bilde ko parada kad esi afk par ilgu
2
3
topic
[LSPD] Akan Names.
! starxzs
Lietotājs+
starenis
95 atbildes forumā
Online: 3d 21h 44m
Redzēts 2023. gada 31. oktobrī, 15:04
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 19. februārī, 18:21

LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS

"REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA"

APLIKĀCIJAS FORMĀTS;

Iesūtītājiem:

Jābūt San Andreas štata iedzīvotajiem.Jā, es esmu San Andreas štata iedzīvotājs

Jābūt vismaz 21 gadus veciem. Jā, es esmu 21 gadus vecs

Jābūt nokārtotai San Andreas Štata izsniegtai B kategorijas vadītāja apliecībai. Jā, man ir San Andreas Štata izsniegtai B kategorijas vadītāja apliecībai.

| 1 posms;  Personālā informācija |
Uzvārds, vārds: Akan Names
Dzimums: Janvāris, 7, 1995
Personas kods: 070195-27165 
Dzimšanas vieta:Los Santos slimīca
Štats: San Andreas
Deklerētā dzīvesvieta: VorTex Auto
Faktiskā dzīvesvieta:VorTex Auto
Pilsonība:Los Santos
Tālruņa numurs: 497467
E-Pasts:Nesaprotu īstais ēpasts vai Ingame, Pasakat un tad pateikšu, Man draugs teica kad jaizdomā.

| 2 posms; Jautājumi |

Kādēļ Jūs vēlaties kļūt par Los Santos Policijas Departamenta virsnieku?: Es velos kļūt par Los Santos Policijas Departamenta virsnieku,jo
Man ļoti šis darbs intresē un kad biju mažinš man ļoti patika skatīties kā policisti brauc filmiņās un ķer bandītus un tas bija tik jautri
Tagad kad man ir 27 gadi gribētu kļūt par Los Santos Policijas Departamenta virsnieku, Paldies par uzmanību.

Kādēļ tieši Jūs būtu jāpieņem departamentā?: Domāju, ka mani ir nepieciešams pieņemt departamentā, jo, es esmu uzticīgs, Izpalīdzīgs pret otriem darbiniekiem, Man ir bijusi pieredze citā serverī par virsnieku, piemēram chill , Playhard, 
Esmu cītīgs un darīšu visu ko vajadzēs! Māku labi braukt ir liela pieredze, Ātri arī mācos un es domāju kad būtu labs Los Santos Policijas Departamenta virsnieks, Paldies par savu uzmanību!

Kādi ir riski darbā policijā?: Kādi riski? Nuuu, Kad kāds ir jāķer tu riskē ar savu dzīvību jo tu nekad nezini kad tu vari nepareizi pagriesties un dabūt traumas, Ja tu kādu apstādini, Tam var būt ierocis un ar to tevi nošaut!

| 3 posms; Zvērests | 

Es, [Akan Names] , Los Santos topošais Virsnieks, svinīgi apsolos nežēlot savus spēkus un prātu labākas dzīves veidošanai,manas dzimtās zemes un Los Santos tautas labā. Apsolos pēc labākās sirdsapziņas veikt Virsnieka pienākumus. Ar savu parakstu, es apstiprini, ka ievērošu zvērestā minēto. Es apzinos, ka par zvēresta nepildīšanu draud kriminālatbildība.

(( 4 posms; OOC informācija ))

 

Vārds:Adrians

Vecums: 15

In-Game UCP vārds: Dan

Spēsi lietot programmu Discord?:Jā, Bet ne bieži, Jo es nevaru parunāt.

Vai pēc iestāšanās Departamentā Tu būsi spējīgs izmantot mikrafonu mūsu Ts3 kanālos? [OBLIGĀTI]:Jā varēšu runāt Ts3 kanālos


Ekrānšāviņš ar Admin History ( /history ):

 https://imgur.com/WmK9HkJ

Paldies par jūsu uzmanību, Jauku jums dienu un Paldies!                                                              Akan Names

                                                                                                                                                       Paraksts: Akan

 

Bosch
Servera administrators
Frakciju komanda
Veterāns
1009 atbildes forumā
Online: 109d 9h 37m
Redzēts 9. maijā, 21:19
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 19. februārī, 18:23
0
post

Neesmu sapratis, tu raksti pieteikumu IC vai OOC. Jaucot visu kopā tu pārkāp foruma noteikumus (ja nemaldos).
Kad sapratīsi, kādā stilā veidosi savu pieteikumu, dod ziņu.

Pieteikums noraidīts, atkārtotu vari rakstīt pēc 2 nedēļām. 

! starxzs
Lietotājs+
starenis
95 atbildes forumā
Online: 3d 21h 44m
Redzēts 2023. gada 31. oktobrī, 15:04
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 19. februārī, 18:24
0
post

Nesapratu. Augšā ir jaraksta IC un lejā ooc man teica!

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0