bilde ko parada kad esi afk par ilgu
7
0
topic
[BACK TO HOME] Joe Taylor.
nauriks
Servera administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Biedrs
Gate atbildīgais
nauriks
Naurēns
720 atbildes forumā
Online: 47d 22h 9m
Redzēts 22. maijā, 18:49
Pievienots, 2021. gada 27. februārī, 18:53

C195PJf.png

LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS
ATJAUNOŠANAS APLIKĀCIJAS FORMA

Personas dati

A1. Vārds: Joe.
A2. Uzvārds: Taylor. 
A3. Telefona numurs: 711399
A4. Dzīvesvieta: Ganton privātmāja.
A5. Dzimums: Vīrietis.

 

Darbība departamentā

B1. Vai Jums ir tikuši izsniegti brīdinājumi departamentā?: Nē, nekad neesmu saņēmis nevienu brīdinājumu. 
B2. Ja atbildējāt uz ''B1'' ar pozitīvu atbildi, tad paskaidrojiet par ko un pēc cik ilga laika tiem bija jābeidzas: Nekad nav bijuši. 
B3. Vai esat kādreiz tikuši ielikti departamenta melnajā sarakstā?: Neesmu nekad ticis iekš melnā saraksta. 

 

Nodarbinātība departamentā

C1. Iepriekšējā pakāpe: Seržants. 
C2. Amata pamešanas iemesls: Strādājot Los Santos Police Departamentā es biju ticis līdz Seržantam, jo savu darbu darīju kārtīgi un nevienam pret to nebija nekādi iebildumi, bet beigās es uzzināju, kad mani bijušie kolēģi strādā iekš Los Santos Šerifu Departamenta un es izlēmu, kad došos uz turieni. 
C3. Kāpēc vēlies atgriezties departamentā?(Minimums 50 vārdi):  Pa šo laiku, kamēr strādāju iekš Šerifu departamenta, neesmu juties tā, kā vajadzētu justies īstajā vietā, tāpēc izlēmu pavērot, kas notiek ar Police Departamentu. Es redzēju, kad ir mainījusies priekšniecība, ir mainījies sastāvs un viss pārējais, mans bijušais kolēģis ir iekš Departamenta, tāpēc izdomāju, kad atgriezīšos.. 
 

(( OOC informācija ))

Vecums: 14
Links uz apstiprinātu rekrutācijas aplikāciju: Vairs neatradīšu, bet Fletchers zin, kad iepriekš biju iekš frakcijas, kā Seržants. 

Pēdējo reizi rediģēja nauriks, 2021. gada 27. februārī, 18:57.
Bosch
Servera administrators
Frakciju komanda
Veterāns
1009 atbildes forumā
Online: 109d 9h 37m
Redzēts 9. maijā, 21:19
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 27. februārī, 19:02
0
post

Cien, Joe Taylor..

Mēs rakstām Jums attiecībā uz iesūtīto aplikāciju amata atjaunošanai. Pēc plašākas diskusijas mēs uzskatām Jūsu aplikāciju par derīgu  amata atjaunošanai Los Santos Policijas Departamentā. Ņemot vērā to, ka Jūsu kvalifikācija priekš Seržanta I amata ir iztecējusi, Jums tiek piedāvāts atjaunoties pakāpē Policijas Virsnieks III, ņemot vērā arī to, ka drīzumā būs nepieciešami jauni Field Training Officer.

Ja Jūs uzskatāt ka esat gatavi piekrist atjaunoties departamentā, tad sazinaties ar mūsu iecirkni caur tālruņa numuru -  311 un pieprasiet interviju ar kādu Augstākās komandas pārstāvi, vai Rekrutācijas un apmācības biroja pārstāvi.

 

Februāris 27.; 2021
Los Santos Policijas Departaments
Augstākā komanda
 

100 Central, 1st Street, Los Santos, SA 90012

Lietotāji skatās šo tēmu: 0