bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzība par administrāciju
6
7
topic
sūdzība logix
fletcher2
Lietotājs
208 atbildes forumā
Online: 31d 19h 18m
Redzēts 2021. gada 04. septembrī, 15:15
Pievienots, 2021. gada 10. martā, 01:36

 

Paraugs, kuru jānokopē un jāizpilda, kad iesniedz sūdzību

Tavs lietotājvārds:  blackdragon

Augstākstāvošā/o lietotājvārds: logix

Iesaistīto personu lietotājvārdi: poh

Ko augstākstāvošais/ie pārkāpa: GF un beigās atriebās . karoče gribējam apzagt logixu , izlecu no mašīnas sāku tēmēt uz viņu , ierocis no viņa galvas ir metru attālumā, viņš noerpo kā pieliecas pie zemes , bet kamēr viņš liektos es būtu paspējis 10 lodes viņam purnā ielikt, labi par to vienalga pmos sākām strīdēties es sapratu, ka viņš nav stabils un nav ponts kaut ko skaidrot, beigās braucam džeks ne no kurienes uzrodas un atšauj mūs. Varbūt kāds gudrais kā viņš prasīs kāpēc tad es nešāvu, jo viņš pārkāpa terminu GF un nav jēgas šaut, jo viņš dzīvē tā nedarītu.

Pierādījumi:

Komentāri: cik var rakstīt sūdzības par šo džeku laiks atņemt to GM beidzot.

ForesT
Lojālais lietotājs
Lietotājs++
Rafaello, Rapapiņš
145 atbildes forumā
Online: 7d 22h 46m
Redzēts 2022. gada 25. decembrī, 22:27
Pievienots, 2021. gada 10. martā, 01:42
5
post

Tiešām cik var, tev neliekas smieklīgi rakstīt kautko tādu? 

Kāpēc tad tu nešavi ja izrādīja tadu vienaldzību, būtu šāvis nost taču un CK, Johaidi. 

Pēdējo reizi rediģēja ForesT, 2021. gada 10. martā, 01:45.
Logix
Bijušais administrators
Lietotājs++
Brendijs
784 atbildes forumā
Online: 12d 2h 32m
Redzēts 2023. gada 12. oktobrī, 18:30
Pievienots, 2021. gada 10. martā, 01:47
5
post

Esmu automašīnā, kad bēgu noerpoju, varēji šaut, būtu CK. Par cik esmu nelegāls, ar ieročiem vislaik ņemos, apšaudes ir ikdiena, tad iemesls, kāpēc aizbraucu lūk vienkāršs, izrādīju vienaldzību pret to. Taču, Tu, blackdragon, neerpoji, ka Tevi notrieca, Un vēl, rekur no jums MG, savējo autobusa šoferi neapzagsiet.

  Lūk Jums ir roleplays kad es braucu, ja es būtu stāvošs ar ieroci seja, tad viss būtu savādāk, tagad es Tev uzbraucu virsu. Nu, protams, Tu neapjriti jo stāvēji ar animāciju.  Varēji šaut, tā ir vienmēr, ja kāds izrāda vienaldzību, Tev ir iespēja uzlikt CK.

Bez šī visa, piebraucam, pārmeklējam auto un personas, Ruslans uzreiz revaivojas, lai nebūtu man jāatdod colts, bet tikai tad, kad saku darboties. Un tad vēl Falke teica ka vīns esot reportu uzrakstījis " nezināju ka lsgd atņem ieroci, vai to var atdot?"   Like. Wtf wrong with u. Iemācies vienreiz zaudēt, draugs.  Tiklīdz Tev neizdodas, ir jāraud, un nu jau izskatās, ka Kicka tas sāk palikt aktuāli, visi nid. Pie F1 nav laikam GF noteikums laikam nemaz.  
P.S. Vasara nāks jauna Samp paaudze būs jauni lowaki ko mācīt un kas raudas, dēļ manis vismaz serverī un foruma ir aktivitāte :D

Pēdējo reizi rediģēja Logix, 2021. gada 10. martā, 01:48.
fletcher2
Lietotājs
208 atbildes forumā
Online: 31d 19h 18m
Redzēts 2021. gada 04. septembrī, 15:15
Pievienots, 2021. gada 10. martā, 01:51
1
post

tu mani pārstreidz dažreiz.

tajā brīdi man colts uz rokas vairs nebija un es jau izskaidroju kāpēc es nešāvu.

