bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzība par administrāciju
2
1
topic
[Sūdzība] Memorie
RainersK
Lietotājs++
263 atbildes forumā
Online: 39d 7h 44m
Redzēts 18. martā, 09:52
Pievienots, 2021. gada 18. februārī, 18:35

Iesniedzot sūdzību par administrāciju

 

Lai vieglāk izsekot līdzi izveidotajam saturam, tā nosaukumam ir jāatbilst šim formātam: 

[Sūdzība] Augstākstāvošā lietotājvārds

Piemērs: [Sūdzība] yostu

*Ja situācijā tika iesaistīti vairāki administrācijas locekļi, kuri kaut ko pārkāpa, tad tēmas nosaukumā jānorāda katra lietotājvārds*

 

Paraugs, kuru jānokopē un jāizpilda, kad iesniedz sūdzību

Tavs lietotājvārds: RainersK.

Augstākstāvošā/o lietotājvārds: Memorie.

Iesaistīto personu lietotājvārdi: RainersK, Memorie, Guard (auto).

Ko augstākstāvošais/ie pārkāpa: Neloģisks jail.

Situācija sekojoša - Braukāju ar savu vāģi (Cadillac) un pēkšņi pamanu uz ceļa stāvošu piedarbinātu auto. Nostāju malā un ielecu piedarbinātajā auto (Guarda Subaru). Kādu laiku pavizinos un tad es parādos Las Venturas. Uzrakstu /report - kādā sakarā esmu LV. Reportu nekavējoties paņem Memorie un saka, ka persona, kam pieder Subaru ir iemests jail. Es viņam tā arī saku, ka to neviens nevar zināt - auto tika atrasts mētājoties ceļa vidū. Memorie mani aizteleportēja atpakaļ uz LS. Cenšos viņam paskaidrot situāciju no mana skatupunkta un vēlējos uzdod vēl pāris jautājumus. Memorie vnk pasaka "Ja persona tiek ievietota jail, auto tiek respawnots" un nekavējoties aizver reportu un neļauj man pateikt ne vārda. Es viņam turpināju rakstīt PM, lai visu kārtīgi izrunāju, bet viņš ar tādu riebumu pasaka "Kapēc tu man raksti?" Es šim gribēju paskaidrot situāciju līdz galam un paprasīt, lai atteleportē auto. Skaidrā tekstā pateicu, ka viņa pienākums ir apmācīt un uzklausīt spēlētājus. Viņš pieprasīja no kāda cita mani apmācīt - es atteicos un nosaucu viņu par "ākstu" kas manā izpratnē nav nekāds apvainojums vai insults. Pateicos par neko un aizskrēju pats dabūt savu vāģi, kad pēkšņi saņemu jail par Admin Abuse (30min).   --------> Viss itkā redzams ievietotajos pierādījumos.

Pierādījumi: https://imgur.com/a/4FP7CtV

Komentāri: Vēlos, lai jail tiek dzēsts un parunā ar Memorie.

 

Iesniedzot sūdzību par administrāciju vēlams iesniegt pēc iespējas detalizētāku situācijas aprakstu un vairāk pierādījumus, lai situācijas risināšana ietu raitāk un neveidotos domstarpības.

Bridges
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Lietotājs++
Pot-Valor
Mazā MIA
517 atbildes forumā
Online: 39d 18h 12m
Redzēts 19. martā, 22:19
Pievienots, 2021. gada 18. februārī, 18:42
0
post

Viņam ir taisnība, pie jaila personas auto tiek respawnots, jo IC tiek cuttots.

Nebija ne mazākās jausmas kādēļ tu sāki kko rakstīt privāti administrātoram par to kādi ir viņa pienākumi, kad viņš tos apzinās labāk par tevi, jo viņš ir administrācijas loceklis, bet tu nē.

Vienīgā kļūda no viņa kuru redzu, ka neatgrieza tevi pie tava auto.

Sods ir nedaudz pārspīlēts, bet pilnībā attaisnots.

Sūdzība nepatiesa.

-TC-

Viņa sods : [Administrācija] 3. līmeņa administrators Elijah Lockwood uzmeta gaisā Gerald Goover.
Tiks izrunāts, un izskaidrots, ka pēc šāda incidenta, vajadzēja tevi tēpot atpakaļ, pie auto, nevis turpināt galīgi useless sarunu.

 

Pēdējo reizi rediģēja Bridges, 2021. gada 18. februārī, 18:44.

Bridzons atvadas


Discord
Bridges#1337

Steam
Bridges(click)

Lietotāji skatās šo tēmu: 0