bilde ko parada kad esi afk par ilgu
0
1
topic
[LSPD] Jason Darell
richuuuu
Lietotājs
2 atbildes forumā
Online: 4h 2m 42s
Redzēts 2021. gada 18. martā, 21:28
Pievienots, 2021. gada 15. februārī, 13:28

*Jābūt ASV iedzīvotājam (X)
*Jābūt San Andreas štata iedzīvotajiem.(X)
*Jābūt vismaz 21 gadus veciem.(X)
*Jābūt nokārtotai San Andreas Štata izsniegtai B vai A kategorijas vadītāja apliecībai.(X)
*Nedrīkst būt kriminālisodīts, sodāmības līmenis par ceļa satiksmes noteikumu pārkāpšanu nedrīkst pārsniegt 5 sodus mēnesī. (X)

| 1 posms;  Personālā informācija |
Uzvārds, vārds: Jason Darell
Dzimums: Vīrietis
Dzimšanas datums: 14.01.2002
Dzimšanas vieta: Los Santos
Deklerētā dzīvesvieta: Grove Street 2
Faktiskā dzīvesvieta: Grove Street 2
Pilsonība: Amerikānis
Tālruņa numurs:568467
E-Pasts: Jdarell@gmail.ls

| 2 posms; Rekrutācijas jautājumi |

Kādēļ Jūs vēlaties kļūt par Los Santos Šerifa Departamenta pārstāvi? Esmu uzaudzis bandu pārvaldītā rajonā, kur bieži vien notika daudz nelēgālu lietu. Kaut arī uzaugu bandu rajonā man nekad nepiesaistīja ielu dzīves veids, bet gan cienmēr esmu gribējis ievērot likumu un to atbalstīt. redzot kā daudzi mani vienaudži iesaistījas ielu dzīve un gāja bojā, gribu iestāties LSPD un cīnities gan pret likumpārkāpējiem un mūsu jaunatni.

Kādēļ tieši Jūs būtu jāpieņem departamentā?  Uzskatu ka es esmu piemērot šim darbam. Ir laba fiziskā sagatavotība, kā arī mana attieksme un godīgums pret likumu pierādīs to ka es varu būt viens no Policijas Dapertamenta pārstāvis.

(( 3 posms; OOC informācija ))

 

Vārds: Ritvars
Vecums: 17
In-Game UCP vārds:  richuuu
Spēsi lietot programmu Discord?: Jā, u
Vai pēc iestāšanās Departamentā Tu būsi spējīgs izmantot mikrafonu mūsu Ts3 kanālos?: Jā.
Ekrānšāviņš ar Admin History ( /history ): Tīrs.

amsterdam
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Lietotājs++
sღиɨς
335 atbildes forumā
Online: 16d 3h 6m
Redzēts 2023. gada 06. jūnijā, 01:00
Pievienots, 2021. gada 15. februārī, 13:30
0
post

Cien., J.Darell
Los Santos Policijas Departamenta Rekrutācijas un apmācību divīzija ir izskatījusi Jūsu iesniegto aplikāciju. Vēlamies informēt, ka Jūsu aplikācija tiek apstiprināta.
Tas nozīmē to, ka Jūs tiekat pārvirzīts uz nākamo rekrutācijas posmu - intervija.
Sazinaties ar kādu Rekrutācijas un Apmācības divīzijas pārstāvi, zvanot uz iecirkņa tālruni - 311, vai apmeklējiet mūsu iecirkni tuvāko 48 stundu laikā.

 

Februāris 15.; 2021
Los Santos Policijas Departaments
Rekrutācijas un apmācību divīzija
 

Los Santos, LS 90012, Police Plaza, Pershing Square

'' Who you wanna hate now?
Pretty soon you gonna hate me '' 

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 19 ( 80 skatījumi )
beglis, whetsover, kanepe, Kiddo, raivorijs, archaa, richuuuu, felss, Draugs, Maruzha, nauriks, amsterdam, LMD, KristapsDD, dandijs, Gross, Assassin, Tominsh, Castellani