Burbule
Meitene zeltene
☠️
15 atbildes forumā
Online: 1d 18h 45m
Redzēts 2022. gada 09. janvārī, 21:35
Pievienots, 2021. gada 10. martā, 01:52
2
post

pirmkart, ierocis nebija pie pūķa. ierocis bija pie manis ko atnema GD

Un es tur labu laicinu gulēju pēc pūķa.:)

Pēdējo reizi rediģēja Burbule, 2021. gada 10. martā, 01:54.
boomer

Logix
Bijušais administrators
Lietotājs++
Brendijs
784 atbildes forumā
Online: 12d 2h 32m
Redzēts 2023. gada 12. oktobrī, 18:30
Pievienots, 2021. gada 10. martā, 01:55
4
post

Nu, kas tad ir otrkārt? 
Es to minēju ka faktu, jo kad piebraucam vīns revaivojas un nāca tāds reports no Tevis dragon, laikam.   Still neredzu, ka esmu kaut ko pārkāpis, ja nu vienīgi fanam atņēmis ieroci. 
"Logix neesi kuce, paņem f3" 

Dinčaa
Meitene zeltene
132 atbildes forumā
Online: 129d 23h 8m
Redzēts 28. martā, 15:38
Pievienots, 2021. gada 10. martā, 01:55
2
post

Palūgšu izbeigt čatu.

Katrs nākamais liekais posts tiks sodīts ar 1 brīdinājuma punktu. Atļauts izteikties tikai sūdzības izskatītājam un sūdzībā iesaistītajiem, lai pievienotu tikai papildus pierādījumus(ekrānšāviņi, logfiles, situācijas video, detalizēts situācijas apraksts).

fletcher2
Lietotājs
208 atbildes forumā
Online: 31d 19h 18m
Redzēts 2021. gada 04. septembrī, 15:15
Pievienots, 2021. gada 10. martā, 01:56
1
post

pēdējais čats , nē reports nebija no manis.

Ignorē norādījumus - nav pierādījums

Pēdējo reizi rediģēja Dinčaa, 2021. gada 10. martā, 01:58.
esmunozonas
Lietotājs
28 atbildes forumā
Online: 1d 14h 35m
Redzēts 2021. gada 03. maijā, 17:00
Pievienots, 2021. gada 10. martā, 02:29
0
post

Man te nav nekādas darīšanas, taču ļoti bieži sūdzības izskata nepareizi, to esmu ievērojis, kopš sāku te spēlēt.
 

Sāksim ar to, ka Tu blackdragon pīksti par to, ka tas nav realistiski. Realistiski nav arī tas, ka Tu turi ieroci ar vienu roku, taču tas nekas, parcik tā tā spēle ir uztaisīt.Otrais fakts, ka Jūs laikam nesaprotat cik grūti īstenībā ir šaut ar ieroci, nekad neesmu pats šāvis, bet internetā ir pilns ar informāciju. Colta, jeb vecais labais Glock-18 uz ko tas ir taisīts ir tikai precīz līdz pirmajiem 20 metriem, un tad pat ir grūti trāpīt vairākas lodes pēc kārtas, kad Tu šauj. Tātad, Tu vari izslēgt to variantu, ka viņš nevarēja paspēt noliekties un piespiest gāzi, lai auto tevi notriektu. Viss ticamāk Tu izšautu tikai vienu lodi līdz viņš jau tevi būtu notriecis un straujajā situācijā Tu būtu pat aižšāvis garām, tā ka vari nepīkstēt, ka nav "realistiski". Vēlos piebilst, ka Tu saki un es citēju "ierocis no viņa galvas ir metru attālumā", taču patiesība Tu esi no paša šofera visamz 4-5 metrus. Parcik no priekšējā bumpera jau vien līdz šoferim ir 2-3metri. Piebilde: Tava reakcija šādā situācijā būtu lēnāka tāpat par autovaditāju, kas veiktu pirmo soli. 

Par to ka viņš atbrauca un nošāva tevi Tu nemaz nevari pīkstēt un iekļaut sūdzība, jo tas ir pilnīgi normāli un kaut cik pareizi. Nezinu, kāds ir viņa tēls, taču esmu pārliecināts, ja Tu izvilksi uz nopietna cilvēka ieroci un mēģināsi viņu apzgat, vari nedomāt ka tevi par to nekādā veidā nenosodīs, šoreiz tavs sods bija nāve. 

Ja Tu gribi, lai tevi uztver nopietni neieteiktu braukāt apkārt rozā X5 un rakstīt visiem "sell green", kā idiots. Tad varbūt arī tavas sūdzības, būtu patiesas, jo šeit ļoti daudz var strīdēties. Rezumē, gunfears nav, ja Logix attēlotais personāžš ir tur kaut kāds mafiozo vai gangsteris, izstāstīju augstāk kāpēc, un tas ka viņš tevi atbrauca nošaut arī ir pieļaujams. 

 

 

edit: pareizrakstības kļūdas

Pēdējo reizi rediģēja esmunozonas, 2021. gada 10. martā, 02:31.
Lietotāji skatās šo tēmu: 0