs, sāku meklēt citu darbu. Autobusa vadītājam vai kurjeram man īsti nepatika būt, bet tā domāju un sapratu, ka auto konfiscētājs ir tas kas es pa tiešām gribētu būt, jo pastrādājot ar autobusu sapratu cik ielas ir pilnas ar nepareizi noliktiem auto, vai vienkārši pamestiem auto. Tādēļ lai kaut cik palīdzētu Los Santos, es sapratu, ka jā es gribētu būt konfiscētājs. Kādēļ izvēlēties tieši mani? Jo esmu rūdīts vīrietis kurš ar atbildību pieiet katram darbam, un pievērš tam simtprocentīgu uzmanību, kā arī ar tehniku esmu tu. Un vēl kā lielu plusu uzskatu to, ka man patīk sadarboties, un atrasties cilvēkos, tādēļ uzskatu, ka būtu lielisks papildinājums jūsu komandai.

 

~ OOC Informācija

 - Vārds: Arķoms 

 - Vecums: 20

 - SS no /history: https://files.fm/u/yndg6edun (nja, dažreiz kāja paslidējusi)

 - SS no /stats: https://files.fm/u/dgnchmbbv

 

DidzzyS
Servera administrators
Frakciju komanda
Transportlīdzekļu komanda
294 atbildes forumā
Online: 18d 6h 46m
Redzēts 11. aprīlī, 12:47
Pievienots, 2021. gada 03. aprīlī, 19:12
0
post

Cienījamais Francino Abel, izskatot Jūsu iesūtīto CV, esam nolēmūši pieņemt jūs uz parbaudes laiku.

Sazināsimies ar jums tuvāko 2 dienu laikā.

Ar cieņu,

TLL Beno priekšnieka vietnieks

Opie Wilson

Lietotāji skatās šo tēmu: 0